Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

MANKŠTOS DERINIAI. Paruošia fiziniam aktyvumui ir standina audinius po jo. Reikia naudoti prieš pat ir/arba po pat sporto.

Į 20 ml bazinio aliejaus (pvz., sezamo, migdolų, kokosų, abrikosų kauliukų ar jų mišiniai) įlašinti 12 lašų eterinių aliejų:
4 rozmarinų, 4 levandų, 4 mairūnų arba
5 čiobrelių, 4 citrinų, 3 juodo pipiro arba
5 šalavijų, 4 juodųjų pipirų, 3 citrinžolių arba
5 rozmarinų, 4 kvapiųjų šalavijų (clary sage), 3 bazilikų.

QUOTE(Keretoja @ 2012 04 03, 18:01)
Gal patarsit merginos koks isbandytas e.a. nuo plauku slinkimo padeda?


Patarimai

QUOTE(Atėnė @ 2012 04 05, 15:27)
Merginos, noriu paklausti ką aš, kaip maitinanti motina, galėčiau naudoti nuo odos grybelio?


Tinka levandų eterinis aliejus, jį galima naudoti gryną. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2012 04 05, 16:27)
Merginos, noriu paklausti ką aš, kaip maitinanti motina, galėčiau naudoti nuo odos grybelio?
Man ant odos prie kaklo atsirado niežtintis pabėrimas. Gydytoja ištyrė, sako grybelinė infekcija. Išrašė Klotrimazolo, bet jo anotacijoje parašyta, kad maitinančioms galima tik tuomet, kai nauda motinai didesnė už žalą kūdikiui unsure.gif . Baisiai skamba. Saugiau naudoti eterinius aliejus, nei tą "naudą didesnę už žalą" lotuliukas.gif .

Tinka arbatmedis+manuka+levanda, įmaišyti į spiritą arba bazinį aliejų ir tepti;
Tik apie naudojimą maitinant kūdikį reikia atskirai pasitikslinti - kažkur merginos buvo įdėję sąrašą
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2012 04 05, 13:27)
Merginos, noriu paklausti ką aš, kaip maitinanti motina, galėčiau naudoti nuo odos grybelio?
Man ant odos prie kaklo atsirado niežtintis pabėrimas. Gydytoja ištyrė, sako grybelinė infekcija. Išrašė Klotrimazolo, bet jo anotacijoje parašyta, kad maitinančioms galima tik tuomet, kai nauda motinai didesnė už žalą kūdikiui unsure.gif . Baisiai skamba. Saugiau naudoti eterinius aliejus, nei tą "naudą didesnę už žalą" lotuliukas.gif .


galite apsieiti ir be EA, pabandykite neem, tamanu arba juoduju kmynu aliejus smile.gif
Atsakyti
Parasiau dezodorantu temoje, pagalvojau kad ir cia bus naudinga:)

Maciau kazkokioje laidoje kaip gamina dezodoranta naminem salygom. Kaip tik turejau visus ingridientus, pabandziau ir likau labai patenkinta kokybe. Galiu pasakyti kad geresnio neturejau, ir galiu pasakyti kad nuo prakaito veikia super gerai.

Reikalingas kakao sviestas, soda ir krakmolas. Proporcijos 2:3:2
Sviesta sudedame i indeli ir pasildome mikrobangu krosneleje (jei jos nera, idedame indeli su sviestu i verdanti vandeni), imetame soda ir krakmola, sumaisome. Galime ilasinti eterinio aliejaus, bet as taip nedarau, man labai patinka sokoladinis kakao sviesto kvapas. Tada idedame i indeli ir i saldytuva pora val, kol sukietes. Laidoje buvo pasakyta kad galima taip tepti, bet kakao sviestas yra kietas, ir tai labai nepatogu kaskart ji krapstyti is indelio, todel as ipiliau i maza pailga bonkute ir kai jis sukietejo, imeciau ta bonkute i karsta vandeni 30 sek. ir isemiau is ten "piestukini" dezodoranta. Manau dar geresnis rezultatas butu ipilti ta sviesta i sunaudoto piestukinio dezodoranto indeli, tada ir vargti nereikes, bet as tokio neturejau, todel dar nebandziau.
Atsakyti
QUOTE(Dajan @ 2012 04 06, 16:57)
Parasiau dezodorantu temoje, pagalvojau kad ir cia bus naudinga:)

Maciau kazkokioje laidoje kaip gamina dezodoranta naminem salygom. Kaip tik turejau visus ingridientus, pabandziau ir likau labai patenkinta kokybe. Galiu pasakyti kad geresnio neturejau, ir galiu pasakyti kad nuo prakaito veikia super gerai.

Reikalingas kakao sviestas, soda ir krakmolas. Proporcijos 2:3:2
Sviesta sudedame i indeli ir pasildome mikrobangu krosneleje (jei jos nera, idedame indeli su sviestu i verdanti vandeni), imetame soda ir krakmola, sumaisome. Galime ilasinti eterinio aliejaus, bet as taip nedarau, man labai patinka sokoladinis kakao sviesto kvapas. Tada idedame i indeli ir i saldytuva pora val, kol sukietes. Laidoje buvo pasakyta kad galima taip tepti, bet kakao sviestas yra kietas, ir tai labai nepatogu kaskart ji krapstyti is indelio, todel as ipiliau i maza pailga bonkute ir kai jis sukietejo, imeciau ta bonkute i karsta vandeni 30 sek. ir isemiau is ten "piestukini" dezodoranta. Manau dar geresnis rezultatas butu ipilti ta sviesta i sunaudoto piestukinio dezodoranto indeli, tada ir vargti nereikes, bet as tokio neturejau, todel dar nebandziau.

Esu dariusi tokio tipo dezika, tik vietoj kakavos sviesto naudojau sviestmedzio sviesta.. Man taip pat veiksmingas buvo, bet as siaip mazai prakaituojanti esu
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 04 06, 17:25)
Esu dariusi tokio tipo dezika, tik vietoj kakavos sviesto naudojau sviestmedzio sviesta.. Man taip pat veiksmingas buvo, bet as siaip mazai prakaituojanti esu


Sviestmedis minkstesnis, tai tokio tipo dezodoranta tikrai bus patogiausiai tepti su pirstu. O seip as irgi be sviestmedzio neisgyvenciau, man tai gyvenimo atradimas, jis viskam tinka smile.gif
Atsakyti
O kur jus perkate sviestmedi? As tai esu bandziusi is KN tai man patiko, tik kainos ten truputi kandziojasi, o kitur bijau nusipirkti nekokybiska....
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 04 08, 17:26)
O kur jus perkate sviestmedi? As tai esu bandziusi is KN tai man patiko, tik kainos ten truputi kandziojasi, o kitur bijau nusipirkti nekokybiska....

as esu pirkus tik is http://www.akomaskincare.lt/ neteko nusivilti ne karto,sunaudoju tikrai daug
neperseniausiai teko dalinti 25kg bigsmile.gif kvapas nerealus ,jis gal veliau isigaruoja g.gif bet zadu ir ateiti tik is ten ji pirkti mirksiukas.gif
p.s.turiu fotke dalybu net nezinau ar kelti cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 08 balandžio 2012 - 21:08
labas 4u.gif
ateinu pagirti agnes/ramune receptuko thumbup.gif http://gaminam-kosme...lis-su-aha.html
teko pasidazyti blakstienas biggrin.gif dideliam nustebimui ,labai gerai nuvale tusa thumbup.gif
dariau antra karta tikrai laba fainas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš dar tik pradedančioji, kol kas dar tik skaitau smile.gif Bet vat mano sesutei prireikė kremo ar aliejų mišinuko nuo strijų. Daugumoje radau tik receptus nuo celiulito.
Be to ką daryti, jei ji netoleruoja (labai jautri kvapams) eterinių aliejų, kurie, kiek žinau, yra pagrindinė veiklioji medžiaga?
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 09, 12:39)
Sveikos, aš dar tik pradedančioji, kol kas dar tik skaitau smile.gif Bet vat mano sesutei prireikė kremo ar aliejų mišinuko nuo strijų. Daugumoje radau tik receptus nuo celiulito.
Be to ką daryti, jei ji netoleruoja (labai jautri kvapams) eterinių aliejų, kurie, kiek žinau, yra pagrindinė veiklioji medžiaga?


As irgi dar nelabai patyrus. Bet nesenai rankiojaus informacija situo klausimu. Vis dar maitinu, tai eteriniu irgi vengiu. Kam seserei reikia? prevencijai ar jau esanciu gydymui? As pasizįmejus tokius aliejus: sviestmedzio, tamanu, ersketruogiu, avokadu, baobabu al. Bet pati dar neisbandziau ax.gif
Gal daugiau patyre labiau ka patars rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 04 09, 12:25)
As irgi dar nelabai patyrus. Bet nesenai rankiojaus informacija situo klausimu. Vis dar maitinu, tai eteriniu irgi vengiu. Kam seserei reikia? prevencijai ar jau esanciu gydymui? As pasizįmejus tokius aliejus: sviestmedzio, tamanu, ersketruogiu, avokadu, baobabu al. Bet pati dar neisbandziau ax.gif
Gal daugiau patyre labiau ka patars rolleyes.gif

Na ji laukiasi, tai norėtų prevencijai. Tik, kažin ar vien sviestai+aliejai bus tiek veiksmingi kaip priemonė su EA. g.gif
Atsakyti