Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(zydrem @ 2012 02 27, 22:00)


ai, tiesa, pamirsau KN pasiskaitineti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, draugė gamina kremus pati, davė pabandyti, labai patiko, tai nusprendžiau ir aš pradėti smile.gif peržiūrėjau parduotuves iš kurių perkate, norėjau paklausti kodėl neperkate iš rudugys.lt juk ten N kartų pigiau blink.gif taip pat, kiek man žinoma emulsikliai ir vaškai įvardinamai kaip nelabai geri produktai, tai kodėl jie yra naudojami?
Atsakyti
QUOTE(liepaite666 @ 2012 02 29, 10:52)
Sveikos, draugė gamina kremus pati, davė pabandyti, labai patiko, tai nusprendžiau ir aš pradėti  smile.gif peržiūrėjau parduotuves iš kurių perkate, norėjau paklausti kodėl neperkate iš rudugys.lt juk ten N kartų pigiau  blink.gif taip pat, kiek man žinoma emulsikliai ir vaškai įvardinamai kaip nelabai geri produktai, tai  kodėl jie yra naudojami?

priežastis labai paprasta - kaina lygi kokybei, jei negaila savo odos - tepkitės pigiais prastos kokybės aliejais, o mes tepsimės brangiais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2012 02 29, 13:07)
priežastis labai paprasta -  kaina lygi kokybei, jei negaila savo odos - tepkitės pigiais prastos kokybės aliejais, o mes tepsimės brangiais  ax.gif

o kas atliko tyrimą, kad ten parduodami aliejai yra prastesnės kokybės? ir tie ir tie yra 100 % natūralūs ir nerafinuoti. Aišku, gal būt jūs geriau žinote, aš tik duomiuosi, nes planuoju didelį apsipirkimą tai ir dairausi kur pigiau, gal ir tikrai jie prastos kokybės, tik man kartais atrodo, kad didžioji dalis el parduotuvių lupikauja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaite666 @ 2012 02 29, 13:29)
o kas atliko tyrimą, kad ten parduodami aliejai yra prastesnės kokybės? ir tie ir tie yra  100 % natūralūs ir nerafinuoti. Aišku, gal būt jūs geriau žinote, aš tik duomiuosi, nes planuoju didelį apsipirkimą tai ir dairausi kur pigiau, gal ir tikrai jie prastos kokybės, tik man kartais atrodo, kad didžioji dalis el parduotuvių lupikauja  blush2.gif

jus kelias temas apie aliejus paskaitykit gal bus aiskiau mirksiukas.gif


http://www.supermama...howtopic=795386
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 29 vasario 2012 - 13:32
QUOTE(zydrem @ 2012 02 29, 13:31)
jus kelias temas apie aliejus paskaitykit gal bus aiskiau mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=795386

ačiū, tikrai aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti
As dar tik pradedu po truputi gaminti, tai nelabai zinau, kur geresne kokybe, kur prastesne. ax.gif
Kaip supratau is senu temu jau daret uzsakymu is NT. Gal kas uzsisakinejo ne tik taros, bet ir sviestu ar alieju? Kokie atsiliepimai apie kokybe? Kazkaip nepastebejau, kad kuri butu paminejus....
Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 03 01, 17:43)
As dar tik pradedu po truputi gaminti, tai nelabai zinau, kur geresne kokybe, kur prastesne. ax.gif
Kaip supratau is senu temu jau daret uzsakymu is NT. Gal kas uzsisakinejo ne tik taros, bet ir sviestu ar alieju? Kokie atsiliepimai apie kokybe? Kazkaip nepastebejau, kad kuri butu paminejus....

apie tara atsiliepimai geri biggrin.gif
bet apie aliejus schmoll.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar galima iskart morku fitoli tepti ant veido ar reiketu ji pries tai atskieti ir pasidaryti koki kremuka? Gal esate kuri dariusi? Siandien nusipirkau morku fitolio ir noreciau su juo ka nors pasigaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 03 01, 19:09)
Norejau paklausti ar galima iskart morku fitoli tepti ant veido ar reiketu ji pries tai atskieti ir pasidaryti koki kremuka? Gal esate kuri dariusi? Siandien nusipirkau morku fitolio ir noreciau su juo ka nors pasigaminti smile.gif

jei morku fitolis pagamintas is morku saknies, tai jis bus oranzinis, tai skiesciau smile.gif o jei is seklu - galima ir neskiesti.. As KN morku seklu fitoli turejau tai gryna naudodavau
Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 03 01, 18:43)
As dar tik pradedu po truputi gaminti, tai nelabai zinau, kur geresne kokybe, kur prastesne. ax.gif
Kaip supratau is senu temu jau daret uzsakymu is NT. Gal kas uzsisakinejo ne tik taros, bet ir sviestu ar alieju? Kokie atsiliepimai apie kokybe? Kazkaip nepastebejau, kad kuri butu paminejus....

Teko užsakinėti.
EA - vidutiniški, pirkau brangesnius ( angl. levandų, germaniškų ramunėlių, tikrą melisą) sviestai (sviestmedis, mango, kukui, simonsijų, migdolų kurie organiniai šalto spaudimo) visai patiko.
Aliejus pirkau tik muilo gamybai, tam tikslui buvo geri... smile.gif
Atsakyti

 i 
Turime šalia temą "Dalinamės natūralias kosmetika ir ne tik. Ten ir kelkit skelbimus.
Atsakyti