Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(mamkaa @ 2012 03 05, 10:03)
Daug ideju siuo rasteliu .....


Labai ačiū 4u.gif
ieškojau šito raštelio gal prieš 2 mėnesius, nes norėjau jį panaudoti nerdama vestuvinės suknelės apatinę dalį, bet neradau JOKIOS schemos, todėl nunėriau kitu rašteliu smile.gif
Bet dėkui - turėsiu ateičiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 04, 21:28)
Pasirodysiu seniau megzta megztuka. Jau taaip tas uogytes nusibodo megzt  doh.gif

wub.gif bet grožis atpirko darbą ir vargus thumbup.gif
Atsakyti
user posted imageačiū mamytėm už pagyrimus.Įdedu shemute ši nert lengviau.sekmės darbeliuose.
Atsakyti
bet rezultataas vertas pastangų 4u.gif nuostabus pumpurinis

norisi dar mažos mergytės pažiūrėjus į fantastiškas suknutes cool.gif
Atsakyti
dar viena gimtadienio suknyte
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 03 05, 11:27)
wub.gif bet grožis atpirko darbą ir vargus thumbup.gif


Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2012 03 05, 12:39)
dar viena gimtadienio suknyte


Viliuteee,tai kaip visada,auksaranke 4u.gif O man klausimelis iskilo.Gal kuri is patirties galetu pasakyti. Baigineju mocheriuke ilgom rankovem. Planavau pasuknele daryti irgi ilgom rankovem,bet ziuriu,Viliuteees sukneles rankoves ant nuogo kuno mocheris.Nekanda vaikam?
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 05, 12:02)
Aciu  4u.gif
Papildyta:
Viliuteee,tai kaip visada,auksaranke  4u.gif O man klausimelis iskilo.Gal kuri is patirties galetu pasakyti. Baigineju mocheriuke ilgom rankovem. Planavau pasuknele daryti irgi ilgom rankovem,bet ziuriu,Viliuteees sukneles rankoves ant nuogo kuno mocheris.Nekanda vaikam?


cia BBB mocheris su silku,tikrai nekanda
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 03 05, 18:50)

wub.gif Saldainiukas wub.gif
Atsakyti
Liemenė 6,5 metų panelytei. Nieko naujo neišradau, nukopinau jau ne vienos mamytės megztą liemenę bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 05 kovo 2012 - 17:26
QUOTE(Greta77 @ 2012 03 05, 19:26)
Liemenė 6,5 metų panelytei.

As tokia pacia mezgiau. Man kazkaip negraziai krinta verysad.gif Islygini ja-viskas gerai,bet uzsideda,panesioja ir kazkaip ta vieta,kur "soty"rastas pasipucia. Norisi,kad lygiai kristu. Ar cia visom taip,ar as gal per laisvai mezgiau ta rasteli? g.gif Matau ir cia apacia sutraukta. Bet man tai ir virsuj traukia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 05, 19:38)
As tokia pacia mezgiau. Man kazkaip negraziai krinta  verysad.gif Islygini ja-viskas gerai,bet uzsideda,panesioja ir kazkaip ta vieta,kur "soty"rastas pasipucia. Norisi,kad lygiai kristu. Ar cia visom taip,ar as gal per laisvai mezgiau ta rasteli?  g.gif Matau ir cia apacia sutraukta. Bet man tai ir virsuj traukia  verysad.gif


Dar nespėjo pranešiot, nes tik šnd pabaigiau megzt g.gif Tikiuosi, kad viskas bus ok.
Atsakyti