Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Laba, turiu klausimėlį tokį...gal žinot, kur ieškoti info, kaip reikia fotografuoti patalpoje, kur vien tik medis,ir apšvietimas menkas...,plius salė nėra didelė...Ačiū iš anksto... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 02 06, 20:24)
Eksperimentas... Noriu komentaru del spalvu ir zuikucio.
http://farm8.staticf...7683a0035_z.jpg

Man patinka ax.gif visa foto faina, tokia vyro emocija nesuvaidinta smile.gif Gražu. Net šilta foto atrodo smile.gif

svajonės perliukai labai patiko thumbup.gif Man patinka tas tinklapis, nekomentuoju, nuotraukas retu atveju palaikinu, favoritus pasiimu, kai ką randu. Savo nekeliu, gaila pinigų ir neturiu darbų tokių, kurie būtų verti ten būti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 07 vasario 2012 - 11:56
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 07, 11:54)
* svajonės perliukai labai patiko
** Savo nekeliu, gaila pinigų ir neturiu darbų tokių, kurie būtų verti ten būti  lotuliukas.gif

* Aha, man irgi drinks_cheers.gif
** Kokiu pinigu? As matyt kazka praleidau, nes pinigu kol kas dar nereikejo... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 07 vasario 2012 - 12:04
Tai jei nori būti 'Awesome' turi sumokėti pinigų. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Visos mintys sukasi tik apie kaip ka paveiklsuot biggrin.gif Deja laiko visai neturiu... Idedu vieną šiandien padaryta foto... žinau gausiu daug velnių, bet juk reikia nuo kažko pradėti, kad bent jau žinotum kuria linkme eit biggrin.gif O ir jūs turėsit ka veikt cool.gif Bandžiau perteikt savo paskutiniųjų dienų užsiėmimus cool.gif Vaikų nėr kada sužiūrėt, namų ruoša apleista, suknelei lyginti laiko irgi neturiu biggrin.gif

user posted image

Visą kritiką drąsiai priimu, kuo daugiau, tuo geriau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo St.Sofi: 07 vasario 2012 - 12:44
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 06, 16:48)
Dėkui visoms uz įvertinima  4u.gif  To tikrai nesitikėjau, tad dabar jaučiuos apdovanota, neveltui visa ryta tiek laksčiau po namus, nes reikejo paveiksluoti, su vaikais kariauti ir balandelius gaminti  biggrin.gif Jei sakot, kad nuotraukos vertos but pavydzinėm, tai mielu noru leidžiu jas naudot  4u.gif  Tik pasižiūriu aš kai kuriuos jūsų darbus ir norisi slėptis... Neįsivaizduoju iš kur jūs tiek kūrybiškumo turit... vis tikiuosi, kad geri darbai užkrečiami  biggrin.gif
Galvojau neatlikinet papildomų ND, bet dabar nagai niežti... spėju reikes bandyt  rolleyes.gif

Tikrai vertos drinks_cheers.gif
Pastaruoju metu labai džiaugiuos prie jūsų prisijungus, nes vien žiūrint parodytas fotas ir komentarus, keičiasi supratimas, požiūris, imi matyti savo klaidas ir netobulumus, imi ieškoti/norėti padaryti geriau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 12:44)
Sveikos,

Visos mintys sukasi tik apie kaip ka paveiklsuot  biggrin.gif  Deja laiko visai neturiu... Idedu vieną šiandien padaryta foto... žinau gausiu daug velnių, bet juk reikia nuo kažko pradėti, kad bent jau žinotum kuria linkme eit  biggrin.gif O ir jūs turėsit ka veikt  cool.gif  Bandžiau perteikt savo paskutiniųjų dienų užsiėmimus  cool.gif Vaikų nėr kada sužiūrėt, namų ruoša apleista, suknelei lyginti laiko irgi neturiu  biggrin.gif

Visą kritiką drąsiai priimu, kuo daugiau, tuo geriau  4u.gif


nagi labai miela foto. kompozicija faina, tik ieškojau, kaip vaiko kojytė tą fotiką laiko, kol suvokiau, kad laiko mamos ranka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 07, 12:38)
Tai jei nori būti 'Awesome' turi sumokėti pinigų.  biggrin.gif

Nu taip. Bet jei nenori, tai nebutina. As kadangi dar nepasiekusi awesome fotografijos lygio, tai man su kaupu uztenka nemokamu 20 nuotrauku per savaite... biggrin.gif

O tarp kitko, tas mokestis uz Awesome saskaitas yra bene vienintelis portalo pajamu saltinis, jei gerai supratau. Nes jie reklamos nededa.

QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 12:44)
Idedu vieną šiandien padaryta foto... žinau gausiu daug velnių, bet juk reikia nuo kažko pradėti, kad bent jau žinotum kuria linkme eit  biggrin.gif O ir jūs turėsit ka veikt  cool.gif  Bandžiau perteikt savo paskutiniųjų dienų užsiėmimus  cool.gif Vaikų nėr kada sužiūrėt, namų ruoša apleista, suknelei lyginti laiko irgi neturiu   biggrin.gif

Man patinka, net nezinau, ka cia pakritikuot reiketu mirksiukas.gif Nebent siek tiek zaliuojanti j/b - bet cia gali buti kaltas mano monitorius darbe ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 07 vasario 2012 - 12:52
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 13:44)
Bandžiau perteikt savo paskutiniųjų dienų užsiėmimus  cool.gif Vaikų nėr kada sužiūrėt, namų ruoša apleista, suknelei lyginti laiko irgi neturiu  biggrin.gif

Man patiko - aišku viskas net be aprašymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 02 06, 19:24)
Eksperimentas... Noriu komentaru del spalvu ir zuikucio.

Man patinka ir spalvos, ir zuikutis. Ir siaip patinka si nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 19:57)
Ai, nezinau net, kodel rasau dar. Tiesiog privertet tokia durnele pasijusti, kuri laksto po portala ir komentuoja, nes demesio truksta  cool.gif As zinau, kad taip nera, bet vat... gal tiesiog per daug as cia sedziu ir per daug sneku pastaruoju metu.

nesiparink. as sutinku su tavim, is dalies su kitom. bet is esmes nesi durnele, ir daug kas taip daro.
QUOTE(rG @ 2012 02 06, 18:14)
Tokia protinga esi, bet tokia naivi smile.gif paeksperimentuok wink.gif Pamatysi. Vieną mėnesį komentuok, kitą ne, o dar geriau atvirkščia seka.

blink.gif

kokia tu zinove.
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 19:12)
a jo, ***** su auto nusižudyt būtų galima, kad pataikyt kad pvz saulė į delną papultų  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif hehe labai linxmai nuskambejo biggrin.gif

paskaicius visa sita (man 500px visai patiko, nors labai retai ziuredavau, tik tada, kai kasnors numesdavo kokia nuoroda), pasidariau account'a ten biggrin.gif (kas mane pazista, zino, kad tai prilygsta zygdarbiui, nes nei efoto, nei kudroj nesireishkiu biggrin.gif kaip surasti jus? jei netingit numeskit man savo profailus, o tai striomnai kazhkaip vienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 07, 14:44)


patinka, labai idomus kadras smile.gif tik versciau i jb 4u.gif
Atsakyti