Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(indreta @ 2012 04 23, 12:10)
Sveiki, esu naujoke  mezgime, taciau planuoju megzti vaikui megztuka su meskiuku, nes gimtadienio tema meskiukai, gal turite pasidalinti meskiuku paveiksleliais?  ax.gif

Pasižiūrėkite šioje temoje wink.gif
Spalvoti rankdarbiai
Atsakyti
pirmas bandymas numegzti madingas kelnes:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2012 04 23, 13:20)


ar kas nors supranta tuos paaiskinimus?
man truksta "artimesnes" kalbos. gal osinkoje kas nors matet aprasyma? arba zinot kaip surasti? aciu!!

Lepukas - kelnes liux!
Atsakyti
g.gif
QUOTE(kairekoja @ 2012 04 25, 11:56)
ar kas nors supranta tuos paaiskinimus?
man truksta "artimesnes" kalbos. gal osinkoje kas nors matet aprasyma? arba zinot kaip surasti? aciu!!

Lepukas - kelnes liux!


o ko tu nesupranti? g.gif kad ten viskas lyg ir aisku man reikejo fotkes ar apraso kaip prilipdyti sekancias garbaneles bet osinkoj radau kad paprastai tinkleliu keliu eiliu.
As ji jau turiu nusinerus tik negaliu ikelti kolkas kol kompas streikuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 04 25, 14:20)
g.gif

o ko tu nesupranti? g.gif kad ten viskas lyg ir aisku man reikejo fotkes ar apraso kaip prilipdyti sekancias garbaneles bet osinkoj radau kad paprastai tinkleliu keliu eiliu.
As ji jau turiu nusinerus tik negaliu ikelti kolkas kol kompas streikuoja verysad.gif

sveika,

Ar teisingai suprantu, sita schema:
user posted image

pries darant bangeles ratu apienu: 2 stulpeliai su 1 uzmetimu, 5 kilputes, 2 st, 5 kilputes ir t.t.

tada kai noriu gauti bangeles neriu taip: 2 stulpeliai i 2 tulpelius, tada 6 stulpeliai i tas 5 kilputes, tada vel 2 stulpeliai, 6 stulpeliai ir t.t.

o kur nupaisyta 4 stulpeliai, 4 kilputes, 4 stulpeliai, 4 kilputes yra tiesiog tinklelis po apacia?
Atsakyti
su dziaugsmu nesiojama nauja kepuryte
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 04 23, 09:09)
mamytes gal galit pagelbeti skubiai reikia sio sijunuko nuorodos i saita apie nerima tolimesni
user posted image


jei suprantat rusiskai, tai rusaičių forume išsamiai apie šį sijonuką yra:
http://club.osinka.r...-92188?&start=0
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2012 04 27, 15:29)
su dziaugsmu nesiojama nauja kepuryte


labai graži, niekiap neištrenku ką megzt dukterėčiai ir mažajam savo pavasariui
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2012 04 25, 12:11)
pirmas bandymas numegzti madingas kelnes:)

super kelnės thumbup.gif stiliovos tokios thumbup.gif

QUOTE(kairekoja @ 2012 04 27, 15:29)
su dziaugsmu nesiojama nauja kepuryte

aš panašią dabar dukrytei kurpiu, tik vienspalvę, bet va idėja dėl viršugalvio visai nebloga thumbup.gif man ji patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2012 04 27, 13:04)
Ar teisingai suprantu, sita schema:
[

As pagal kitokia truputi shemute dariau bangeles ir gan neblogai gavosi.o po apacia dariau toki tinkleli 5 a kilputes ir zemas stulpelis
gavosi va taip user posted image
pagal va ta shema user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 04 28, 15:53)
As pagal kitokia truputi shemute dariau bangeles ir gan neblogai gavosi.o po apacia dariau toki tinkleli 5 a kilputes ir zemas stulpelis


grazu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2012 04 29, 13:47)

pagaliau ir galiu ikelti nuotraukyte kaip atrodo ir ant vaiko
user posted image
Atsakyti