Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

mergaites

kuri norit uzdirbt £10 is aromantic? as pirmakart is ten uzsakinesiu, jei kuri su esama account rekomenduotu ta gautu £10 o as £5

http://www.aromantic...34560062fef0da6
Atsakyti
Noriu pasigaminti plauku balzama, kuris man labai patinka:
vanduo
kokosu aliejus
BTMS
Cetilo alkoholis.

Bet pamirsau,kad jau nebeturiu cetilo alkoholio. Kuo as ji galeciau pakeisti?

Arba jei jo nedesiu ar BTMS reikia dadeti tiek pat procentu kiek buciau dejusi Cet.alk.?
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2012 03 27, 13:00)
O as galvoju, kad sitam recepte ne druska kalta...  g.gif As druskos nedejau, bet kremas irgi gavosi putesiu pavidalo ir nestabilus, kaskart reikedavo permaisyti, nes siek tiek vandenine dalis atsiskirdavo. Manau, kad cia emulsinio v. Nr. 2 "nuopelnas"  g.gif Is emulsikliu man jis labiausiai nepatinka, del savo nestabilumo ir del riebumo jausmo ant odos.
Alioniuk, o jei islaikant originalaus recepto proporcijas, Nr. 2 emulsikli pakeisciau "Olive Douceur", ar pavyktu kremas? Man jis labiausiai tiek veido, tiek kuno kremuose patinka  wub.gif


Su Olive Douceur dar nesu nieko gaminusi, tad nieko negaliu pasakyti blush2.gif , lauksim jusu atsiliepimu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(gzimailiene @ 2012 03 29, 12:32)

gal galetumet parasyti savo lipidinio kremuko recepta. Jau taip visos giria o as niekur nerandu jo recepto verysad.gif .
Dar esu pradziamoksle, tai tikiuosi nesupyksite.Aciu labai


jau zydrem parase 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuikute24 @ 2012 03 31, 16:36)
Noriu pasigaminti plauku balzama, kuris man labai patinka:
vanduo
kokosu aliejus
BTMS
Cetilo alkoholis.

Bet pamirsau,kad jau nebeturiu cetilo alkoholio. Kuo as ji galeciau pakeisti?

Arba jei jo nedesiu ar BTMS reikia dadeti tiek pat procentu kiek buciau dejusi Cet.alk.?


cetyl alcohol galite pakeisti i stearino rugsti, jei turite rolleyes.gif , jei ne, tada BTMS kieki padidinkite, o kiek butent, reik zinoti recepta
Atsakyti
Norėjau paklausti apie kosmetikos gamyba, o konkrečiai apie ingridientų tirpinimą vandens vonelėje. Dariau kūno losjoną ir nežinojau ką su kuo reikia tirptinti, tai dariau taip: į vieną indelį sudėjau kokosų, palmių ir kakavos sviestus( pirmi du ištirpo greitai, o kakavos sviestas gan ilgai tirpo, ar nieko? Gal reikia kiekvieną sviestą atskirai tirpinti?), į kitą indą dėjau ir tirpinau: pipirmėčių hirolatą, abrikosų kauliukų aliejų, vandenį bei emulsinį vašką (nežinau prie kurių produktų reikėtų tirpinti emulsinį vašką). Gal galit pakometuoti?
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 03 31, 19:33)
Norėjau paklausti apie kosmetikos gamyba, o konkrečiai apie ingridientų tirpinimą vandens vonelėje. Dariau kūno losjoną ir nežinojau ką su kuo reikia tirptinti, tai dariau taip: į vieną indelį sudėjau kokosų, palmių ir kakavos sviestus( pirmi du ištirpo greitai, o kakavos sviestas gan ilgai tirpo, ar nieko? Gal reikia kiekvieną sviestą atskirai tirpinti?), į kitą indą dėjau ir tirpinau: pipirmėčių hirolatą, abrikosų kauliukų aliejų, vandenį bei emulsinį vašką (nežinau prie kurių produktų reikėtų tirpinti emulsinį vašką). Gal galit pakometuoti?


visus sviestus ir aliejus (kuriuos aplamai galima sildyti), vaskus, emulsiklius reikia kaitinti viename indelyje, o hidrolatus/vandeni kitame rolleyes.gif . Todel jusu atveju: kokoso, palmiu alieju, kakavos sviesta, abrikoso kauliuku alieju ir emulsini vaska reikejo kaitinti viename indelyje visus kartu, kitame - pipirmeciu hidrolata
Atsakyti
4u.gif aciu uz pagalba smile.gif o butu galima pakaitinti tik kakavos sviesta su emulsiniu vasku,mano atveju, o kitus produktus tiesiog ipilti ir viska ismaisyti? ar gaminant kremus reikia viska kaitinti?
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 04 01, 14:22)
4u.gif  aciu uz pagalba smile.gif o butu galima pakaitinti tik kakavos sviesta su emulsiniu vasku,mano atveju, o kitus produktus tiesiog ipilti ir viska ismaisyti? ar gaminant kremus reikia viska kaitinti?


jusu atveju kaitinkite viska, kad temperaturos butu vienodos smile.gif, tada turetu viskas graziai susijungti. O kai kuriuos aliejus, tokius kaip pvz.- ersketuogiu, agurkliu, avieciu, nakvisu ir t.t. nereiktu kaitinti, o ipilti juos i emulsija
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 03 31, 21:33)
Norėjau paklausti apie kosmetikos gamyba, o konkrečiai apie ingridientų tirpinimą vandens vonelėje. Dariau kūno losjoną ir nežinojau ką su kuo reikia tirptinti, tai dariau taip: į vieną indelį sudėjau kokosų, palmių ir kakavos sviestus( pirmi du ištirpo greitai, o kakavos sviestas gan ilgai tirpo, ar nieko? Gal reikia kiekvieną sviestą atskirai tirpinti?), į kitą indą dėjau ir tirpinau: pipirmėčių hirolatą, abrikosų kauliukų aliejų, vandenį bei emulsinį vašką (nežinau prie kurių produktų reikėtų tirpinti emulsinį vašką). Gal galit pakometuoti?

jus nesupykit bet pirmam temos puslapi yra pakankamai informacijos 4u.gif
http://love-eco.lt/blogas/?p=288
http://www.aromanatu...kologiskas.html
Atsakyti
nera ko pykti smile.gif tiesiog atrodo viska kaip ir zinai, bet va kai imiesi daryti iskyla klausimu... blush2.gif o beto suzinojau kad, kai kuriu alieju nederetu kaitinti smile.gif apie tai nebuciau net pagalvojus smile.gif
Atsakyti
As kaskart vis pasiskaitineju jusu foruma, bet nezinau praleidau beskaitydama ar kaip nutiko, bet tikiuosi paaiskinsite man. Ar yra kazkokia tai formule kaip gaminti kosmetika. Sudetines dalis zinau. bet kiek procentaliai ir ko turi buti. Na pvz kad nebutu per didele aliejine dalis ir panasiai. Arba pavyzdziui as turiu recepta su nurodytomis graminemis dalimis, o as noriu pasiruosti produkta ml, kaip perskaiciuoti? Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Vimbras @ 2012 04 02, 21:12)
As kaskart vis pasiskaitineju jusu foruma, bet nezinau praleidau beskaitydama ar kaip nutiko, bet tikiuosi paaiskinsite man. Ar yra kazkokia tai formule kaip gaminti kosmetika. Sudetines dalis zinau. bet kiek procentaliai ir ko turi buti. Na pvz kad nebutu per didele aliejine dalis ir panasiai. Arba pavyzdziui as turiu recepta su nurodytomis graminemis dalimis, o as noriu pasiruosti produkta ml, kaip perskaiciuoti? Aciu!

Man irgi aktualu, tikiuosi senbuves atsakys 4u.gif del tu graminiu daliu ir as kazkada buvau pagalvojus, gal yra kazkur informacija apie kosmetikoje naudojamu medziagu tankius? tada butu galima issiskaiciuoti turi is formules turis=mase:tankis
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 04 03, 00:07)
Man irgi aktualu, tikiuosi senbuves atsakys 4u.gif  del tu graminiu daliu ir as kazkada buvau pagalvojus, gal yra kazkur informacija apie kosmetikoje naudojamu medziagu tankius? tada butu galima issiskaiciuoti turi is formules turis=mase:tankis

AZ psl. prie kiekvienos birios medžiagos yra parašyta, kiek telpa į ml ( arba į jų šaukštelius), o apie aliejus - kur aprašytas receptas yra duotas kiekis g ir ml tam pačiam kremo kiekiui.
Aišku, reikia paieškoti, kažkur interneto platybėse tikrai yra info apie aliejų tankius, atrodo, kad ir čia merginos dalinosi. Apytikriai - 1ml 1,1-0,85 g skirtingų sviestų ir aliejų, bet čia reikia pasitikslinti kiekvieną kartą 4u.gif

Šiaip tai susistemintos medžiagos vienoj vietoj nemačiau, žinovės turi savo asmeninius užrašus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vimbras @ 2012 04 02, 21:12)
As kaskart vis pasiskaitineju jusu foruma, bet nezinau praleidau beskaitydama ar kaip nutiko, bet tikiuosi paaiskinsite man. Ar yra kazkokia tai formule kaip gaminti kosmetika. Sudetines dalis zinau. bet kiek procentaliai ir ko turi buti. Na pvz kad nebutu per didele aliejine dalis ir panasiai. Arba pavyzdziui as turiu recepta su nurodytomis graminemis dalimis, o as noriu pasiruosti produkta ml, kaip perskaiciuoti? Aciu!


Sudėtinės dalys priklauso nuo konkrečių poreikių: kreme gali būti nuo 5 iki 70% riebalų, o juk būna ir grynai aliejukai ar sviestai, tada ir 100% biggrin.gif
Emulsiklis parenkamas toks, kuris gali sujungti atitinkamą kiekį riebalų ir vandens (pav. yra tinkami ne mažiau kaip 50%aliejinei dalies, o kiti - jungia ir 10% ir t.t.).
Aktyvų dedamą pagal poreikius nuo 0% iki 10-15%(čia vyresniam amžiui)
Apie gramines dalis parašiau ankstesnėje žinutėje.
Na o apibendrinus: kad gauti visas susistemintas žinias reikia kažkur mokytis ( gal yra kokie išsamūs kursai, nežinau?).
Man asmeniškai užtruko apie metus kol supratau pagrindus, kremus gaminu, muilą verdu keletą metų, ir visą laiką atsiranda dalykų, kurių reikia naujai mokytis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 03 balandžio 2012 - 08:25