Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(Gelmante @ 2012 04 14, 11:54)
taip, ten tikrai yra neriama apcia smile.gif

na as manau, kad yra mezgiama, taigi 4u.gif biggrin.gif nesigincykim abi gal teisios esam hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2012 04 14, 10:59)
na as manau, kad yra mezgiama, taigi  4u.gif  biggrin.gif  nesigincykim abi gal teisios esam hihihi.gif

nesigincykim, viskas, ka as zinau, yra sicia smile.gif
http://forum.knitty....showtopic=12800
o taip pat perverskit kepuryciu sita tema, ten labai daug postu yra apie si krasciuko nerima wink.gif
http://www.supermama...?...17027&st=60

Tikiu, kad ir megzti imanoma, nes gerai mezgejai ner kliuciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelmante: 14 balandžio 2012 - 11:38
QUOTE(Gelmante @ 2012 04 14, 11:49)




QUOTE(Gelmante @ 2012 04 14, 11:54)


taigi taigi radau ir ta rasciuka, nelabai aiskus bet mazdaug numanau kaip tai bandysiu
user posted image
Atsakyti
Viena is mamyciu jau rode tokia panasia liemene, pabandziau ir as tokia megzti. Ir kaip pirma karta gavosi gan neblogai, turejau tik peduciu shema, visa kita is galvos. Sunenui ji kaip tik smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutes smile.gif , gal kuri moka gerai rusu kalba ir galetu man paaiskinti kaip megzti kepuryte? Kaip megzti gelyte suprantu, o toliau nelabai 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2012 04 14, 11:59)
na as manau, kad yra mezgiama, taigi  4u.gif  biggrin.gif  nesigincykim abi gal teisios esam hihihi.gif

zinoma galima ir megzti gal, bet kalbant apie sia buent kepuryte, tai krastas yra nertas 4u.gif
Atsakyti
mano naujas darbelis dar vienas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 04 16, 13:37)
mano naujas darbelis dar vienas smile.gif

graziai melynas wub.gif
Atsakyti
pirmojo gimtadienio sventei

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MSM @ 2012 04 14, 18:59)
Viena is mamyciu jau rode tokia panasia liemene, pabandziau ir as tokia megzti. Ir kaip pirma karta gavosi gan neblogai, turejau tik peduciu shema, visa kita is galvos. Sunenui ji kaip tik  smile.gif 

user posted image


Labai miela liemene, gavosi super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2012 03 23, 14:34)
Mažai panelei  4u.gif
user posted image

galetumet ideti pamokeles kaip nuo A iki Z nunerti toki grozi wub.gif kadangi esu zalia tai net neisivaizduoju nuo koreiketu pradeti blush2.gif
Atsakyti
[quote=vakare.lt,2012 04 13, 17:44]
I tuos atlenkimus knopkes siuvau, tai nesivepia. O peleda piesiausi panasiai, bet kur padejau... kitas klausimas kur nuskanuot g.gif

aciu vakare.lt ,tai neieskokit tos schemytes ,nera ten sudetinga ir paciai nusipiest ta peledziuke ,o gal kitka susigalvos pana pasisodinti pasoneje lotuliukas.gif o del knopkyciu as tai tikriausiai nebuciau taip gudriai ir sumascius blush2.gif
Atsakyti