Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(bituteba @ 2012 03 07, 15:16)
o  jei neturesi laiko gaminti kremuko, labai gerai sviesmedis. mano mazyle pernai 8 men roto vir sirgo, tai viena diena 14 k tustinosi, tai klyniukas siaubingas buvo, ir sviesmedis (pas mane tuo metu buvo nilinis) 100 proc padejo  thumbup.gif dar kelias dienas profilaktiskai patepliojau ir nieko nebereikejo

dekui atsakiusioms del kandziu: bandysiu viska



Ačiū visoms patarusioms smile.gif , tepiau sviestmedžiu sumaišytu su šaltalankio aliejumi, nes nelabai turėjau laiko gaminti ką nors rimčiau ax.gif ir mums jau žymiai pagerėjo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dar kartą visoms AČIŪ smile.gif
Atsakyti
labutis.
Gal kuri buvot susidurusi su nudegimu? MB syryt darbe sake ranka nusidegino doh.gif Ka galeciau sumaisyt? is priedu alantoinas ir pantenolis, man atrodo siuo atveju tiktu. Kokius aliejus geriau imt? turiu taukmedzio ir kakavos sviestus, raudonuju palmiu, kokosu, avokado, sezamu, migdolu, makadamiju, ricinos, lazdyno riesutu, ersketroziu, abrikosu kauliuku, simodsiju aliejus. Kogero, kad neblogai butu tamanai, tai va jau gailiuos, kad nepasiemiau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele_s: 08 kovo 2012 - 12:47
QUOTE(ausrele_s @ 2012 03 08, 10:41)
labutis.
Gal kuri buvot susidurusi su nudegimu? MB syryt darbe sake ranka nusidegino doh.gif Ka galeciau sumaisyt? is priedu alantoinas ir pantenolis, man atrodo siuo atveju tiktu. Kokius aliejus geriau imt? turiu taukmedzio ir kakavos sviestus, raudonuju palmiu, kokosu, avokado, sezamu, migdolu, makadamiju, ricinos, lazdyno riesutu, ersketroziu, abrikosu kauliuku, simodsiju aliejus. Kogero, kad neblogai butu tamanai, tai va jau gailiuos, kad nepasiemiau verysad.gif


Pabandykite is pradziu tepti grynu levandos EA arba gnynu pantenoliu, o veliau butu gerai saltalankiu aliejumi tepti, arba bent jau ersketuogiu su levandomis smile.gif
Atsakyti
Sveiki.

Gal kas atsakys man į klausimą: jei pasigaminsiu nenuplaunamą priemonę plaukams ir sugalvosiu žnyplėmis patiesint, tai kaip bus? Liks pevertė priemonė karštyje, o gal dar ir pablogins plauką? blush2.gif g.gif Taip nesinori pirkt cheminės priemonės nuo karščio, bet kartais tenka tiesint unsure.gif
Atsakyti
Alioniuk dekui uz patarima. tepsiu tada ersketuogiu al. su levandom. Kad tokiu atveju saltalankiu al. gerai, tai is vaikystes pamenu - mama tepdavo, bet neturiu. Dabar patepiau pantenoliu. Ne taip jau baisiai nusidegino, kaip galvojau. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės,

mergaitės, kur naudojate ryžių sėlenų vašką??? nu nesusidraugauju aš su juo niekaip... nenori jis man tirpti ilgiausiai.... išmesti gaila..
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2012 03 09, 10:45)
Sveikutės,

mergaitės, kur naudojate ryžių sėlenų vašką??? nu nesusidraugauju aš su juo niekaip... nenori jis man tirpti ilgiausiai.... išmesti gaila..


neismeskite rolleyes.gif , susidraugausite smile.gif . Pabandykite ryziu vaska tirpinti pirma, o paskui sudekite sviestus ir aliejus. Ji galima naudoti bet kur, jis ne tik stabilizuoja emulsija, bet ant odos palieka labai plona plevele, minkstina ir apsaugo oda, mazina rauksles. Pagal kietuma prilygsta karnaubu ir kandelijos vaskui, todel ir lupdaziams ir balzamams gerai smile.gif, kai silta, ne taip greitai tirpsta gaminiai. O plaukams tinka, nes islygina juos, galiukams aplamai gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal atsakysite. Nusipirkau ožkos pieno miltelių, bet noriu pasitikslinti. Juos reikia tirpinti vandenyje arba hidrolate? smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif paklausius jūsų patarimų supratau, kad svarbiausios bėdos buvo per mažas vandens kiekis ir rankinis plakimas. Taigi viską pataisius išėjo trys nuostabūs kremai, kuriems priekaištų visiškai neturiu. Kažkuri prašėt recepto jei gausis riebiai spuoguotai odai tai va jis : (pabrėžiu, kad mano odai šis kremas tobulas, oda sudrėkinta ir matinė, nėra jokio riebumo jausmo, o kvapas labai malonus )

Arbatmedžio vanduo 30 ml
Lazdyno riešutų aliejus 14 ml
Emulsiklis išgautas iš vynuogių iki 2gramų
Manukos eterinis aliejus 4-6 lašai
vitaminas E kokie 2 lašai
Alantoinas pusė nubraukto šaukštelio vaikiško
DHA pusė nubraukto šaukštelio vaikiško

negaliu tiksliai pasakyti, nes neturiu tikslių graminių svarstyklių, bet nemanau, kad tai labai pakeistų kremą, jei skirsis per kokį lašąsmile.gif

user posted image
Atsakyti
ai, pamiršau dar parašyti

greipfrutų sėklų aliejus 2-4 lašai


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepaite666: 10 kovo 2012 - 14:29
o gal kuri esat darius ar uzmacius koki recepta plauku galiukams? kad butu kaip kremukas bet su vasku ? tikslas kad plaukas sunkesnis butu ir paglotnintu ? ar nesamone cia butu ? gal riebaluoti atrodytu ? siaip jei buciau naudojus gyvenime is tu sintetiniu vasku, tai zinociau ko noriu. bet zinau buna plaukams vaskai, bet gal galima naturalu pasidaryti ?
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif

ar as nemoku ieskoti doh.gif ar A-Z neturi DHA-savaiminio įdegio medžiagos

aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti