Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

sveikos, stai ir as idedu suknele dukterecios kuria neriau smile.gif deja pastrigo programos ner kaip apslifuoti fotkes doh.gif tai dedu tokias.
Cia medvilninis siulas turiu tokia didziule babina biggrin.gif o storis kaip butu zinot 10nr siuvimo siula, tai va tokio storio siuliukas. Neriau gan ilgokai kiekviena vakara per pusantros savaites isejo nunerti lotuliukas.gif
user posted image
user posted image

Db sakiau nersiu ta sijoneli su karbatkelemis labai jau grazu wub.gif
Atsakyti
Komplektukas:user posted image
Atsakyti
ilamka,labai labai dailu wub.gif wub.gif

AisLu,kaip idomiai sugalvojai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Rodausi savo dukrytes isleistuvine suknyte(labai sunkiai nufotografuojama spalva rolleyes.gif )

user posted image

user posted image user posted image

Siulai-Doppio,100g-700m,suejo 300g,pirkti dar tada,kai vyriausiai dukrai buvo 7metai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 25 gegužės 2012 - 18:56
QUOTE(rasa32 @ 2012 05 25, 19:50)


AisLu,kaip idomiai sugalvojai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif




Deja ne pati sugalvojau blush2.gif kopija is interneto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2012 05 21, 17:24)
Ir mes rodomės populiariuoju sijonuku bei kepuraite tik dar bliuskytės nesugalvojam kokios norim.  blush2.gif
user posted image


lafan - as dabar sita sijoneli neriu.. ir bangeles pas mane visai nesigauna kaip pas tave.. ka as ne taip darau doh.gif gal gali parasyti kaip bangeles nerei? aciu!!!

rasa32 - suknele NEREALI!!! kaip as noreciau taip graziai nerti. tu pati sugalvojai modeli?
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 05 25, 19:50)
i
Rodausi savo dukrytes isleistuvine suknyte(labai sunkiai nufotografuojama spalva rolleyes.gif )



nuostabi wub.gif ten, vienoje foto matosi mamyte? ir su nerta suknele? bigsmile.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 05 25, 19:50)
Siulai-Doppio,100g-700m,suejo 300g,pirkti dar tada,kai vyriausiai dukrai buvo 7metai biggrin.gif

Ne veltui sakoma, kad viskam ateina savas laikas, tikrai gražu thumbup.gif
Atsakyti
rasa32 labai gražu wub.gif
vakar miesto dienose mačiau mamytė su tokia kaip jūsų suknele, išsiskyrė grožiu wub.gif tik siūlas pasirodė dtorokas, o jūsų matyt gražiai krinta
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2012 05 25, 22:17)
rasa32 - suknele NEREALI!!! kaip as noreciau taip graziai nerti. tu pati sugalvojai modeli?

Aciu biggrin.gif Deja,nesu tokia kurybinga rolleyes.gif ,ideju daznai semiuosi osinkoje,sis modelis cia.

Kam idomi mano suknele(pernykstis darbelis),yra mano parase.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 05 25, 19:50)


Rodausi savo dukrytes isleistuvine suknyte(labai sunkiai nufotografuojama spalva rolleyes.gif )


Siulai-Doppio,100g-700m,suejo 300g,pirkti dar tada,kai vyriausiai dukrai buvo 7metai biggrin.gif

o kiek laiko nėrėt?
Atsakyti
Neriau gal kokias 2savaites ,bet neskubedama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2012 05 25, 20:17)
lafan - as dabar sita sijoneli neriu.. ir bangeles pas mane visai nesigauna kaip pas tave.. ka as ne taip darau  doh.gif  gal gali parasyti kaip bangeles nerei? aciu!!!

Aš nėriau taip:
pirma eil.:4 stulpeliai su užmetimu, 3 pynelės akys ir vėl 4 stulp. su užmetimu. Ties sujungimu 1 stulp. be užmetimo.
antra eil.: į kiekvieną stulp. išneriam po vieną naują, o ten kur pynelė neriam 3 stulp su užmetimu, 3 pynelės akys ir vėl 3 stulp. su užmetimu. Taip nėriau 4 eilutes.
O paskui raudonu siūlu be užmetimo vieną eil. Tada eilutę su užetimu ir pabaigai mėlynu siūlu be užmetimo. 4u.gif Nežinau ar aiškiai parašiau. blush2.gif
Atsakyti