Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

nuostabi suknele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2012 02 26, 16:54)
Belaukiant vasaros  ax.gif


nerealu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 02 26, 12:45)
labai originalus kostiumėlis wub.gif o kaži tos dvimetės nešioja blauzdines su noru?


Liko siūlų, tai ir blauzdines nunarpliojau, o nešios ar ne, tai dar nežinau g.gif Tikiuosi, kad nešios thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(timi @ 2012 02 26, 17:54)
Belaukiant vasaros  ax.gif


Ogo, koks grožis thumbup.gif Kaip tik ieškau kažko panašaus savo merginoms. Pasiskolinsiu idėją. Tikrai labai gražu ir dar nematyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2012 02 26, 19:29)
Liko siūlų, tai ir blauzdines nunarpliojau, o nešios ar ne, tai dar nežinau  g.gif Tikiuosi, kad nešios  thumbup.gif
Papildyta:
Ogo, koks grožis  thumbup.gif  Kaip tik ieškau kažko panašaus savo merginoms. Pasiskolinsiu idėją. Tikrai labai gražu ir dar nematyta  mirksiukas.gif

ačiū
Atsakyti
Labas, vis paziuriu jusu tema. Labai graziu darbeliu randu. Kila ir man ideju kazka nunarpliot smile.gif
Na bent jau mano panele labai nesioja. Visos manau paneles pamaivos, tai tiks nauji apdarai bigsmile.gif
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 02 26, 12:45)
labai originalus kostiumėlis wub.gif o kaži tos dvimetės nešioja blauzdines su noru?

Atsakyti
"Spalvotoji Gelyciu Suknele"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 02 27, 12:57)
"Spalvotoji Gelyciu Suknele"

o dieve kiek cia darbo ideta... blink.gif o jau kantrybes... Bet rezultatas tai pasakiskas thumbup.gif wub.gif belenkoks darbelis thumbup.gif super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 02 27, 11:57)
"Spalvotoji Gelyciu Suknele"


vaaaaaauuuuu bigsmile.gif kokius siūlus naudojat? labai gražios spalvos wub.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz pagyras mano suknutei! wub.gif Tikrai darbo tai cia jeeetus kiek..bet kadangi cia buvo daugiau kuryba nei plagijatas, tai procesas tikrai patiko. Siuliukai mano 'firminiai' YarnArt Begonia biggrin.gif Manes jie dar niekad nepavede. Myliu as spalvas..laaaabai.
Atsakyti
Rodausi ir as maza kompletuka 4u.gif dar mezgu is tokiu paciu siulu liemene biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2012 02 26, 16:54)
Belaukiant vasaros  ax.gif

nuostabi suknyte 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Carollina @ 2012 02 27, 11:57)
"Spalvotoji Gelyciu Suknele"

Carollina, tavo darbeliai pasakiski, tokie spalvingi, labai grazu, net truksta zodziu apsakyt... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 02 27, 11:57)
"Spalvotoji Gelyciu Suknele"

Nuostabiai gražu, spalvinga bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti