Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Darbštuolėlės, gal patartumėte, kiek akių neriant vąšeliu suknelę nuo viršaus (siūlai maxi) reiktų nerti pinutę? (Mano modelis toli toli, megsiu ""iš akies") Ačiū,labai labai laukiu patarimo.(jei aiškiai paklausiau.
Atsakyti
QUOTE(Lordė @ 2012 05 19, 14:36)
Darbštuolėlės, gal patartumėte, kiek akių neriant vąšeliu suknelę nuo viršaus (siūlai maxi) reiktų nerti pinutę? (Mano modelis toli toli, megsiu ""iš akies") Ačiū,labai labai laukiu patarimo.(jei aiškiai paklausiau.

jei bus be užsegimo, tai dydis turi būt bent kaip galvos apimtis. kad pralįstų. o jei su sagutėmis, tai mažiau. gal turi kokį panašų į tą reikalaujamą dydį rūbą?
Atsakyti
Tai va ir neturiu. Gal kokia mamytė dukrytei yra mezgusi, gal dar kas padės,. Labai reikia ir labai laukiu.
Atsakyti
QUOTE(Lordė @ 2012 05 19, 20:28)
Tai va ir neturiu. Gal kokia mamytė dukrytei yra mezgusi, gal dar kas padės,. Labai reikia ir labai laukiu.

o kokio amziaus?
Atsakyti
Mergytei 2 metukai.Nersiu iš MAXI.
Atsakyti
QUOTE(Lordė @ 2012 05 19, 23:16)
Mergytei 2 metukai.Nersiu iš MAXI.


jus norit nert be uzsegimo ar su uzsegimu?as neseniai neriau ne viena suknute galeciau pagelbeti...parasykit i a.z.
Atsakyti
Is likusiu siuliuku nuo sijonuko isejo ir megztukas gavosi vos ne kostiumelis biggrin.gif
paskutinis mano darbelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 05 21, 09:48)
Is likusiu siuliuku nuo sijonuko isejo ir megztukas gavosi vos ne kostiumelis biggrin.gif
paskutinis mano darbelis



Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Ir mes rodomės populiariuoju sijonuku bei kepuraite tik dar bliuskytės nesugalvojam kokios norim. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2012 05 21, 16:24)
Ir mes rodomės populiariuoju sijonuku bei kepuraite tik dar bliuskytės nesugalvojam kokios norim.  blush2.gif

super derinukas thumbup.gif
Atsakyti
Sia suknyte puosimes per brolio gimtadieni smile.gif

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif varijantas
Atsakyti