Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 02 18, 14:12)
Tikriausiai atsiskyrė  sviestai.Tokius kremus be emulsiklių reikia gaminti pirmiausia išsukant sviestmedį iki tokios skystokos košelės, tada  po truputį dėti aliejus(visą laiką sukant ) , paskui - hidrolatą, vis žiūrint, kiek priima,kad neatsiskirtų, pabaigoj -EA.
Man atrodo, kad tokio kremo gamyba aprašyta Palominos blog'e ir ankstesnėse temose aptarta smile.gif
Ber kremą naudoti vis tiek galima - ant odos tie gumuliukai turėtų ištirpti. 4u.gif


Labai aciu uz atsakyma ir pakonsultavima 4u.gif dar bandysiu ir tobulinsiu smile.gif cia buvo pirmas blynas ir truputi prisvyles ax.gif bet nieko, naujoju ta kremuka, patrynus tarp delnu, jis istirpsta ir viskas gerai buna. O galima butu i tokios sudeties kremuka, ideti DHA, kad gautusi savaiminio idegio kremukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2012 02 18, 13:38)
Na man kremai su fiziologiniu skysčiu, tai žiauriai sausina odą.  verysad.gif Reiks pabandyti su mažesne doze.


o kokį procentą dėjot?
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 02 18, 11:30)
i kremuka dejau:
Pora saukstu rafinuoto kokosu aliejaus
25g istirpinto kakavos sviesto
25g istirpinto sviestmedio
Pipirmeciu hidroliato
Migdolu aliejaus
Tada visus siuos produktus isplakiau, ilasinau 5lasus rozmarinu, 5lasus greifruktu EA, idejau rozmarinu ekstrakto, vitamino E ir viska i indeli sudejau. Po poros dienu sis kremukas susiskalde i mazus rutuliukus

ateiti rinkites nerafinuotus aliejus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 18 vasario 2012 - 13:53
Sveikos 4u.gif
gal galetumete pasidalinti burnos skalavimo skyscio receptu?
Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2012 02 20, 15:48)
Sveikos  4u.gif
gal galetumete pasidalinti burnos skalavimo skyscio receptu?
Aciu ax.gif

Man labai padeda keli lasiukai arbatmedzio i vandenuka.
Atsakyti
Kiek jums laikosi nesugede namie daryti fitoliai? Vasara pasidariau medetku fitoli alyvuogiu aliejuje, tai dabar ziuriu jau atsirado toks plaukiojantis pelesis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2012 02 21, 09:36)
Kiek jums laikosi nesugede namie daryti fitoliai? Vasara pasidariau medetku fitoli alyvuogiu aliejuje, tai dabar ziuriu jau atsirado toks plaukiojantis pelesis  verysad.gif


medetkų fitolis jau virš pusantrų metų šaldytuve sėdi, šaltalankių fitolis nuo rudens pradžios. Viskas gerai su jais, negenda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 21 vasario 2012 - 10:30
QUOTE(Kajara @ 2012 02 21, 10:36)
Kiek jums laikosi nesugede namie daryti fitoliai? Vasara pasidariau medetku fitoli alyvuogiu aliejuje, tai dabar ziuriu jau atsirado toks plaukiojantis pelesis  verysad.gif


gal kokio vandens pakliuvo?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 21, 15:12)
gal kokio vandens pakliuvo?

Greičiau buvo užmerkti švieži, o ne džiovinti augalai. Tokiu atveju reikėjo įdėti vit. E ir daryti štrauką karštuoju būdu (bent jau aš taip darau smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2012 02 21, 11:30)
medetkų fitolis jau virš pusantrų metų šaldytuve sėdi, šaltalankių fitolis nuo rudens pradžios. Viskas gerai su jais, negenda ax.gif


O fitolius reikia laikyti saldytuve? As laikiau tiesiog spinteleje g.gif

[quote=krepsyte,2012 02 21, 15:00]
Greičiau buvo užmerkti švieži, o ne džiovinti augalai. Tokiu atveju reikėjo įdėti vit. E ir daryti štrauką karštuoju būdu (bent jau aš taip darau smile.gif )
[/quot

Tai kad medetkos buvo dziovintos, ir dar labai apgeilestavau kad nespejau uzpilti zaliu nes kaip tik neturejau aliejaus. O fitolius geriau daryti is dziovintu augalu?
Atsakyti
[quote=Kajara,2012 02 21, 19:34]
O fitolius reikia laikyti saldytuve? As laikiau tiesiog spinteleje g.gif

[quote=krepsyte,2012 02 21, 15:00]
Greičiau buvo užmerkti švieži, o ne džiovinti augalai. Tokiu atveju reikėjo įdėti vit. E ir daryti štrauką karštuoju būdu (bent jau aš taip darau smile.gif )
[/quot

Tai kad medetkos buvo dziovintos, ir dar labai apgeilestavau kad nespejau uzpilti zaliu nes kaip tik neturejau aliejaus. O fitolius geriau daryti is dziovintu augalu?
[/quote]
Tokiu atveju, greičiausiai papuolė vandens. Aš savo fitolius laikau spintelėje, negenda.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Turiu vieną problemėlę, gal kuri galės patarti 4u.gif

mano sesės sūneliui pradėjo labai raudonuoti ir trūkinėti veiduko odelė. Sesė tepa visokiais kremais, bet padeda tik labai trumpam. Galvoju pagaminsiu jai kokio kremuko, kuris padėtų jo odelei, bet ko į jį dėti? Žinau, kad tokiai odai turėtų padėti hamamelių hidrolatas, medetkų fitolis, erškėtrožių ir tamanų aliejai. Ar aš teisi? Kas dar galėtų padėti? Nežinau kokie tiktų EA, bet iš dalies ir bijau juos iš viso dėti.

Gal kuri galės man pagelbėti smile.gif labai lauksiu jūsų patarimų 4u.gif
Atsakyti