Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(inc @ 2012 03 21, 09:26)
Sveikos, būkit geros padėkit man susigaudyt, ką galėčiau pasigaminti iš turimų produktų ir ko man dasipirkti. Labai nenoriu prisipirkti ko nereikia  blush2.gif  4u.gif

Man labai noris kažko stipriai sudrėkinčio veidui ir paakiams, nes jaučiuosiu visai kažkokia perdžiūvusi. Oda mano sausa, aplink paakius jau raukšlytės viena kita yra.

Šiuo metu turiu namie
hidrolatų: damaskinių rožių, levandų
aliejų: sviestmedžio, mangų, abrikosų kauliukų, kakavos, alyvuogių
alavijo želė, gasulo ir raudonojo molio, šaltalankių al. (savos gamybos),

o gal man kokią kaukę pradžiai drėkinančią tiesiog pasigamint, kaip manot, a?  4u.gif

Drėkinančios priemonės - pantenolis, hialiurono rūgštis, spec. drėkinantys kompleksai ( yra ir AZ), man atrodo, kad jų reikėtų

gal daugiau kas parašys smile.gif

Atsakyti
Alioniuk arba kitos mergaites, HELP prasau !!!!

dariau kremuka. ir viskas vyko idealiai. receptas - alioniuko lipidinis kremukas. Bet sugalvojau paciame gale ziupsneli himalaju druskos ideti. ir akimirksniu jis man susoko i varske. perkaitinau - ir dabar labai skystas ir vanduo tarsi nenori jungtis. jo lyg daugiau pasidare. beda tame, kad as dariau pagal Iaji varianta ir dejau hialiurono rugsties, bet kas sove man i galva ideti paciam gale tos druskos doh.gif kremas buvo idealus, o dabar kazkokia nesamone.
ar galejo, kad druska su hialiuronu sureagavo ? nes i ka kita galejo sureaguoti. juk kiti ingridientai I ir II kremu variantu panasus.
ka dabar daryti ? ar vandeni nupilti? ar dadeti vasko ?

nu taip nepasiseke man pirma karta per mano gaminimo istorija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 03 23, 11:19)
Alioniuk arba kitos mergaites, HELP prasau !!!!

dariau kremuka. ir viskas vyko idealiai. receptas - alioniuko lipidinis kremukas. Bet sugalvojau paciame gale ziupsneli himalaju druskos ideti. ir akimirksniu jis man susoko i varske. perkaitinau - ir dabar labai skystas ir vanduo tarsi nenori jungtis. jo lyg daugiau pasidare. beda tame, kad as dariau pagal Iaji varianta ir dejau hialiurono rugsties, bet kas sove man i galva ideti paciam gale tos druskos  doh.gif kremas buvo idealus, o dabar kazkokia nesamone.
ar galejo, kad druska su hialiuronu sureagavo ? nes i ka kita galejo sureaguoti. juk kiti ingridientai I ir II kremu variantu panasus.
ka dabar daryti ? ar vandeni nupilti? ar dadeti vasko ?

nu taip nepasiseke man pirma karta per mano gaminimo istorija  doh.gif


manau hialuronas cia nieko detas, druska (fiziologinio tirpalo tai neliecia) labai destabilizuoja tiesiogine emulsija verysad.gif , vandens laseliai (kurie apgaubia aliejinius) atitolsta vienas nuo kito kai naudojama druska. Griztamajai emulsijai tai atvirksciai labai gerai ir padeda stabilizuoti tekstura. Kai gaminu kremukus pagal savo recepta su himalaju druska, dedu ja dar pries jungiant fazes, ir tekstura iseina siek tiek kaip putesiu, nors efektas nuo kremo labai patinka rolleyes.gif , taciau norint stabilaus, duskos geriau nedeti.
Ir kazkodel man atrodo kad nebeisgelbesite kremo verysad.gif , nors pabandyciau ideti gelisucre..
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 03 23, 13:53)
manau hialuronas cia nieko detas, druska (fiziologinio tirpalo tai neliecia) labai destabilizuoja tiesiogine emulsija verysad.gif , vandens laseliai (kurie apgaubia aliejinius) atitolsta vienas nuo kito kai naudojama druska. Griztamajai emulsijai tai atvirksciai labai gerai ir padeda stabilizuoti tekstura. Kai gaminu kremukus pagal savo recepta su himalaju druska, dedu ja dar pries jungiant fazes, ir tekstura iseina siek tiek kaip putesiu, nors efektas nuo kremo labai patinka rolleyes.gif , taciau norint stabilaus, duskos geriau nedeti.
Ir kazkodel man atrodo kad nebeisgelbesite kremo verysad.gif , nors pabandyciau ideti gelisucre..


kaip apraset, viskas taip ir atitinka smile.gif na bet as nepasiduosiu smile.gif
pakaitinau, ir maisau vis. na jis nebetoks idealus, bet manau, galima bus sunaudoti. juk pakaitinau tik vos vos, niekas neissilyde, tik pasilo. todel savybes nenukentejo ? gaila aisku, kad dariau dideli kieki dovanom, nu bet kaip savimes - gal sueis. paziuresiu po paros.
aciu jums uz patarima !
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 03 23, 13:27)
kaip apraset, viskas taip ir atitinka smile.gif na bet as nepasiduosiu smile.gif
pakaitinau, ir maisau vis. na jis nebetoks idealus, bet manau, galima bus sunaudoti. juk pakaitinau tik vos vos, niekas neissilyde, tik pasilo. todel savybes nenukentejo ? gaila aisku, kad dariau dideli kieki dovanom, nu bet kaip savimes - gal sueis. paziuresiu po paros.
aciu jums uz patarima !


smagu, kad kremas ne visiskas vandenukas gavosi, tada galima ir sunaudoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 23 kovo 2012 - 15:59
Stoju ir as i Alioniuko Lipidinio kremuko gerbeju kluba. Super kremukas smile.gif jau kelias sav. naudoju ir thumbup.gif kai su emulsiniu vasku darydavaus vis jausdavau vaska, o dabar labai patenkinta.
Dekui Alionuk, kad dalinies su mumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 03 23, 13:53)
manau hialuronas cia nieko detas, druska (fiziologinio tirpalo tai neliecia) labai destabilizuoja tiesiogine emulsija verysad.gif , vandens laseliai (kurie apgaubia aliejinius) atitolsta vienas nuo kito kai naudojama druska. Griztamajai emulsijai tai atvirksciai labai gerai ir padeda stabilizuoti tekstura. Kai gaminu kremukus pagal savo recepta su himalaju druska, dedu ja dar pries jungiant fazes, ir tekstura iseina siek tiek kaip putesiu, nors efektas nuo kremo labai patinka rolleyes.gif , taciau norint stabilaus, duskos geriau nedeti.

O as galvoju, kad sitam recepte ne druska kalta... g.gif As druskos nedejau, bet kremas irgi gavosi putesiu pavidalo ir nestabilus, kaskart reikedavo permaisyti, nes siek tiek vandenine dalis atsiskirdavo. Manau, kad cia emulsinio v. Nr. 2 "nuopelnas" g.gif Is emulsikliu man jis labiausiai nepatinka, del savo nestabilumo ir del riebumo jausmo ant odos.
Alioniuk, o jei islaikant originalaus recepto proporcijas, Nr. 2 emulsikli pakeisciau "Olive Douceur", ar pavyktu kremas? Man jis labiausiai tiek veido, tiek kuno kremuose patinka wub.gif
Atsakyti
Sveikutes. As pas jus vis pasiskaitau pasiskaitau, bet vat dabar nutariau parasyt ir paprasyt konsultacijos.
Darau kremuka ir nesigauna man, issiskiria aliejus. Ka darau ne taip?
Receptukas:
Vynuogiu kauliuku al. 37 g
Mangosviestas 3 g
Emulsinis vaskas 7 g
Vanduo 31 g
Aciu atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2012 03 27, 16:16)
Sveikutes. As pas jus vis pasiskaitau pasiskaitau, bet vat dabar nutariau parasyt ir paprasyt konsultacijos.
Darau kremuka ir nesigauna man, issiskiria aliejus. Ka darau ne taip?
Receptukas:
Vynuogiu kauliuku al. 37 g
Mangosviestas 3 g
Emulsinis vaskas 7 g
Vanduo 31 g
Aciu atsakiusioms

Per didele aliejine dalis 4u.gif
Atsakyti
Taskuotas vabalas, aciukas, pasitvirtno mano spejimas 4u.gif
Atsakyti
[quote=Finferli,2012 03 17, 12:40]
Sveiki,
gal galetumet parasyti savo lipidinio kremuko recepta. Jau taip visos giria o as niekur nerandu jo recepto verysad.gif .
Dar esu pradziamoksle, tai tikiuosi nesupyksite.Aciu labai

Atsakyti
QUOTE(gzimailiene @ 2012 03 29, 14:32)

gal galetumet parasyti savo lipidinio kremuko recepta. Jau taip visos giria o as niekur nerandu jo recepto verysad.gif .
Dar esu pradziamoksle, tai tikiuosi nesupyksite.Aciu labai

cia apie sita tikriausia kalba buvo g.gif http://naturaltouch....t/load/1-2-0-71 jis is ties nuostabus wub.gif
Atsakyti