Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Rodausi smile.gif Suknelė 7-metei. Pagrindinis siūlas - 100 proc. bambukas. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 04 20, 11:29)
nu jaqu grožis koks wub.gif kaip man patinka šitas raštas thumbup.gif o sakykit jis savaime iš savęs platėjantis ar ne?
paprastutis fainutis thumbup.gif

Ačiū smile.gif
jis iš saves platėta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 04 20, 21:00)
Rodausi smile.gif Suknelė 7-metei. Pagrindinis siūlas - 100 proc. bambukas. 4u.gif
user posted image


wow! be zodziu koks grozis!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 04 20, 18:00)
Rodausi smile.gif Suknelė 7-metei. Pagrindinis siūlas - 100 proc. bambukas. 4u.gif


Be galo graži suknutė: puošni, tačiau neperkrauta wub.gif Aš kažkaip baiminuosi bambuko. Palietus man jis labai mielas, minkštutis, bet siūlų parduotuvėje atkalbėjo iš jo megzti, nes be galo tysta... Gal jūs pasidalinsit patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2012 04 21, 08:51)
Be galo graži suknutė: puošni, tačiau neperkrauta  wub.gif Aš kažkaip baiminuosi bambuko. Palietus man jis labai mielas, minkštutis, bet siūlų parduotuvėje atkalbėjo iš jo megzti, nes be galo tysta... Gal jūs pasidalinsit patirtimi?

Tįsta tikrai, čia mezgiau antro numerio virbalais sijonuką, ir tai patįso. Bet užsakovė norėjo būtent tokios ax.gif
Atsakyti
As katik isploviau maza suknute nerta is bambuko,man neistiso,bet siulas man nelabai,nes kazkaip sunkus tas mezginys pirma syki is jo neriau...
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 04 21, 11:30)
Tįsta tikrai, čia mezgiau antro numerio virbalais sijonuką, ir tai patįso. Bet užsakovė norėjo būtent tokios ax.gif

As pradejau ir niekaip negaliu pabaigti megzti tokiais siulais irgi 2 numerio virbalais...... doh.gif
O pavyko tai puikiai suknytė wub.gif
Atsakyti
user posted image
Lininė suknelė, 132 gr. 4u.gif
Atsakyti
mamytes gal galit pagelbeti skubiai reikia sio sijunuko nuorodos i saita apie nerima tolimesni
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 04 20, 20:00)
Rodausi smile.gif Suknelė 7-metei. Pagrindinis siūlas - 100 proc. bambukas. 4u.gif

Labai gražu thumbup.gif

QUOTE(Januse @ 2012 04 20, 21:39)
Ačiū smile.gif
jis iš saves platėta smile.gif

Ačiū 4u.gif bandysiu tuomet ir aš suknytę dukrytei vasarai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki, esu naujoke mezgime, taciau planuoju megzti vaikui megztuka su meskiuku, nes gimtadienio tema meskiukai, gal turite pasidalinti meskiuku paveiksleliais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 04 23, 09:09)
mamytes gal galit pagelbeti skubiai reikia sio sijunuko nuorodos i saita apie nerima tolimesni
user posted image

http://orgum.org/kiz...eli-semali.html

http://www.akillihay...lleri-anlatimli
Atsakyti