Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(Finferli @ 2012 03 18, 12:04)
Po treniruočių  ax.gif

Pieno rūgšties greitesniam pašalinimui:
5l. čiobrelių EA
5 l. eukalipto EA
5 l. gvazdikėlių EA
15ml aliejaus
masažuotis kojas ir rankas;

Dar bendriems ramenų skausmams, nuovargiui pašalinti:
po 10l. levandų EA, rozmarino Ea, eukalipto Ea, metų Ea į 50 ml aliejaus, masažuoti raumenis;
arba kojoms po 5 l. EA eukalipto, imbiero, pipirmėtės į 15 ml. aliejaus ( sezamo, vynuogių kauliukų).
Darau šeimos dviratininkams tokį kaitinantį tepalą ( čia iš anksto, šaltu metu treniruojantis,kad būtų šilta raumenims) su čili pipirų fitoliu sezamo aliejuje, medatkų fitoliu, bičių vašku ir aštriais Ea ( čili, juodujų pipirų, lauralapių, čiobrelių, kadagių, greipfrutų), o nuo skaudėjimo dar dedasi gaulterijos EA ( yra AZ).
Dar AZ paskaitykit prie atitinkamų eterinių aprašymų yra receptai

Pažiūrėjau iš turimų EA visai galit susimaišyti: pipirmėtė, rozmarinas, citrininis eukaliptas, gvazdikėliai
Maniškiams labai patiko, kai dar pridėjau vetiverio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 18 kovo 2012 - 14:38
Atėjau pas jus su klausimu. Nutariau pasidaryti kūno kremą ir noriu paklausti ar reikia dėti emulsinio ar kokio kito vaško į kremuką(sviestemdis, kokosų aliejus, kakavos sviestas + migdolų, sezamų aliejus, morkų fitolis)?
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 03 18, 18:42)
Atėjau pas jus su klausimu. Nutariau pasidaryti kūno kremą ir noriu paklausti ar reikia dėti emulsinio ar kokio kito vaško į kremuką(sviestemdis, kokosų aliejus, kakavos sviestas + migdolų, sezamų aliejus, morkų fitolis)?

cia be vandens dalies tai tikrai nedeciau g.gif
cia palomos kremas be emulsikiu http://palomaslabora...emulsikliu.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 18 kovo 2012 - 18:59
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 03 18, 15:33)
Pieno rūgšties greitesniam pašalinimui:
5l. čiobrelių EA
5 l. eukalipto EA
5 l. gvazdikėlių EA
15ml aliejaus
masažuotis kojas ir rankas;

Dar bendriems ramenų skausmams, nuovargiui pašalinti:
po 10l. levandų EA, rozmarino Ea, eukalipto Ea, metų Ea į 50 ml aliejaus, masažuoti raumenis;
arba kojoms  po 5 l. EA eukalipto, imbiero, pipirmėtės  į 15 ml. aliejaus ( sezamo, vynuogių kauliukų).
Darau  šeimos dviratininkams tokį kaitinantį tepalą ( čia iš anksto, šaltu metu treniruojantis,kad būtų šilta raumenims)  su čili pipirų fitoliu sezamo aliejuje, medatkų fitoliu, bičių vašku ir aštriais Ea ( čili, juodujų pipirų,  lauralapių, čiobrelių, kadagių, greipfrutų), o nuo skaudėjimo dar dedasi gaulterijos EA ( yra AZ).
Dar AZ paskaitykit prie atitinkamų eterinių aprašymų yra receptai

Pažiūrėjau iš turimų EA visai galit susimaišyti: pipirmėtė, rozmarinas, citrininis eukaliptas, gvazdikėliai
Maniškiams labai patiko, kai dar pridėjau vetiverio


Ačiū, kaip išsamiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 03 17, 22:29)
as beveik pries 2 metus susidomejau naturalia kosmetika,apie metus užsiimu gaminimu biggrin.gif bet darau viska pagal receptus ,arba pagal gamintojo rekomendacijas kiek ko deti
as is emulsikkliu rinkčiausi pradziai sita o koncervanta sita

jei tikrai domima kosmetikos gaminimas paskaitykit kuo daugiau temu apie ja biggrin.gif  ten pila patarimu kaip ka ,ir su kuo biggrin.gif

aciu wink.gif Skaitau skaitau temas, tiesiog ju labai daug,dar tik antraja gvildenu, o blogus jau permeciau akimis smile.gif o to cosgar yra lt gal pirkti?
dar toki klausimeli turiu, ar visi emulsikliai su visais konservantais draugauja? apie naticida ir ksantana jau viskas aisku, ne visada tinka jie kartu, gal dar yra kokiu isimciu?

Papildyta:
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 03 18, 02:08)

Jūsų turimi ingredientai puikūs, bet aliejų, ko gero mažoka dviejų, pasirinkit dar pagal savo odos tipą

jo, gal mazoka dvieju g.gif , ateity, jei matysiu, kad gaunasi man pagaminti, reikes daugiau pasirinkti, o dabar jau ir 2 man nemazai, nes anksciau isvis tik vienu aliejumi tepdavau vietoj kremo ir dazniausiai kokosu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 03 18, 21:13)

jus galit sita http://www.aromanatu...nservantas.html jei is lt
Greipfrutų sėklų ekstraktas-ir nedraugauja su ksantanu
suprasti pradedi daugiau- kaip pradedi gaminti pasiskaitai apie ta produkta ant buteliuko galima uzsirasyti koks procentas geriau ,kur tirpsta ,ir t.t.
nusipirkus emulsiklio pabandykit su parastu aliejumi (alyvuogiu)ir vandeniu mirksiukas.gif
stai vienos merginos proporcijos

20 ml hidrolato
16 ml aliejaus
2 lašai vitamino E
6 lašai konservanto
12 lašų e.a.
2,7 g emulsinio vaško

bandykit


o kas del aroma-zone parduotuves tai merginos koperuojasi iki nemokamo siuntimo,yra ir tokiu kurios jei reikia persiuncia 4u.gif http://naturkosmetik...ml#comment-4307
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 18 kovo 2012 - 21:45
QUOTE(Gladiola @ 2012 03 18, 15:03)
atsiprasau, bet kam vaikams kremas??! blink.gif

Kasdien netepu, bet jei po maudyniu zandu nepatepu, tai ryte zandu odele atrodo net sutrukinejus. Manau vanduo taip sausina. unsure.gif

sauleszuikuti As irgi skaiciau visas temas. Ten tikrai daug informacijos. Nors atradau sia tema kai jau buvau bandzius kremukus darytis. Tai ir tu pabandyk is paprastesniu alieju ar vieno aliejaus, distiliuoto vandens ir emulsiklio. Tada turesi vaizda kaip viskas vyksta. O kremuka kojom sutepsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 03 17, 13:43)
O kodel nededate? rolleyes.gif  Juk EA vienas stipriausiu aktyvu kreme. Zinoma kvapas turi reiksme, bet svarbiausia poveikis, viename eterinio aliejaus laselyje visa vaistinele rolleyes.gif . As kai gaminu nauja krema, tai EA daznai nededu, kad pasidaryti pertrauka nuo ju, o po savaites ilasinu.


tiesa pasakius, turiu prisipirkus ivairiu ea, ir paprastai kai pagaminu kremuka, noriu palaukti ir isitikinti, kad viskas su juo gerai. o po to jau rankos nedakyla ilasinti ea doh.gif ta prasme be jokios priezasties, nes ea - labai megstu. zodziu - pagamintas kremukas ir taip dziugina, kad net pamirstu apie ea. kita vertus, esu pastovioje nestuke.gif arba maitinimo stadijoje doh.gif todel gal ir prisilaikau. bet tik del to, kad oda linkusi labai pigmentuotis. nors suprantu, kad pavojinga naudoti fototoksiskus ea, bet kazkaip tiesiog taip gaunasi. nu bet dabar neuzilgo gaminsiu naujaji kremuka ir naudosiu nerolio ea smile.gif
Atsakyti
Sveikos, būkit geros padėkit man susigaudyt, ką galėčiau pasigaminti iš turimų produktų ir ko man dasipirkti. Labai nenoriu prisipirkti ko nereikia blush2.gif 4u.gif

Man labai noris kažko stipriai sudrėkinčio veidui ir paakiams, nes jaučiuosiu visai kažkokia perdžiūvusi. Oda mano sausa, aplink paakius jau raukšlytės viena kita yra.

Šiuo metu turiu namie
hidrolatų: damaskinių rožių, levandų
aliejų: sviestmedžio, mangų, abrikosų kauliukų, kakavos, alyvuogių
alavijo želė, gasulo ir raudonojo molio, šaltalankių al. (savos gamybos),

o gal man kokią kaukę pradžiai drėkinančią tiesiog pasigamint, kaip manot, a? 4u.gif
Atsakyti
Uii kaip pas jus čia įdomu, bet man turbūt, kad įsigilinti ir išmokti visas subtilybes, reikia viska nuo pirmų temų perskaityti... blush2.gif
Atsakyti
Noriu paklausti kur jus naudojate fitokeratinus? Turiu skystus. Dedu i kaukes,sampuna,galvoju gal galima butu i nenuplaunamas plauku priemones deti?
Atsakyti
QUOTE(AIRIDDA @ 2012 03 21, 16:57)
Uii kaip pas jus čia įdomu, bet man turbūt, kad įsigilinti ir išmokti visas subtilybes, reikia viska nuo pirmų temų perskaityti... blush2.gif


Tikrai verta visas temas paskaityti. As visas skaiciau. Labai daug informacijos gausit mirksiukas.gif Bet beskaitant gerai ir praktika pauzsiiminet mirksiukas.gif
Atsakyti