Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(saulyyyte25 @ 2012 02 22, 16:27)
mano sesės sūneliui pradėjo labai raudonuoti ir trūkinėti veiduko odelė. Sesė tepa visokiais kremais, bet padeda tik labai trumpam. Galvoju pagaminsiu jai kokio kremuko, kuris padėtų jo odelei, bet ko į jį dėti? Žinau, kad tokiai odai turėtų padėti hamamelių hidrolatas, medetkų fitolis, erškėtrožių  ir tamanų aliejai. Ar aš teisi? Kas dar galėtų padėti? Nežinau kokie tiktų EA, bet iš dalies ir bijau juos iš viso dėti.

atrodo, kad panašiai buvo ir mano dukrai. Vis tik ėjom pas alergologę, kuri paskyrė Žalią ESSEX plius geriamų vaistų. Dar sakė, kad galima tepti grynu sviestmedžiu, bet TIK grynu, nes kur aš buvau susukus su juo kelis gana neblogus kremus ir jie nepadėjo, tai sakė dėl to, kad "per mažai riebu" g.gif Tik jeigu tai alergija maistui, tai riešutas taip pat gali būti vienas iš alergenų.
Atsakyti
labas raganaites biggrin.gif

prisiskaiciau astos pastos biggrin.gif postu apie kokoso ir vaniles istrauka ax.gif tai ta diena ir pasidariau,gerai kad turejau ko reikia biggrin.gif snd atidariau pauostyti wub.gif fantaskika jau po savaites koks kvapas wub.gif
o kokosas spirite tai smirda snapsu doh.gif biggrin.gif
dabar taip gailiusi kad dar viena tureta vaniles anksti spiritu uzpyliau doh.gif




nors dabar pauosciau is spiritine vaniles istrauka tai ir jauciasi vanile wub.gif

alioniuko tas ranku kremas kitaip wub.gif dariau dovanu -tai dabar visos kas gavo praso kartoti ir net nenori kazko kito biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 23 vasario 2012 - 22:30
laba diena, dariau lupu balzama is kokoso aliejaus sviestmedzio ir biciu vasko ir man po kiek laiko jis susicukravo...esu darius kunui krema irgi su sviesmedziu ir taip pat susicukravo...ka tai reiskia? ar tinkamas dar naudoti?gal zinot kodel taip nutinka ?
Atsakyti
Laba 4u.gif
Gal kas bandete deti sito vitamino C i savo gaminama kremuka? Kiek gr jo reiketu deti tarkim i 100 ml krema?

Ir dar vienas klausimas apie toki zaliosios arbatos ekstrakta, kiek jo reiketu deti i 100gr krema ir kurioje fazeje ji deti? Ar deti ji ir kaitinti kartu su geliu hidroliatu ar aliejais?

Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrendanti @ 2012 02 24, 00:10)
laba diena, dariau lupu balzama is kokoso aliejaus sviestmedzio ir biciu vasko ir man po kiek laiko jis susicukravo...esu darius kunui krema irgi su sviesmedziu ir taip pat susicukravo...ka tai reiskia? ar tinkamas dar naudoti?gal zinot kodel taip nutinka ?

kaip keista.. man niekad nebuvo 'susicukraves' lupu balzamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrendanti @ 2012 02 23, 23:10)
laba diena, dariau lupu balzama is kokoso aliejaus sviestmedzio ir biciu vasko ir man po kiek laiko jis susicukravo...esu darius kunui krema irgi su sviesmedziu ir taip pat susicukravo...ka tai reiskia? ar tinkamas dar naudoti?gal zinot kodel taip nutinka ?

as ka darius su biciu vasku -viskas man 'susicukruodavo' doh.gif darius lupom blazama ir kunui bei rankom kremus 4u.gif aisku ir sutepdavau biggrin.gif tai dabar nebedarau su juo 4u.gif nes niekaip neatradau kur klaida unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzina @ 2012 02 24, 06:06)
Laba 4u.gif
Gal kas bandete deti sito vitamino C i savo gaminama kremuka? Kiek gr jo reiketu deti tarkim i 100 ml krema?

Ir dar vienas klausimas apie toki zaliosios arbatos ekstrakta, kiek jo reiketu deti i 100gr krema ir kurioje fazeje ji deti? Ar deti ji ir kaitinti kartu su geliu hidroliatu ar aliejais?

Aciu uz atsakymus 4u.gif


Zalios arbatos ekstraktas labai stiprus antioksidantas, i 100g kremo uzteks 1g. Beto didesne koncentracija gali laikinai nudazyti oda smile.gif . O deti galima pacioje pabaigoje, tiesiog pacius miltelius gerai juos ismaisant, arba pries tai istirpinti keliuose ml vandens/hidrolato. Beje, sis ekstraktas ne su visais komponentais draugauja, pvz. tonike su fitokeratinais, arba miceliniame vandenyje susidaro i nuosedas.

del vitamino C, tai man atrodo cia nestabili forma g.gif (bent jau pagal INCI), ir kazkaip mazai informacijos pateikia parduotuve. Jei visgi nestabili, tai deti i kremus neapsimoka, nebent savaitei maksimum... O naudoti kaukese arba tonikuose, kiekviena karta pagaminus sviezia.
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 02 25, 20:40)
Zalios arbatos ekstraktas labai stiprus antioksidantas, i 100g kremo uzteks 1g. Beto didesne koncentracija gali laikinai nudazyti oda smile.gif . O deti galima pacioje pabaigoje, tiesiog pacius miltelius gerai juos ismaisant, arba pries tai istirpinti keliuose ml vandens/hidrolato. Beje, sis ekstraktas ne su visais komponentais draugauja, pvz. tonike su fitokeratinais, arba miceliniame vandenyje susidaro i nuosedas.

del vitamino C, tai man atrodo cia nestabili forma g.gif (bent jau pagal INCI), ir kazkaip mazai informacijos pateikia parduotuve. Jei visgi nestabili, tai deti i kremus neapsimoka, nebent savaitei maksimum... O naudoti kaukese arba tonikuose, kiekviena karta pagaminus sviezia.

Aciu, Alioniukai, uz atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis, raganaitės.

Bandysiu jungtis prie jūsų (jei priimsit ax.gif ). Jau kelis mėn. vis skaitau skaitau jūsų temutes. Kiek daug informacijos thumbup.gif Smagu, kad dalinatės savo atradimais, žiniomis, receptais. smile.gif
Po truputį bandau jau ką susimaišyt. Tik dar neturiu tikslių svarstyklių (šiandien kaip tik uzsisakiau), tai dar tik ka paprastesnio darau ax.gif
Ir vis pildaus sąrašiuką reikiamų ingridientų iš AZ. Kažin jis turi pabaigą? rolleyes.gif Norėjau paklausti kokį šilką naudojat? Mačiau yra milteliais ir skystas. Kuris geresnis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2012 02 22, 17:00)
atrodo, kad panašiai buvo ir mano dukrai. Vis tik ėjom pas alergologę, kuri paskyrė Žalią ESSEX plius geriamų vaistų. Dar sakė, kad galima tepti grynu sviestmedžiu, bet TIK grynu, nes kur aš buvau susukus su juo kelis gana neblogus kremus ir jie nepadėjo, tai sakė dėl to, kad "per mažai riebu"  g.gif  Tik jeigu tai alergija maistui, tai riešutas taip pat gali būti vienas iš alergenų.



Ačiū Jums labai už patarimą 4u.gif taip ir padarysim - tepsim po kol kas sviestmedžiu, tikiuosi padės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrendanti @ 2012 02 23, 23:10)
laba diena, dariau lupu balzama is kokoso aliejaus sviestmedzio ir biciu vasko ir man po kiek laiko jis susicukravo...esu darius kunui krema irgi su sviesmedziu ir taip pat susicukravo...ka tai reiskia? ar tinkamas dar naudoti?gal zinot kodel taip nutinka ?


as irgi esu dariusi riebu krema is sviesmedzio ir kokosu. man taip pat susicukravo. perdariusi padariau isvada, kad reikia mazinti pacio sviesmedzio kieki, didinti vasko kieki ir labai labai gerai issukti.
nu bet gal as neteisi ... blush2.gif

mergaites, priminkit prasau, nestumo metu striju prevencijai sviesmedis gerai ? tepti ant dregno, taip ? o gal kuri turi koki kremo ar alieju misinio recepteli ?
aciu ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 02 27, 21:43)


mergaites, priminkit prasau, nestumo metu striju prevencijai sviesmedis gerai ? tepti ant dregno, taip ? o gal kuri turi koki kremo ar alieju misinio recepteli ?
aciu !  4u.gif

http://aromata.lt/ko...i/musu-receptai
Atsakyti