Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Megztukas tikrai super thumbup.gif , o sakykit, kaip cia tas kapisoniukas atskirai megztas ar is karto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 05 04, 08:57)
megztukelis

koks mielas mažas megztukas, taip ir primena dukrytę kai sūpavau ant rankų wub.gif šilti jausmai bežiūrint užliejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jomajoras @ 2012 05 04, 14:43)
Megztukas tikrai super  thumbup.gif , o sakykit, kaip cia tas kapisoniukas atskirai megztas ar is karto? g.gif


prisiuvau numegzta
Atsakyti
Merginos,padėkite man- kaip megzti vąšeliu vasarinę suknelę mergaitei su reglano rankovytėmis(kaip pas INGRIDUKĄ 81-labai gražios suknelės). Gal kur yra pamokymas, apskaičiavimas? Lauksiu naujienų.Ačiū ir sėkmės Jums !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lordė: 04 gegužės 2012 - 22:35
"Margute" suknele 6 menesiuku mergytei. 100% medvilne.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 05 05, 19:53)
"Margute" suknele 6 menesiuku mergytei. 100% medvilne.
user posted image

Super duper wub.gif
Atsakyti
Nu šakės koks grožis smile.gif)) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 05 05, 18:53)
"Margute" suknele 6 menesiuku mergytei. 100% medvilne.
url]


Labai grazu wub.gif
Norejau paklausti ar galiu nusibezdzionauti jusu sukneles priekines dalies ideja ir kai kurias spalvytes noreciau dukrai megztuka kazka panasaus sukonstruoti blush2.gif g.gif
Atsakyti
Tai aisku:))) Zinok, daug kas cia nepribezdzioniaus (tik laaaaaaabai daug kantrybes turincios), nes darbelio cia prie sitokios suknutes ojjeeeiiii kiek daug:) Lauksim pasirodant wub.gif
Atsakyti
Aciu uz leidima 4u.gif
Visko kopinti nenoreciau nes tai jau gautusi nebe vienintelis ir iskirtinis o tiesiog klonas dar vienas vaiksciojantis.Tiesiog man patiko tavo virsaus spalvu gamos labai graziai suderintos ir ryskios wub.gif tiesiog jau mintyse matau grazu megztuka smile.gif
reiks dabar begti pirkti siuliuku kelias spalvytes pakeisti kitomis ir kibti i darba smile.gif
Atsakyti
As irgi nusibezdzioniavau ideja tos margos suknytes spalvyciu sumixsavimo. Pasirodom ax.gif
user posted image

Ir cia dar keli darbeliai:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingailiux: 06 gegužės 2012 - 11:22
QUOTE(Mingailiux @ 2012 05 06, 11:58)

man megztukas labai kaciukas fainuolis 4u.gif
Atsakyti