Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(inc @ 2012 04 04, 08:38)
ingauk[/b]

aciu, bet man kazko prie tos masinos truksta, vakar dar siuliuka perveriau per visa kepuryte, ale gatve bus, bet galvoju koki sviesafora gal padaryt ale nezinau net kurioj vietoj tada g.gif blush2.gif
Atsakyti
labai grazus darbeliai, o karvyte pievoj tiesiog pakerejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 04 04, 14:36)
aciu, bet man kazko prie tos masinos truksta, vakar dar siuliuka perveriau per visa kepuryte, ale gatve bus, bet galvoju koki sviesafora gal padaryt ale nezinau net kurioj vietoj tada  g.gif  blush2.gif


man atrodo ,kad grazu butu koki debeseli ir saulyte prisiuti arba dar viena masiniuka priespriesais vaziuojanti ,o gal koki namuka salia kelio , bet kepuriukas tai super rolleyes.gif
Atsakyti
Didelis ačiū visoms, nepagailėjusioms gražių žodžių mano kukliems darbeliams...
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 04 04, 09:38)
žiūriu, tu irgi reglanu mėgsti megzt  bigsmile.gif faini darbeliai, o tu juos nuo apačios ar nuo viršaus mezgi? beje, gal gali to boleruko aprašymu pasidalint? reiktų man tokį kokį savo vienai  mergicai sumeistraut  ax.gif


Aciu, taip, as tik reglana mezgu, labai patogu thumbup.gif
Mezgu nuo virsaus.
Bolero mezgiau 3 metu dukrytei.
Viso 76 eiles. 12 (priekis) + 2+ 10 (rankove) + 2+ 24 (nugaryte)+ 2 + 10 (rankove)+ 2 + 12 (priekis). 15 eiliu mezgiau normaliai, o kitas eiles - siaurindama priekio soninius krastus. Kai numezgiau iki reikiamo dydzo - krastus apmezgiau vaseliu smile.gif
Virbalai ir vaselis - Nr.2.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IrinaL @ 2012 04 04, 16:16)
Aciu, taip, as tik reglana mezgu, labai patogu  thumbup.gif
Mezgu nuo virsaus.
Bolero mezgiau 3 metu dukrytei.
Viso 76 eiles. 12 (priekis) + 2+ 10 (rankove) + 2+ 24 (nugaryte)+ 2 + 10 (rankove)+ 2 + 12 (priekis). 15 eiliu mezgiau normaliai, o kitas eiles - siaurindama priekio soninius krastus. Kai numezgiau iki reikiamo dydzo - krastus apmezgiau vaseliu  smile.gif
Virbalai ir vaselis - Nr.2.

pala pala, o kaip kakliukas gavosi? savaime? nedarei jokiu sutrumpintu eiliu kaklo iskirptei. jei taip, tai labai cia gudriai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 04 balandžio 2012 - 16:54
QUOTE(inc @ 2012 04 04, 18:53)
pala pala, o kaip kakliukas gavosi? savaime? nedarei jokiu sutrumpintu eiliu kaklo iskirptei. jei taip, tai labai cia gudriai gavosi  thumbup.gif


Taip, savaime mirksiukas.gif
Atsakyti
Komplektukas mano mažylei
user posted image
Tik foto nemoku sumažint blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 05 balandžio 2012 - 10:06
QUOTE(Januse @ 2012 04 02, 07:05)
user posted image

ir dar viena naujiena smile.gif
user posted image

Labai grazu Januse.
Gal butu galima schemute?
Ir dar klausimas,cia savaime tas rastas isplateja,nereikia platint(prasta is manes mezgeja).Bandyciau sijonuka nunert,nes to virsaus suknes nesugebeciau.
Atsakyti
Mano naujas darbas:


user posted image

user posted image
Atsakyti
Tarp jūsų perliukų noriu ir aš savo karoliukus parodyt ax.gif
"Kapučino"
user posted image
"Raudonoji angis"
user posted image
Velykiniai (tik akys man nepatinka, kažkaip gyviau reiktų perdaryti g.gif
user posted image
"šokoladinė svajonė"
user posted image
merino margutis
user posted image
prie margučio džentelmenui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2012 04 02, 09:05)
user posted image

ir dar viena naujiena smile.gif
user posted image

Vau thumbup.gif super darbelis. Gal turit schemute? blush2.gif Noreciau ir as tokia nunert dukriukui vasarai, tik va niekada drabuziuku neneriau ir nezinau kaip rankovytes nert reikia
Atsakyti