Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(ingauk @ 2012 03 08, 11:17)
aciu smile.gif galvoju dbabar pirkti 2 nr virbaliukus kaip ir suknelei tik su trumpu valiuku kokiu gal 50 cm manau bus gerai gal  g.gif  bet beda ta, kad reikia vaziuoti i miesta vien del ju, o taip tokiu oru tingis, bet noriu jau ir pradet ji narpliot  doh.gif

tai jei plonas valas bus tai gerai, nes mano su ilgu buvo 2numeriuko virbaliukai, tai ant valo smagiai vaikščiojo, tik kad per ilgas jis buvo.... pas mane buvo 80cm, tai kokia 50cm jau manau bus gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viola78: 08 kovo 2012 - 16:03
Pirmasis darbelis vyresneliui, yra trukumu, bet megztas su meile wink.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 03 08, 17:03)
tai jei plonas valas bus tai gerai, nes mano su ilgu buvo 2numeriuko virbaliukai, tai ant valo smagiai vaikščiojo, tik kad per ilgas jis buvo.... pas mane buvo 80cm, tai kokia 50cm jau manau bus gerai smile.gif

galvojau gal reikia ir 50 cm ir 80 cm pirkti nes ven tik 50 cm gali buti maza ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 08, 20:19)
galvojau gal reikia ir 50 cm ir 80 cm pirkti nes ven tik 50 cm gali buti maza ar ne  g.gif

aš su 50cm puikiai apsiėjau, svarbu manau, kad valas būtų plonesnis už virbalą ir nebūtų barjero tarp valo ir virbalo, kad lengvai akys vaikščiotų smile.gif su ilgu valu labai nepigiai mokėjau palyginus, bet pats mezgimas su tokiais virbalais buvo superinis, nežiūrint to ilgo valo, ieškosiu tokių pat su trumpesniu valu, iki šiol neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 03 08, 21:52)
aš su 50cm puikiai apsiėjau, svarbu manau, kad valas būtų plonesnis už virbalą ir nebūtų barjero tarp valo ir virbalo, kad lengvai akys vaikščiotų smile.gif su ilgu valu labai nepigiai mokėjau palyginus, bet pats mezgimas su tokiais virbalais buvo superinis, nežiūrint to ilgo valo, ieškosiu tokių pat su trumpesniu valu, iki šiol neradau doh.gif

as radau ir trumpus nors sake ju veza labai mazai, bet gi kaina kokia, biski gaila po 17 uz virbaliukus moket ale ka daryt cool.gif blush2.gif
Atsakyti
Gera idėja bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vyykaa @ 2012 03 08, 16:08)
Pirmasis darbelis vyresneliui, yra trukumu, bet megztas su meile wink.gif



Gražiai gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MezguVisiems @ 2012 03 10, 16:54)
Gražiai gavosi  smile.gif

Aciu 4u.gif Sekantis tikiuosi bus grazesnis smile.gif
Atsakyti
Suknutė ir bolero mano mergytei...
user posted image
Atsakyti
Noriu pasigirti savo megsta suknele dukrytei pagal schemą, rastą šioje temoje smile.gif siūlai - medvilnė, modelis -3 metai 94 cm ūgis.
Čia suknelė, pagal kurią mezgiau
user posted image

o čia jau mano variantas smile.gif
user posted image
gėlytė iš arčiau
user posted image
Atsakyti
grazios suknytes wub.gif
Atsakyti
Sveiki, neseniai baigtas megztinis ir blauzdines

user posted image
user posted image
Atsakyti