Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Pagaliau pabaigtas sūnaus megztukas. Siūlai- Linie250 Lorena. Sunaudojau tris su puse kažkur vienetų kamuoliukų. Siūlas mezgasi labai maloniai, ir žiūrisi puošniai ant sūnaus. Svarbiausiai kad mažajam manekenui įtikau su megztuku. Pirma akrt is tokiu siulu mezgiau tad nezinau kaip nesiosis.

Kakliuka bandžiau daryti netradiciškai,nes norisi įvairumo ir kad nereiktų sagutem saginėt ar užrauktukais traukinėt. Krašta bandžiau nukeltom akim megzti, reiks stebėti kaip nešiosis šis variantas.
user posted image
Atsakyti
monstro kelnės
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 02 17, 22:25)


gražu
QUOTE(MAMICY @ 2012 02 18, 12:16)
monstro kelnės


man monstro kelnės nepatinka, bet šitos labai žavios wub.gif pačios gražiausios matytos, super

coliuke, super labai
Atsakyti
Kristina A-A labai zavus megztukas.
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2012 02 17, 18:51)
Stai toki bolero nunarpliojau dukrytei smile.gif

thumbup.gif labai gražu

QUOTE(Kristina A-A @ 2012 02 17, 22:25)
Pagaliau pabaigtas sūnaus megztukas.

wub.gif megztukas labai žavus ir vyriškas thumbup.gif o modeliukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Naujas vilnonis sijonukas i darzeli
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 02 18, 19:53)
Naujas vilnonis sijonukas i darzeli
user posted image

laaabai gražuuuu
Atsakyti
Jau sijonėlio grožis 4u.gif
Atsakyti
ogo koks rastuotas blink.gif bet jau labai grazus saunuole thumbup.gif


kelnytes liuksiskos biggrin.gif thumbup.gif

eina sau groziai kokie pas jus gimsta thumbup.gif

As db mezgu megztuka maziui, tai jau priekities viduriu nors pries pora dienu jau pradejus ale kazkaip is leto einasi man blush2.gif
Atsakyti
Dekui uz pagyras, tik gaila kad nuotraukose to purumo ir minkstumo nesimato.
dabar dukra pristojo kad ir jai reik naujo megztinio,kaip broliui yra o jai ne doh.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras man patinka tokius su rastais megzti greiciua mezgasi nes nori kuo greiciua rezultata matyyti biggrin.gif
Visu cia parodytieji darbeliai taip pat labai grazusssss wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Labiausiai istrigo megztukas berniukui labai graziai ziurisi ir ta pyne su bumbuliukais wub.gif niu tos monstru kelnytes mane jau senai zavi kaskart jis fainesnes galvoju pavasariui ale timpas monstriukes padaryt dukrytei g.gif kazin idomu ar graziai ziuretusi g.gif
kiek turiu mintyse darbeliu sukaupusi kuriuos reikia pasidaryti tik nezinau kaip reiks suspeti laukia vaikams paltukai ,pavasarines kepurytes ir salikeliai,sunui dar noriu nunerti kostiuma darzelio isleistuvems ir t.t. reikes kibti i drabus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 02 18, 19:53)
Naujas vilnonis sijonukas i darzeli


gražu 4u.gif
Atsakyti