Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

ingauk, aš nugaroj sagutes dėjau. bet jei suknytė labiau prigludus, tai net beveik iki klubų reikia sagučių, kitaip sunku rengtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryto@Rasa: 08 gegužės 2012 - 08:11
QUOTE(ingauk @ 2012 05 08, 07:15)
labas rytas

mergaites, neriant suknytes ar darot kokius uzsegimus pvz nugaroj ar sone uztrauktukas  g.gif  ar be nieko, nes jeigu nieko nedet labai plati juk bus, ne tokia prigludus  g.gif

Pas mane toje is spalvotu gelyciu suknyteje nera jokiu susegimu.
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 05 06, 10:58)
As irgi nusibezdzioniavau ideja tos margos suknytes spalvyciu sumixsavimo. Pasirodom  ax.gif
user posted image

Ir cia dar keli darbeliai:
user posted image

user posted image



super:) o galima butu kepurytes nerimo schemute? ax.gif
Atsakyti
Carollina, kaip visada tobula thumbup.gif
Mingailiux, katinėlis fainuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2012 04 14, 11:57)

rodau ir as pirma savo nerini  blush2.gif  su vaseliui iki siol visiskai nedraugavau  blush2.gif



Labai graži suknelė,super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgute222: 08 gegužės 2012 - 12:55
mingailiux-tavo suknytės kaklas didesnis, o jei darai palei pat kakliuką, tada nesutelpa rengtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 05 08, 14:41)
mingailiux-tavo suknytės kaklas didesnis, o jei darai palei pat kakliuką, tada nesutelpa rengtis  smile.gif

tai va, jeigu nori arciau kad kakliuko butu tada arba maisas manau turi buti, arba tik susegimas kazkoks, nes vakar taip visa suknyte ir isardziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lorteja @ 2012 05 08, 11:36)
super:) o galima butu kepurytes nerimo schemute? ax.gif

Kokia cia schema. Juk cia paprasti stulpeliai su uzmetimu ir viskas. O jau akis, ausis tai primegsi kaip nors smile.gif

QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 05 08, 14:41)
mingailiux-tavo suknytės kaklas didesnis, o jei darai palei pat kakliuką, tada nesutelpa rengtis  smile.gif

Kai kaklas mazesni butinai reikia susegima. Paprastai darau nugaroje kazkur iki pazastu lygio susegima, kitaip neapsivilks vaikas rubelio.
Atsakyti
QUOTE(Femme85 @ 2012 05 07, 16:14)
Oij kokia daili, aš sau tokios norėčiau smile.gif


aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgute222 @ 2012 05 08, 13:54)
Labai graži suknelė,super thumbup.gif


aciuks 4u.gif
Atsakyti
Mingailiux, vienas už kitą gražesni tavo darbeliai wub.gif
Atsakyti
Suzavejo tas megztukas su katinuku thumb_yello.gif
Atsakyti
user posted image[IMG]
sveikos

gal kas netycia uzmatet sitos liemenes schemute, labai fainai atrodo, o be schemos man nelabai sekasi blush2.gif

Atsakyti