Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(NIDA @ 2012 03 04, 20:28)

Pasirodysiu seniau megzta megztuka. Jau taaip tas uogytes nusibodo megzt  doh.gif



Gražus raštelis ir kapišonas puikiai gavosi smile.gif
QUOTE(Aidola @ 2012 03 05, 21:30)
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario  smile.gif .


Ir šitas labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MezguVisiems @ 2012 03 06, 21:14)
Gražus raštelis ir kapišonas puikiai gavosi  smile.gif



Aciu 4u.gif kapisona toki pirma karta mezgiau. Visada mezgu nykstukini smailiu kampuku arba suapvalinta su viena siule virsuj. Cia pagal rasteli norejosi kazkokios juostos per viduri.
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 04, 21:28)

Jau koks grazus bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Visu darbeliai labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
[quote=rogue,2012 02 20, 14:48]
sūnelio liemenė į darželį

Labai linksma liemenė mažyliui!
Atsakyti
Aidola, labai grazu, jei nesupyksit pasiskolinsiu ideja...kaip tik
turiu pirktini megzta , pilka megztuka ir masciau kaip ji pagyvvinti...
Atsakyti
Laukiam siltesniu oru biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 03 06, 22:58)
Jau koks grazus bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aciukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2012 03 07, 16:31)
Laukiam siltesniu oru biggrin.gif


Kaip man patinka pilkos ir rausvos derinukas wub.gif Grazi suknele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 07, 16:04)
Kaip man patinka pilkos ir rausvos derinukas  wub.gif  Grazi suknele  4u.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
Mergaites, turiu klausimeli del apvalaus megztuko blush2.gif g.gif su kokio ilgio valu geriausia megzti, megztukas butu mergaitei blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 07 kovo 2012 - 20:28
QUOTE(ingauk @ 2012 03 07, 21:25)
Mergaites, turiu klausimeli del apvalaus megztuko  blush2.gif  g.gif su kokio ilgio valu geriausia megzti, megztukas butu mergaitei  blush2.gif

aš pirmąjį mezgiau su 80cm, tai per ilgas buvo, nors man nelabai maišė, nes turėjau tokį ploną minkštą valą, tai greitai mezgėsi smile.gif antrą jau su dvigubai trumpesniu mezgiau, bet "bėdos" tiek pat buvo, nors ir trumpesnis, bet storesnis buvo, sunkiau akys slydo juo ax.gif tad mano tokie komentarai dėl apskritiminio, bet labai patiko jį megzti thumbup.gif vasarai dar vėl labai norėčiau dukrytei sumeistrauti apskritimuką, nors iš medvilninių siūlų brangokai gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 03 08, 08:06)
aš pirmąjį mezgiau su 80cm, tai per ilgas buvo, nors man nelabai maišė, nes turėjau tokį ploną minkštą valą, tai greitai mezgėsi smile.gif antrą jau su dvigubai trumpesniu mezgiau, bet "bėdos" tiek pat buvo, nors ir trumpesnis, bet storesnis buvo, sunkiau akys slydo juo ax.gif tad mano tokie komentarai dėl apskritiminio, bet labai patiko jį megzti thumbup.gif vasarai dar vėl labai norėčiau dukrytei sumeistrauti apskritimuką, nors iš medvilninių siūlų brangokai gaunasi doh.gif

aciu smile.gif galvoju dbabar pirkti 2 nr virbaliukus kaip ir suknelei tik su trumpu valiuku kokiu gal 50 cm manau bus gerai gal g.gif bet beda ta, kad reikia vaziuoti i miesta vien del ju, o taip tokiu oru tingis, bet noriu jau ir pradet ji narpliot doh.gif
Atsakyti
Aidola, Nida, zavus megztukai wub.gif
Atsakyti