Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(NIDA @ 2012 03 05, 18:38)
As tokia pacia mezgiau. Man kazkaip negraziai krinta  verysad.gif Islygini ja-viskas gerai,bet uzsideda,panesioja ir kazkaip ta vieta,kur "soty"rastas pasipucia. Norisi,kad lygiai kristu. Ar cia visom taip,ar as gal per laisvai mezgiau ta rasteli?  g.gif Matau ir cia apacia sutraukta. Bet man tai ir virsuj traukia  verysad.gif

todel kad koriukas pucia, o stulpeliai traukia, kitaip ir nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 05, 22:50)
todel kad koriukas pucia, o stulpeliai traukia, kitaip ir nebus  mirksiukas.gif

Ta zinojau(viena jau buvau numezgus,isardziau). tai dabar stulpeliu daugiau pridejau,bet vis tiek per mazai,turbut g.gif
Atsakyti
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario smile.gif .
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aidola @ 2012 03 05, 21:30)
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario  smile.gif .
user posted image
user posted image

Nuostabu wub.gif labai kruopstu ir subtilu thumbup.gif . Tikrai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidola @ 2012 03 05, 22:30)
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario  smile.gif .

grazus megztukas, labai varlyte patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidola @ 2012 03 05, 22:30)
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario  smile.gif .


Nuostabus megztukas wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Aidola @ 2012 03 05, 22:30)
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario  smile.gif .


paprastume ir kruopštume nuostabumas wub.gif
Atsakyti
[quote=Aidola,2012 03 05, 23:30]
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario smile.gif .
Nuostabus megztukas ,o jau varlytes grazumelis wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
[quote=GabiSima,2012 03 03, 20:45]
cia mano naujas bandymas numegzti ka nors grazaus smile.gif nepeikit mirksiukas.gif

kaip pirmas darbelis ,tai manau labai sauniai jums gavosi ,tik mano akimis ziurint sukneles virsu labai tiktu papuosti kaskokia ,kad ir mazyte aplikacija wub.gif
kaip kaskas jau minejo ,su kiekvienu darbeliu tik tobulesite ir ateis toks laikas ,kai pradedanciosios ziures i jusu darbelius, kaip i pavizdi smile.gif sekmes tobulejant...
Atsakyti
Viliuteee, Ligvita jūs kaip visada nepakartojamos thumbup.gif

QUOTE(Aidola @ 2012 03 05, 22:30)
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario  smile.gif .

Paprastas-nepaprastas megztinukas wub.gif labai kruopštus darbelis, kaip iš katalogo atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidola @ 2012 03 05, 21:30)
Paprastutis megztukas dukrytei. Laaaabai jau laukiame tikro pavasario  smile.gif .
user posted image
user posted image

Aidola, tikrai labai grazus megztukas, atrodo kaip is parduotuves thumbup.gif
Atsakyti
Aidola, super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti