Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(neringa.jn @ 2012 03 11, 17:19)
Az atsirado puikus produktas šiam tikslui- cocosilikonas. Jį sumaišiau su capriliu, lecitinu ir fitosteroliais, gavosi puikus plaukų galiukų aliejukas, tik nereikia labai daug tepti. Anksčiau darydavau pienelį arba dvifazį plaukų serumą, kad būtų ir vandenyje ir aliejuje tirpių medžiagų 4u.gif .



QUOTE(alioniukas @ 2012 03 12, 14:13)
Kai dar nekuriau savo receptu, internete uzmaciau labai paprasta recepteli plauku galiukams, ir dabar antrus metus gaminu parktiskai toki pati  rolleyes.gif :
  * kokoso aliejus 2.5ml
  * sviestmedzio 2.5ml
  * alyvuogiu 3ml
  * migdolu 3ml
  * biciu vaskas 1.5ml
  * Ylang-Ylang 5 lasai
 
Sio gaminio reikia labai labai mazai, ryzio didzio laselio vienam kartui. Galiukai neskilineja, priglude, bet plaukai neatrodo riebus wub.gif


aciu merginos uz patarima.
alioniukas is vis - receptu genijus. negaliu as ir visa mano sutve atsidziaugti tuo lipidiniu kremu, nors gaminau ir be esterw de cuker. bet dar nauja uzmaciau bloge, tai irgi kada nors isbandysiu. tik kaip to laiko rasti doh.gif g.gif
o gal dar koki super recepta turit pigment demem balinti (nuo nestumo ir laktacijos). bet tik ne tas alieju misinys su salierais ir petruskom smile.gif vimdo tas kvapas doh.gif



QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 03 14, 23:12)
Sveikos, gal galesite man patarti  4u.gif  Jau kuri diena, skaitineju ankstesnes temas, bet cia tiek daug info  doh.gif O kremuka noriu pradeti gaminti jau dabar. Pradziamoksli skaiciau, kaip ir viskas aisku, bet dabar tik sunku man issirinkti kokie emulsikliai ir konservantai tiktu sausai veido, kartu ir paakiu odai? Siaip mano oda budavo misri, pries pusantru metu pradejau nenaudot veido kremo, ant dregno veido tepu kokinors neraf. alieku, ar kokosa, tai ji ir nusausejo sad.gif, suprantu, kad tais aliejais ja ir nusausinau, nes nebeissiria ji tiek sebumo del to. Tai va.. reikia man kremuko smile.gif buvau sugalvojusi darytis sutirstindama ksantanu,emulguoti skystuoju emulsikliu ir koncervuoti naticidu (del kitu ingredientu kol kas man viskas aisku), bet paskaiciau, kad kazkuriai forumietei nuo ksantano oda issausejo, supratau, kad nusipirkusi "is lempos" ir placiau nepasidomejusi, galiu ir nusvilt, taigi, gal kuri patarsite man pagal koki recepto pavyzdi galeciau kanors susimiksuot sausai odai. Butu gerai, kad nereiketu pradzioj isleist daug pinigu ir su tuo paciu emulsikliu ir koncervantu galeciau pagamint ir paakiams ir veidui krema  ax.gif  Ar jus nesigaminate atskiru?


paskaitykit dar blogus (linkai yra pirmam puslp) - labai geru jau parinktu receptu rasit, tikrai ka rasit sau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

isitaisiau alergija buitinei chemijai todel keiciu gyvenimo buda, sakykite ar sis kremas geras plius 30
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 03 15, 13:52)
aciu merginos uz patarima.
alioniukas is vis - receptu genijus. negaliu as ir visa mano sutve atsidziaugti tuo lipidiniu kremu, nors gaminau ir be esterw de cuker. bet dar nauja uzmaciau bloge, tai irgi kada nors isbandysiu. tik kaip to laiko rasti  doh.gif  g.gif
o gal dar koki super recepta turit pigment demem balinti (nuo nestumo ir laktacijos). bet tik ne tas alieju misinys su salierais ir petruskom smile.gif vimdo tas kvapas  doh.gif
paskaitykit dar blogus (linkai yra pirmam puslp) - labai geru jau parinktu receptu rasit, tikrai ka rasit sau  mirksiukas.gif

labas gal galeciau i jusu sutve papulti biggrin.gif jei galetumet 4u.gif tai uz kiek man ta kremuka pagaminti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 03 15, 00:12)

Iš kur ketinate pirkti emulsiklį?
jei pvz iš AZ, ten labai aiškiai aprašyti emulsikliai, jų savybės, panaudojimas ir t.t.
AZ emulsikliai
Pasižiūrėkit labiau apie jų savybes ir pan., išsirinksite sau tinkamą.

Beje, naticido negalima naudoti į gelius; tiek tirštintus ksantanu gelius, tiek daug vandens savyje turinčius losjonus.
AZ naticido savybės
Atsakyti
Laba,

Bandžiau surasti per paiešką (kad nereikėtų skaityti visų temų), bet neradau. Nors lyg ir viena akimi skaičiusi esu...

Gal esate pačios gaminusios tokias depiliacijos priemones?

Ekologiška depiliacija
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 03 16, 01:03)
Laba,

Bandžiau surasti per paiešką (kad nereikėtų skaityti visų temų), bet neradau. Nors lyg ir viena akimi skaičiusi esu...

Gal esate pačios gaminusios tokias depiliacijos priemones?

Ekologiška depiliacija

Gamina merginos, ir Palominos blog'e yra receptas ( žiūr. pirmą psl.)

Tik ne visada išeina gera konsistencija, sako, kad nuo cukraus rūšies priklauso...
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 03 16, 02:50)
Gamina merginos, ir Palominos blog'e yra receptas ( žiūr. pirmą psl.)

Tik ne visada išeina gera konsistencija, sako, kad nuo cukraus rūšies priklauso...



As tik savo gamybos naudoju. O konsistencija is tiesu sunkiausiai nutaikyti. Pirma karta pavyko tik is trecio karto. Gal ir cukraus rusis turi reiksmes, bet dar daugiau - kaitinimo laikas.
Atsakyti
Labas, aš kaip visada su prašymu. Gal galėtumėt patarti kuo mažiui tepti žandukus, po žiemos tokia odelė kaip sutrūkinėjusi, paraudusi( matyt, nuo vėjo ar šalčio). Aišku, dabar jau per vėlu gailėtis, kad ne visada patepdavau veidukus, einant į lauką. Bandau tepti sviestmedžiu,pas gyd. eiti dar nesinori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2Ditute: 16 kovo 2012 - 16:50
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 03 16, 00:50)
Gamina merginos, ir Palominos blog'e yra receptas ( žiūr. pirmą psl.)

Tik ne visada išeina gera konsistencija, sako, kad nuo cukraus rūšies priklauso...



QUOTE(Rima44 @ 2012 03 16, 09:09)
As tik savo gamybos naudoju. O konsistencija is tiesu sunkiausiai nutaikyti. Pirma karta pavyko tik is trecio karto. Gal ir cukraus rusis turi reiksmes, bet dar daugiau -  kaitinimo laikas.



4u.gif ačiū, užsiimsiu būrimu prie puodo smile.gif

QUOTE(2Ditute @ 2012 03 16, 16:49)
Labas, aš kaip visada su prašymu. Gal galėtumėt patarti kuo mažiui tepti žandukus, po žiemos tokia odelė kaip sutrūkinėjusi, paraudusi( matyt, nuo vėjo ar šalčio). Aišku, dabar jau per vėlu gailėtis, kad ne visada patepdavau veidukus, einant į lauką. Bandau tepti sviestmedžiu,pas gyd. eiti dar nesinori.


Geriau už sviestmedį kol kas nesu radusi. Gali pridėti kelis lašus eterinio rožių aliejaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2012 03 15, 22:04)
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 03 15, 00:12)

Iš kur ketinate pirkti emulsiklį?
jei pvz iš AZ, ten labai aiškiai aprašyti emulsikliai, jų savybės, panaudojimas ir t.t.
AZ emulsikliai
Pasižiūrėkit labiau apie jų savybes ir pan., išsirinksite sau tinkamą.

Beje, naticido negalima naudoti į gelius; tiek tirštintus ksantanu gelius, tiek daug vandens savyje turinčius losjonus.
AZ naticido savybės

Aciu mirksiukas.gif Dar AZ neskaiciau, reikes perzvelgt. Galvoju is AN arba Love-eko pirmam kartui sakytis.
Man kaip tik reiketu, kad daugiau vandens butu kremo sudety, tai kaip supratau naticidas nelabai.. o GSE tikriausiai paakiams netiktu?
O sakykit, ar galima visiskai nedeti EA? kol maitinu, kazkodel nelabai norisi, gal klystu, gal cia nieko tokio. O jei deciau, tai idomu, ar tiktu levandu EA, kuris pirktas vaistineje?
Atsiprasau, kad cia isiverziau su klausimais blush2.gif
Atsakyti
Sveikos jei turit problemu su spuogais tai isbandziau puiku recepta ir nebeturiu nei vieno spuogo tai va darau taip: 1:1 pilu distiliuota vandeni su ekologisku 5% obuoliu actu ir naudoju ryta ir vakara:) Tobulas ir pigus sprendimas pabandykit;)
Del cukraus vasko tai pati negaminau,bet gaminsiuos, pirkau ekologiska tai man patiko jis:)
Atsakyti

O sakykit, ar galima visiskai nedeti EA? kol maitinu, kazkodel nelabai norisi, gal klystu, gal cia nieko tokio. O jei deciau, tai idomu, ar tiktu levandu EA, kuris pirktas vaistineje?
Atsiprasau, kad cia isiverziau su klausimais blush2.gif
[/quote]

as niekad nededu EA i kremus. tik kai draugem /tetom darau, tai ilasinu ylang ylang ar palmarozos ar pelargoniju - del kvapo smile.gif
Atsakyti