Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(zydrem @ 2012 03 02, 12:11)
jei jus kauniete tai laisves aliejoj yra tokia parduotuve rimauzrode man  4u.gif
http://www.aromanatu...lis-kremui.html stai tokie

oij pamirsau parasyti kad is Vilniaus as doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 02, 11:39)
oij pamirsau parasyti kad is Vilniaus as  doh.gif  biggrin.gif

tai jus galit susitarti su aromanatural jie vilniuje ir indeliu po 10ml turi jie tokie mazuliukai bet dangtelisgerai uzsisuka meginukams pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joliux2 @ 2012 03 02, 11:23)
Deja, bet sviestmedis iš čia rafinuotas, rašau iš patirties.

Yra ir toks: http://www.naturally...-Unrefined.html
Atsakyti
na jau viską susipirkau, liko tik sulaukti vyro su siuntinuku iš AN ir kibsiu į darbą wub.gif

tiesa, dėl rudugio ir kitų aliejų, tai vis dėl to nesu linkus lengvai viskuo patikėti, nors tikrai skaičiau daug komentrų, kad ten š... taigi šiandien nusipirkau makadamijos aliejų iš ten ir iš ten. visų pirma tai kainų skirtumas absurdiškas už tą patį kiekį 17 lt ir 2,5 lt. Kvapas skyrėsi 100 % doh.gif o užtepus ant odos brangesnis susigėri iš karto, o pigus taip ir pasiliko ant odos blizgėti doh.gif taigi,norėjau tik patretinti, kad tikrai skirtumas milžiniškas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaite666 @ 2012 03 02, 17:43)
Kvapas skyrėsi 100 % doh.gif o užtepus ant odos brangesnis susigėri iš karto, o pigus taip ir pasiliko ant odos blizgėti  doh.gif

doh.gif

man ir karta teko taip nusvilti bet ne su rudugiu doh.gif
tai dabar jau nesimetau aliejus ir sviestus is akomos pagrinde perku ax.gif

dar jei kokia akcija suvilioja is A-Z 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 02, 12:56)
Mergaites, gal zinote, is kur butu galima gauti tokiu mazyciu plastikiniu indeliu su dangteliais kosmetikos meginukams isipilti (pvz kremo ar krempudros), na kad kokie 5-10 g. tilptu. man reikia parduotuvej krempudros pasibandymui i kazka isipilti, ir nzn i ka, neturiu nieko namie  schmoll.gif
zinau, kad tikrai buna tokie indziukai, bet kur juos rasti  g.gif

Nusipirk kontaktinių lęšių dėklą - aš juos visada naudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
As aliejus kremamas uzsisakau iš A-Z arba AN
mergaites, patarkit ir palyginkt Akomos ir A-Z alieju kokybe. Ar skiriasi? Mama nori gerti nakvisu ir agurkliu aliejus, tad kuria parduotuve geriau rinktis?
Atsakyti
As daugiausia is Akomos perku, bet ne viskas patinka. Pvz. sviestmedziu labai patenkinta, o kokosu aliejus visai nepatiko (kaip taukais atsidave), tai muilui sunaudojau.
Gal kuri bus naugojus jusu norimus aliejus ir is Akomos ir is AZ, kad patarti.

Vakar MB siek tiek rankas pasalo. Grizes prase duot kuom pasitept (pirma kart per kazkur pusmeti paprase pasitept kazkuom mano gamybos, o tai visad tik bumba, kad vel ka cia makaluoju). Tepes dukrytei issuktu sviestmedziu. po to ziuriu dar pats pasieme pasitept ir ryte vel maciau tepes thumbup.gif negerai kad pasalo rankas, bet man tai jau didlelis + smile.gif ir kai dukrytei tepdavau, tai vis sakydavo - ka cia tepi, kaip smirda. o vakar rankas pasitepe ir sako - kazkokiom bandelem kvepia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 03 03, 11:52)
As daugiausia is Akomos perku, bet ne viskas patinka. Pvz. sviestmedziu labai patenkinta, o kokosu aliejus visai nepatiko (kaip taukais atsidave), tai muilui sunaudojau.


pritasiu taukmedis ten thumbup.gif
o del kokoso g.gif kiek as pirkus tai visalaika jis man thumbup.gif geras ir kvepia ir susigeria gerai g.gif visalaika perku ta kur parasyta salto spaudomo,o ne slapio
Atsakyti
Dabar nebepamenu. Gal turejau ta slapio... g.gif Na su kitu uzsakymu reiks pabandyt dar kita..
Atsakyti
na tai pasigaminau du kremukus, bet kol jie gavosi.... doh.gif recepto dar nerašysiu, nes dariau su prastais aliejaisl, grynai mokymosi tikslais, tik tam kad sujungti fazes. norėjau paklausti, visur rašo kad proporcijos vandens yra 40 - 60. Bet man tokiu principu nesusijunge, o 70 - 30. išėjo. Ar čia atsitiktinumas ar tikrai tai turi įtakos? O gal vis dėl to kaltas laikas? nes visais atvejais pasikaitindavau iki 70 laipsnių temp, truputį dar palaikydavau tokioj temp, rodos viskas išsilydę ir jau išimu, bet galiausiai nesusijungia, tai po to vėl kaitinu, dadedu ko nors ir taip gal 3 kartus su tuo pačiu kremu žaidžiau ir po to gavosi... (taip nutiko su abiem kremukais)
tai taip ir likau nesupratus, ar dėl to kad per trumpai kaitinau, ar kad per mažai emulsiklio, nors man atrodė tikrai pakankamai dėjau, ar dėl blogai parinkto vandens ir aliejaus santykio. Dar įdomu, kaip gauti skystesnį arba tirštesnį kremą, nuo emulsiklio kiekio priklauso?
Atsakyti
QUOTE(liepaite666 @ 2012 03 04, 10:29)
na tai pasigaminau du kremukus, bet kol jie gavosi....  doh.gif recepto dar nerašysiu, nes dariau su prastais aliejaisl, grynai mokymosi tikslais, tik tam kad sujungti fazes. norėjau paklausti, visur rašo kad proporcijos vandens yra 40 - 60. Bet man tokiu principu nesusijunge, o 70 - 30. išėjo. Ar čia atsitiktinumas ar tikrai tai turi įtakos? O gal vis dėl to kaltas laikas? nes visais atvejais pasikaitindavau iki 70 laipsnių temp, truputį dar palaikydavau tokioj temp, rodos viskas išsilydę ir jau išimu, bet galiausiai nesusijungia, tai po to vėl kaitinu, dadedu ko nors ir taip gal 3 kartus su tuo pačiu kremu žaidžiau ir po to gavosi... (taip nutiko su abiem kremukais)
tai taip ir likau nesupratus, ar dėl to kad per trumpai kaitinau, ar kad per mažai emulsiklio, nors man atrodė tikrai pakankamai dėjau, ar dėl blogai parinkto vandens ir aliejaus santykio.  Dar įdomu, kaip gauti skystesnį arba tirštesnį kremą, nuo emulsiklio kiekio priklauso?

1.O su kokiu emulsikliu gaminot? Visi skirtingom proporcijas aliejaus /vandens sugeba sujungti.
2.Iš tiesų viskas gana sudėtinga: priklauso ir nuo emulsiklio rūšies, ir nuo aliejų, ir nuo aktyviųjų komponentų...Beveik visos rimtos komponentus parduodančios firmos rašo, kokias proporcijas taikyti, kur naudoti emulsiklius, pav. http://www.aroma-zon...mulsifiants.asp
Daug receptų ir patarimų yra visose ankstesnėse temose, labai naudinga paeiliui viską išstudijuoti 4u.gif
Žodžiu, bandykite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 04 kovo 2012 - 09:59