Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

[/quote]
Aciu mirksiukas.gif Dar AZ neskaiciau, reikes perzvelgt. Galvoju is AN arba Love-eko pirmam kartui sakytis.
Man kaip tik reiketu, kad daugiau vandens butu kremo sudety, tai kaip supratau naticidas nelabai.. o GSE tikriausiai paakiams netiktu?
O sakykit, ar galima visiskai nedeti EA? kol maitinu, kazkodel nelabai norisi, gal klystu, gal cia nieko tokio. O jei deciau, tai idomu, ar tiktu levandu EA, kuris pirktas vaistineje?
Atsiprasau, kad cia isiverziau su klausimais blush2.gif
[/quote]

sauleszuikutis
Žinoma, kad galite visai nedėti EA.
EA į kremus dedami dedami dėl juose esančių veikliųjų medžiagų savybių, o kvapas ( bent man) - tik šalutinis poveikis, nes daug kremų iš hidrolatų ir ekologiškų aliejų patys maloniai kvepia, pav. kakao aliejus, slyvų ( migdolų kvapao, kas mėgsta) ir t.t. man ir sviestmedžio kvapas patinka.
Aišku, būna ir nelabai kvepiančių... biggrin.gif
Dar galite naudoti aromatinius aliejus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 16 kovo 2012 - 23:55
[quote=Saulė/Guoda,2012 03 16, 23:53]
[/quote]
sauleszuikutis
Žinoma, kad galite visai nedėti EA.
EA į kremus dedami dedami dėl juose esančių veikliųjų medžiagų savybių, o kvapas ( bent man) - tik šalutinis poveikis, nes daug kremų iš hidrolatų ir ekologiškų aliejų patys maloniai kvepia, pav. kakao aliejus, slyvų ( migdolų kvapao, kas mėgsta) ir t.t. man ir sviestmedžio kvapas patinka.
Aišku, būna ir nelabai kvepiančių... biggrin.gif
Dar galite naudoti aromatinius aliejus
[/quote]

Kaip įdomu, kad tau kvapas - tik "tarp kitko" smile.gif Aš kai atradau kvapus, tai ir draugauju su jais kasdien ir daug: dirbdama, ilsėdamasi, kurdama.

Man irgi sviestmedis maloniai kvepia. Beje, įstrigo Laimės Kiškūnės mintis, kad nėra nemalonių kvapų smile.gif Viskas priklauso nuo požiūrio platumo. Net tas pats agarmedžio hidrolatas (chi chi) - tiesiog įdomaus, įsimintino kvapo, ir tiek, be jokių neigiamų emocijų.
Atsakyti
Sveikos,

O gal kas patars, kokių EA mišinys padėtų nuo raumenų skausmo?
Turiu šiuos: arbatmedžio, baziliko, citrininio eukalipto, gvazdikelių, pipirmėtės, citrinos ir rozmarinų. Gal iš jų ką eitų susimaišyti? Ar gal dar kokį reiktų nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 03 16, 20:12)
Sveikos jei turit problemu su spuogais tai isbandziau puiku recepta ir nebeturiu nei vieno spuogo tai va darau taip: 1:1 pilu distiliuota vandeni su ekologisku 5% obuoliu actu ir naudoju ryta ir vakara:) Tobulas ir pigus sprendimas pabandykit;)
Del cukraus vasko tai pati negaminau,bet gaminsiuos, pirkau ekologiska tai man patiko jis:)


Dar labai gerai tame acte pamirkyti zoleles, uogas, vaisius. Poroms sutraukti naudojau azuolo zeve mirkyta acte. BET!!! Nuosirdziai patariu tonika, kad ir su 5% actu, naudoti tik vakare, o diena butinai butinai naudoti kremus apsaugancius nuo saules spinduliu kartu su antioksidantais (vitamina E + C, arba E + Q10), kitaip galite "uzsidirbti" pigmentines demes verysad.gif . Obuoliu actas veikia kaip pilingas, jis nuslifuoja ragini sluoksni.
Papildyta:
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 03 16, 17:48)
O sakykit, ar galima visiskai nedeti EA? kol maitinu, kazkodel nelabai norisi, gal klystu, gal cia nieko tokio. O jei deciau, tai idomu, ar tiktu levandu EA, kuris pirktas vaistineje?
Atsiprasau, kad cia isiverziau su klausimais blush2.gif


Nors yra nemazai EA kuriuos galima naudoti ir nescioms ir maitinancioms, bet as visai nenaudociau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(bituteba @ 2012 03 16, 20:31)
as niekad nededu EA i kremus. tik kai draugem /tetom darau, tai ilasinu ylang ylang ar palmarozos ar pelargoniju - del kvapo smile.gif


O kodel nededate? rolleyes.gif Juk EA vienas stipriausiu aktyvu kreme. Zinoma kvapas turi reiksme, bet svarbiausia poveikis, viename eterinio aliejaus laselyje visa vaistinele rolleyes.gif . As kai gaminu nauja krema, tai EA daznai nededu, kad pasidaryti pertrauka nuo ju, o po savaites ilasinu.
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 03 16, 20:48)
Aciu  mirksiukas.gif Dar AZ neskaiciau, reikes perzvelgt. Galvoju is AN arba Love-eko pirmam kartui sakytis.
Man kaip tik reiketu, kad daugiau vandens butu kremo sudety, tai kaip supratau naticidas nelabai.. o GSE tikriausiai paakiams netiktu?
O sakykit, ar galima visiskai nedeti EA? kol maitinu, kazkodel nelabai norisi, gal klystu, gal cia nieko tokio. O jei deciau, tai idomu, ar tiktu levandu EA, kuris pirktas vaistineje?
Atsiprasau, kad cia isiverziau su klausimais blush2.gif

Na aš jums tą nuorodą įdėjau ne tam,kad būtent pirkti iš ten,bet kad pasiskaityti patį pagrindą apie produktą,kurį ketinate dėti į savo gaminamą kremą smile.gif
na aš pati vaikų neturiu, nežinau kaip ea ir matinimas, bet jei yra noras/reikalas aišku galima nedėti ea. Kartu reiktų ir pagalvoti o ką gi įdėti į tą kremą,kad būtų naudos paakių ar kitai odai smile.gif vaistinėje pirkto ea žiūrint kaip kokybė g.gif kokios jis firmos? jei kokio Naujos Barmunės ... rolleyes.gif aš nedėčiau...
Papildyta:
QUOTE(bituteba @ 2012 03 16, 23:31)
as niekad nededu EA i kremus. tik kai draugem /tetom darau, tai ilasinu ylang ylang ar palmarozos ar pelargoniju - del kvapo smile.gif

Kodėl? juk tai tiek koncentruotas vertingų medžiagų kiekis.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(alioniukas @ 2012 03 17, 14:43)

O kodel nededate? rolleyes.gif  Juk EA vienas stipriausiu aktyvu kreme. Zinoma kvapas turi reiksme, bet svarbiausia poveikis, viename eterinio aliejaus laselyje visa vaistinele rolleyes.gif . As kai gaminu nauja krema, tai EA daznai nededu, kad pasidaryti pertrauka nuo ju, o po savaites ilasinu.

Kaip gražiai apibūdinot wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 17 kovo 2012 - 17:13
Merginos kokius kremukus gaminat vaikuciams siltesniems orams? (planuojuos nauja apsipirkima). Ziemai puikiai tiko sviestmedis isuktas su trupuciu vandenines dalies, bet atsilus manau bus per riebus...
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 03 17, 13:21)
Kaip įdomu, kad tau kvapas - tik "tarp kitko" smile.gif Aš kai atradau kvapus, tai ir draugauju su jais kasdien ir daug: dirbdama, ilsėdamasi, kurdama.

Man irgi sviestmedis maloniai kvepia. Beje, įstrigo Laimės Kiškūnės mintis, kad nėra nemalonių kvapų smile.gif Viskas priklauso nuo požiūrio platumo. Net tas pats agarmedžio hidrolatas (chi chi) - tiesiog įdomaus, įsimintino kvapo, ir tiek, be jokių neigiamų emocijų.


Tai čia aš parašiau apie kremus - čia pagrinde atsižvelgiama į EA savybės, o ne į kvapą ax.gif
O kvapus mėgstu, darau pati kvepalus, ir visai šeimai sukuriu, aišku nelabai dar tobula, bet įdomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 17 kovo 2012 - 19:14
aaa, tai EA dedamas ne tik del kvapo, o ir del savybiu, kurios kaip supratau nemaza reiksme uzima g.gif galvojau cia antraeilis dalykas. Na, ziuresiu, gal nedesiu, paskui gal idesiu, bus eksperimentu biggrin.gif ne barmunes, kazkoks www.aromatika.ua, raso 100proc. naturalus unsure.gif
galvoju det roziu hidrolata, jojobos ir ersketuogiu aliejus, cia ka namie turiu, paskui dar hialurono r. nusipirksiu, belieka issirinkti emulsikli ir koncervanta. O gal as blogai galvoju, na, kad ka turiu namie, ta sudesiu, kaip virtuvej? gal cia taip nesidaro ir reikia pagal tikslu recepta? Nebuna, kad kas nors nesiderina? jus visada darot pagal tikslius receptus, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 03 17, 20:03)
jus visada darot pagal tikslius receptus, ar kaip?

as beveik pries 2 metus susidomejau naturalia kosmetika,apie metus užsiimu gaminimu biggrin.gif bet darau viska pagal receptus ,arba pagal gamintojo rekomendacijas kiek ko deti
as is emulsikkliu rinkčiausi pradziai sita o koncervanta sita

jei tikrai domima kosmetikos gaminimas paskaitykit kuo daugiau temu apie ja biggrin.gif ten pila patarimu kaip ka ,ir su kuo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Finferli @ 2012 03 17, 13:40)
Sveikos,

O gal kas patars, kokių EA mišinys padėtų nuo raumenų skausmo?
Turiu šiuos: arbatmedžio, baziliko, citrininio eukalipto, gvazdikelių, pipirmėtės, citrinos ir rozmarinų. Gal iš jų ką eitų susimaišyti? Ar gal dar kokį reiktų nusipirkti?

O kokio pobūdžio skausmai: po treniruočių, spazmai ar .....?
Papildyta:
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 03 17, 21:03)
aaa, tai EA dedamas ne tik del kvapo, o ir del savybiu, kurios kaip supratau nemaza reiksme uzima g.gif  galvojau cia antraeilis dalykas. Na, ziuresiu, gal nedesiu, paskui gal idesiu, bus eksperimentu biggrin.gif  ne barmunes, kazkoks www.aromatika.ua, raso 100proc. naturalus unsure.gif
galvoju det roziu hidrolata, jojobos ir ersketuogiu aliejus, cia ka namie turiu, paskui dar hialurono r. nusipirksiu, belieka issirinkti emulsikli ir koncervanta. O gal as blogai galvoju, na, kad ka turiu namie, ta sudesiu, kaip virtuvej? gal cia taip nesidaro ir reikia pagal tikslu recepta? Nebuna, kad kas nors nesiderina? jus visada darot pagal tikslius receptus, ar kaip?

Na taip, merginos gamina pagal tikslius receptus. smile.gif
Tiesą sakant pradžioj reikia ilgokai studijuoti įvairią medžiagą, kad ką gero sukurti.
O jei neturit laiko, galit panaudoti čia įdėtus receptus, kurie tinka odai ( pirmam psl. yra ir nuorodos į atskirus blog'us su receptais) 4u.gif
Jūsų turimi ingredientai puikūs, bet aliejų, ko gero mažoka dviejų, pasirinkit dar pagal savo odos tipą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 18 kovo 2012 - 01:09
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 03 18, 02:08)
O kokio pobūdžio skausmai: po treniruočių, spazmai ar .....?



Po treniruočių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finferli: 18 kovo 2012 - 11:05
QUOTE(ausrele_s @ 2012 03 17, 18:37)
Merginos kokius kremukus gaminat vaikuciams siltesniems orams? (planuojuos nauja apsipirkima). Ziemai puikiai tiko sviestmedis isuktas su trupuciu vandenines dalies, bet atsilus manau bus per riebus...

atsiprasau, bet kam vaikams kremas??! blink.gif
Atsakyti