Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

Nuo nudegimu galiu patart Arnikos fitoli, pati love-eco pirkausi.
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 04 10, 10:43)

Bet labai patariu išbandyt po kiekvieno nusiprausimo eterinius tiesiogiai - kelis lašus ant delno ir pasitept ( ant veido tai 20 lašų nereiks, čia kiekis visam kūnui)- ir reikia stebėt, kuris geriausiai suveiks, oda tiesiog akyse kaip transformeris pasikeičia.


O sakykit veidui jie nepakenks? Nes kiek zinau EA pasizymi stipria koncentracija...Gal pasidalinsit tokius EA esate tepusis tiesiai ant veido?
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 04 10, 11:33)
O sakykit veidui jie nepakenks? Nes kiek zinau EA pasizymi stipria koncentracija...Gal pasidalinsit tokius EA esate tepusis tiesiai ant veido?

Grynus ant veido odos (nepažeistos)teko tepti arbatmedį ir levandų; bet čia gi nudegimai ir naujo odos sluoksnio formavimas, tai skiriasi, manu, kad reikia gydyti kaip nudegimą
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 04 10, 11:33)
O sakykit veidui jie nepakenks? Nes kiek zinau EA pasizymi stipria koncentracija...Gal pasidalinsit tokius EA esate tepusis tiesiai ant veido?

EA yra šimto procentų koncentracijos - bet įvairiausių medžiagų kompleksas. Tik turi būti be jokių cheminių priemaišų. Aš pati labai daug ką tepiau ir visai nesibijau, žinau kas man tinka ir patinka. Naudojant visam kūnui, pradedama tepti nuo kojų, ant veido - tik kas liko ant rankų iš tų 20 lašų. Bet aš tepiau veidą rožėm, šlamučiais, čiobrelio linalolio tipo ( dar ant odos galima geraniolio, bet ne tujanolio ir timolio, šie tik gerai atskiesti), rozmarinų verbenono, levandom ir levandinais, palmaroza, pelargonijom, lauru, cistu, niaouliu, manuka, mira, frankinčense, net neišvardinsiu visų, tepu kas po ranka pasitaiko (nedirginantys, nekaitinantys, jei ryte naudoti - tai kad nedidintų jautrumo UV, netepti vadinamais fototoksiškais), tepu ko tą dieną ar tai problemai reikia, ką į dušą atsinešiau. Priartėjus prie veido, kadangi rankoj nebe kas lieka (mano delne netelpa, varva iškart 20 lašų), tai vis kylant aukštyn šliūkšteliu, ir iš taupumo viso kūno rožėm netepu - įsilašinu rožių ir dar ko nors prabangesnio krūtinei, veidui. Galima žinoma daryt baziniame aliejuje 1-3 proc. eterinių mišinuką, su tokiu daraus veidui japonišką masažą (labai tikiuos dešimt metų atjaunėti biggrin.gif ), bet su aliejais man per riebu, po masažo negaliu nenusiprausti - palaikau kažkiek, gaila iškart nuplaut, bet paskui drungnu vandeniu ilgai plaunu (be jokių priemonių papildomų).
Todėl jei ant veido nudegimas - levanda ir kiti, kuriuos galima ir neskiestus ant odos tepti, gali labai pagelbėti. Juk jie ir mikrobus naikina bei neleidžia žaizdai supūliuoti, padeda net nuo sunkiai antibiotikais sunaikinamų (arba nuo tų, kurių antibiotikai nebeveikia) bakterijų, ramina, mažina uždegimą, skatina gijimo procesus ir dar be galo daug gerų dalykų. Jei EA nenaudotas, pasitikrint ant rankos prieš tepant, jei jau tepsit ant veido, tai pirmą kartą - lašą. Toliau vadovautis sveiku protu: spuogui patepti vieno lašo ir pakaks, bet jei kaip čia įsivaizduoju nudeginta nemažai, gal 3-5 lašai. Jei daryt mišinį, tai jame daugiausia švelniausių eterinių, pvz. 2-3 lašai levandos, 1 šlamučio ar kajeputo, ramunėlės, ar medetkos lašo dalis. Receptus galima susikurt. Ant ŠLAPIOS odos visai kitaip pasiskirsto ir geriasi į odą, negu aliejinis mišinys ar negu ant nušluostytos. Kol nepabandžiau, neįsivaizdavau koks gali būti efektas. Dabar nuo jo kuoktelėjau biggrin.gif Ir įsimylėjau aromaterapiją. 4u.gif

Įkeliu labai rimtą nuorodą. Kas skaitot angliškai - vienoj vietoj patikima informacija apie odos senėjimą, anti-aging priemones, UV apsaugą ir t.t. iš Vokietijos dermatologijos žurnalo. Pati dar tik peržvelgiau, reikia rimtai išstudijuoti, skirti tam nemažai laiko. Įdomiausia nuo antros, trečios dalies - trečioje aptarti kosmetiniai anti-aging produktai. Gal kam bus pravartu 4u.gif
http://onlinelibrary...11.07746.x/full
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 10, 01:03)
Gaminam, nuorodos yra pirmame psl. ( reikia peržiūrėti nuorodas į receptus), viską rasite 4u.gif
Aš dantų pasta gaminu įvairią, pagrindas - kalcio karbonatas, kaolinas, dedama geriama soda, glicerinas, eteriniai aliejai, žolelės įvairios ir t.t.
Skalavimo skystį darau iš hidrolatų (mėtų,  šalavijų, kraujažolių, čiobrelių, raudonėlių, melisų ir pan.), su bičiu pikiu, eteriniais ir kitai tinkamais priedais

aciu zu atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
nežinau, ar galima čia paklausti, bet surizikuosiu smile.gif
Gal kas siuntėtės iš New direction uk? Ar kokybiški ten aliejai ir kokios siuntimo kainos į Lietuvą? Kada jie paskaičiuoja siuntimo kainą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 10 balandžio 2012 - 14:44
Sveikos 4u.gif ,

noriu pasiteirauti ar gaminat kremus apsisaugojimui nuo saulės? Ir kokią apsaugą jie atitinka?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 03 09, 16:16)
neismeskite  rolleyes.gif , susidraugausite smile.gif . Pabandykite ryziu vaska tirpinti pirma, o paskui sudekite sviestus ir aliejus. Ji galima naudoti bet kur, jis ne tik stabilizuoja emulsija, bet ant odos palieka labai plona plevele, minkstina ir apsaugo oda, mazina rauksles. Pagal kietuma prilygsta karnaubu ir kandelijos vaskui, todel ir lupdaziams ir balzamams gerai smile.gif, kai silta, ne taip greitai tirpsta gaminiai. O plaukams tinka, nes islygina juos, galiukams aplamai gerai smile.gif


Laba, Alioniuk, labai labai labai ačiū už padrąsinimą ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
Labai dėkui visoms atsakiusioms dėl nudegimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif - gelbėsimės kaip tik galime.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 09, 12:44)
aciuks.gif Dėkui labai. Žiūrėsim, gal tiks dar koks kitas EA. Reiks kada nusivesti bent pauostyti.


Radau savo užrašuose: Įamžintos viduriniajame odos sluoksnyje – dermoje – strijos reikalauja šių eterinių aliejų: kiparisų, apelsinų žiedų (neroli), žaliųjų citrinų, kadagių, šlamučių. Bazei tinka puiklapių, sviestmedžių aliejai.


QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 04 09, 16:09)
Visada verta vadovautis sveiku protu - nedraudžiama nėščiajai vaikštinėti miške, pievoje - o kiek ten augalai pačių įvairiausių medžiagų išskiria, kiek kvapų, žiedadulkių, eterinių prisikvėpuojame... Kodėl reiktų jų vengti EA pavidalu? Organizmas pasako, kas jam netinka.


Labai teisingas požiūris thumbup.gif aš taip ir darau.

O dėl strijų - prie ea ir masažų dar pridėčiau mankštą. Juk svarbu visas komplektas. Tegu pasirenka mėgiamą mankštinimosi būdą (aš kaifavau nuo užsiėmimų baseine su Jurga) - taip ir geriau jausis, ir deguonimi odą aprūpins.
Atsakyti
Sveikos Merginos,

registruojuos i jusu tema!

Tuo paciu kvieciu prisijungti i mano svieziai sukurta FB puslapi Kvepianti Namų Vaistinėlė. Tai yra ne komercinis ir pelno nenesantis puslapis, tiesiog is meilės tam paciam ir apie ka jus kalbat mirksiukas.gif

Lauksiu jusu 4u.gif

smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Avėja @ 2012 04 10, 15:44)
Sveikos  4u.gif ,

noriu pasiteirauti ar gaminat kremus apsisaugojimui nuo saulės? Ir kokią apsaugą jie atitinka?

4u.gif


Ne mano isgalvota, bet studijos rodo, kad Sweet Almond oil (saldus migdolu aliejus) apsaugo nuo saules spinduliu. Ir netgi jau padeda atsistatyti odai, kuri yra nukentejus nuo saules. Taip kad geros zinios naturalioje kosmetikoje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2012 04 12, 04:47)
Ne mano isgalvota, bet studijos rodo, kad Sweet Almond oil (saldus migdolu aliejus) apsaugo nuo saules spinduliu. Ir netgi jau padeda atsistatyti odai, kuri yra nukentejus nuo saules. Taip kad geros zinios naturalioje kosmetikoje  thumbup.gif

Daugelis alieju kazkiek apsaugo nuo saules spinduliu, bet.. tik ne kremuose.. juos reikia tepti grynus ant odos ir pageidautina kuo dazniau..
Jei gerai pamenu geriausiai apsaugo avieciu seklu aliejus (atseit didziausias SPF)..
As esu dariusi sau alieju/sviestu misini nuo saules pernai pavasario pabaigoje - kokosu, alyvuogiu aliejai, sviestmedis, grynas saltalankiu aliejus.. Tai taip graziai idegiau ir nenudegiau thumbup.gif
Na, bet vistiek, geriau patartina naudoti spec. nuo saules kremus (aisku natur.), su didesniais SPF..
Atsakyti