Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

na tai nagrinėjau ilgai jūsų ir ne tik receptus. labiausiai užstrigo brigitos receptas, tačiau vis tiek nėra toks kokio noriu. noriu lengvo kremo spuoguotai odai su savaiminio įdegio efektu. kadangi tai bus pirmasis mano gamybos kremas, gal galit patarti ar čia viskas derės ir ar gerus kiekius nusistačiau doh.gif

arbatmedžio hidrolatas 14ml
lazdyno riešutų aliejus 4ml
emulsinis vaškas 1,5g
manuko eterinis aliejus 4lašai
augalinis vitaminas E 2lašai
alantoinas 1ml
Ksantansas 0,3g (nežinau ar reik)
eko konservantas 4lašai
DHA 0,5g ( bet kiek žinau reik pieno miltelių dar dėti del ph ar nebūtinai? )


iš anksto dėkui už bet kokius pasiūlymus, nes tikrai nelabai įsivaizduoju ką čia darysiu biggrin.gif
Atsakyti
Na, kiek žiūrėjau, man atrodo tikrai neblogas, universalus receptukas. Linkiu sekmės, jei gausis būtent šį ir bandysiu ;]
Atsakyti
QUOTE(liepaite666 @ 2012 03 01, 22:16)

DHA 0,5g ( bet kiek žinau reik pieno miltelių dar dėti del ph ar nebūtinai? )
iš anksto dėkui už bet kokius pasiūlymus, nes tikrai nelabai įsivaizduoju ką čia darysiu biggrin.gif


Turbut turejote galvoje pieno rugsties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2012 03 01, 23:03)
Turbut turejote galvoje pieno rugsties  biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif tai ar dėti ar ne ir kaip dėl to kito komponento?
Atsakyti
QUOTE(liepaite666 @ 2012 03 01, 23:16)
na tai nagrinėjau ilgai jūsų ir ne tik receptus. labiausiai užstrigo brigitos receptas, tačiau vis tiek nėra toks kokio noriu. noriu lengvo kremo spuoguotai odai su savaiminio įdegio efektu. kadangi tai bus pirmasis mano gamybos kremas, gal galit patarti ar čia viskas derės ir ar gerus kiekius nusistačiau  doh.gif

arbatmedžio hidrolatas 14ml
lazdyno riešutų aliejus 4ml
emulsinis vaškas 1,5g
manuko eterinis aliejus 4lašai
augalinis vitaminas E 2lašai
alantoinas 1ml
Ksantansas 0,3g (nežinau ar reik)
eko konservantas 4lašai
DHA 0,5g ( bet kiek žinau reik pieno miltelių dar dėti del ph ar nebūtinai? )
iš anksto dėkui už bet kokius pasiūlymus, nes tikrai nelabai įsivaizduoju ką čia darysiu biggrin.gif



Sveika, kiek esu buvus pamokose, ir kiek pati gaminu jau nuo geguzes men. Man universaliausios proporcijos yra šios:
20 ml hidrolato
16 ml aliejaus
2 lašai vitamino E
6 lašai konservanto
12 lašų e.a.
2,7 g emulsinio vaško
bent jau man su šiom proporcijom visada gaunas puikios konsistencijos kremas. O toliau jau kurybos reikalas, atitinkamai mažinu arba didinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2012 03 02, 09:18)
Sveika, kiek esu buvus pamokose, ir kiek pati gaminu jau nuo geguzes men. Man universaliausios proporcijos yra šios:
20 ml hidrolato
16 ml aliejaus
2 lašai vitamino E
6 lašai konservanto
12 lašų e.a.
2,7 g emulsinio vaško
bent jau man su šiom proporcijom visada gaunas puikios konsistencijos kremas. O toliau jau kurybos reikalas, atitinkamai mažinu arba didinu smile.gif

labai dėkui drinks_cheers.gif
Papildyta:
aš brigitos bloge skaičiau vieną komentarą, kad atseit yra proporcijos 1;3;8. tai čia būtų emulsinis vaškas, distiliuotas vanduo ir aliejus. tai tipo aliejus turi sudaryti 20 procentų kremo. bet kiek vaškas su vandeniu tai nesupratau iš to 1 ir 3 . be to labai skirtingaia kremuose nurodoma, vienur aliejai, kitur vanduo daugiau sudaro, tai truputį ir nesuprantu kokios yra principinės proporcijos. Na tikiuosi aiškiai suformulavau klausimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rakali @ 2012 02 09, 11:59)
laba, ar naudojate garintuvus eteriniams aliejams garinti. gal turite kas isigije is KN
Aromastone ar sita Aromastream kuris geresnis?

Jei dar kuo naudingas bus atsakymas, tai turiu aromastone. Aromastream'as labiau viešose patalpose naudojamas. Jis garina ventiliatoriaus pagalba, tai šioks toks garsas yra. O aromastone be jokio garso. Man labai jis patinka thumbup.gif Visiškai kitaip nei su žvakute garindavau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaite666 @ 2012 03 02, 11:01)
labai dėkui  drinks_cheers.gif
Papildyta:
aš brigitos bloge skaičiau vieną komentarą, kad atseit yra proporcijos 1;3;8. tai čia būtų emulsinis vaškas, distiliuotas vanduo ir aliejus. tai tipo aliejus turi sudaryti 20 procentų kremo. bet kiek vaškas su vandeniu tai nesupratau iš to 1 ir 3 . be to labai skirtingaia kremuose nurodoma, vienur aliejai, kitur vanduo daugiau sudaro, tai truputį ir nesuprantu kokios yra principinės proporcijos. Na tikiuosi aiškiai suformulavau klausimą smile.gif



Na bent jau as darau visada tokiom proporcijom, kuriom parasiau, tai man visada gaunas smile.gif Turbut kol pats neisbandysi, nesurasi savo formules smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 03 01, 21:45)
Teko užsakinėti.
EA - vidutiniški, pirkau brangesnius ( angl. levandų, germaniškų ramunėlių, tikrą melisą) sviestai (sviestmedis, mango, kukui, simonsijų, migdolų kurie organiniai šalto spaudimo) visai patiko.
Aliejus pirkau tik muilo gamybai, tam tikslui buvo geri... smile.gif


Deja, bet sviestmedis iš čia rafinuotas, rašau iš patirties.
Atsakyti
Mergaites, gal zinote, is kur butu galima gauti tokiu mazyciu plastikiniu indeliu su dangteliais kosmetikos meginukams isipilti (pvz kremo ar krempudros), na kad kokie 5-10 g. tilptu. man reikia parduotuvej krempudros pasibandymui i kazka isipilti, ir nzn i ka, neturiu nieko namie schmoll.gif
zinau, kad tikrai buna tokie indziukai, bet kur juos rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 02, 10:56)
Mergaites, gal zinote, is kur butu galima gauti tokiu mazyciu plastikiniu indeliu su dangteliais kosmetikos meginukams isipilti (pvz kremo ar krempudros), na kad kokie 5-10 g. tilptu. man reikia parduotuvej krempudros pasibandymui i kazka isipilti, ir nzn i ka, neturiu nieko namie  schmoll.gif
zinau, kad tikrai buna tokie indziukai, bet kur juos rasti  g.gif

na jei visai visai nera i ka isipilti tai gal i koki Kinder zaisliuko induka g.gif cia siaip tokia mintis atejo, is bedos biggrin.gif

kazi Droge nera? lyg ir kazkokiu yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gladiola: 02 kovo 2012 - 11:01
QUOTE(MuzikALI @ 2012 03 02, 10:56)
Mergaites, gal zinote, is kur butu galima gauti tokiu mazyciu plastikiniu indeliu su dangteliais kosmetikos meginukams isipilti (pvz kremo ar krempudros), na kad kokie 5-10 g. tilptu. man reikia parduotuvej krempudros pasibandymui i kazka isipilti, ir nzn i ka, neturiu nieko namie  schmoll.gif
zinau, kad tikrai buna tokie indziukai, bet kur juos rasti  g.gif

jei jus kauniete tai laisves aliejoj yra tokia parduotuve rimauzrode man 4u.gif
http://www.aromanatu...lis-kremui.html stai tokie
Atsakyti