Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 19:36)

Gali dar pameginti tiesiog nuo to fotografuojamo daikto WB nusistatyt (is arti nufotografuojant, kad visa kadra uzimtu), gal tada gausis geriau. Aplinka irgi svarbu, kad atsvaitu nebutu.


Aciu uz patarima, rytoj isbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 16:56)
na aš nuotraukas tik dedu, bet komentarų ir įvertinimų nelabai susilaukiu .. pagrindinė priežastis manau ta, kad darbai tiesiog nekabinantys..

Paskutinis mano komentaras 500px tema, pazadu smile.gif Tai vat, Svajone, pagrindine priezastis ne tame. Tiesiog niekas nespeja tu tavo nuotrauku pamatyti. Ar matei, kokiais tempais ten keliamos naujos nuotraukos? Balsus greitai surenka nuotraukos tu zmoniu, kurie turi daug gerbeju (kuriuos jie susiranda bendraudami, bent jau pradzioj). Kitos nuotraukos, kad ir geros, dazniausiai yra pasmerktos uzmarsciai paskutiniuose puslapiuose, nebent netycia jas kas pamatys.

Ai, nezinau net, kodel rasau dar. Tiesiog privertet tokia durnele pasijusti, kuri laksto po portala ir komentuoja, nes demesio truksta cool.gif As zinau, kad taip nera, bet vat... gal tiesiog per daug as cia sedziu ir per daug sneku pastaruoju metu.

Gal ir pasigailesiu, kad parasiau sita zinute, bet netrinsiu jau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 06 vasario 2012 - 18:58
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 18:57)
Paskutinis mano komentaras 500px tema, pazadu smile.gif Tai vat, Svajone, pagrindine priezastis ne tame. Tiesiog niekas nespeja tu tavo nuotrauku pamatyti. Ar matei, kokiais tempais ten keliamos naujos nuotraukos? Balsus greitai surenka nuotraukos tu zmoniu, kurie turi daug gerbeju (kuriuos jie susiranda bendraudami, bent jau pradzioj). Kitos nuotraukos, kad ir geros, dazniausiai yra pasmerktos uzmarsciai paskutiniuose puslapiuose, nebent netycia jas kas pamatys.

Ai, nezinau net, kodel rasau dar. Tiesiog privertet tokia durnele pasijusti, kuri laksto po portala ir komentuoja, nes demesio truksta  cool.gif As zinau, kad taip nera, bet vat... gal tiesiog per daug as cia sedziu ir per daug sneku pastaruoju metu.

Gal ir pasigailesiu, kad parasiau sita zinute, bet netrinsiu jau  smile.gif


nu irgi variantas, gali būt smile.gif nemačiau kokie ten tempai.. bet sakau, aš tyngiu ieškot tų gerbėjų vadinasi smile.gif taip ir liks galima sakyti stalčiuj gulėt mano darbai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 06 vasario 2012 - 19:03
O matau juosta befotkinancias ir prasau pagalbos del double expo - į juosta zaidimo ax.gif kaip atitaikyti ideti jau isfotkinta juostele, kad kadras ant kadro gultu? Kad nesigautu, kad mano kadras gula ant ankstesniu dvieju kadro sujungimo ir pan... Nezinau ar aiskiai paaiskinau... blush2.gif

Eksperimentas... Noriu komentaru del spalvu ir zuikucio.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 06 vasario 2012 - 19:42
Ahehehe.. smile.gif Jau bandinėju šią nuotraukų redagavimo programą. Kol kas tai visai patinka su žolėmis ją bandyti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 02 06, 19:24)
O matau juosta befotkinancias ir prasau pagalbos del double expo - į juosta zaidimo ax.gif  kaip atitaikyti ideti jau isfotkinta juostele, kad kadras ant kadro gultu? Kad nesigautu, kad mano kadras gula ant ankstesniu dvieju kadro sujungimo ir pan... Nezinau ar aiskiai paaiskinau...  blush2.gif

Eksperimentas... Noriu komentaru del spalvu ir zuikucio.

user posted image


neatitaikysi ir nereikia.. taip dar įdomiau..smile.gif mes senojoj foto niekada netaikydavpom, bet kartais tobulai suguldavo smile.gif
Atsakyti
Sayyyyyy! biggrin.gif user posted image Ištrink foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 06 vasario 2012 - 20:16
Labas,

Pašūkausiu. BIRŽELIO MĖN. PLUNGĖJ FOTOBIENALĖ2012. KAS NORIT DETALESNĖS (ANKETŲ IR FOTOGRAFŲ DALYVAVIMO SĄLYGŲ) INFO RAŠYKIT SAVO EL.PAŠTĄ Į AŽ. GYVENANTYS NE LT IRGI KVIEČIAMI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 06, 22:13)
neatitaikysi ir nereikia.. taip dar įdomiau..smile.gif mes senojoj foto niekada netaikydavpom, bet kartais tobulai suguldavo smile.gif

4u.gif Aciu.
O.K. bandysim.
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 19:02)
nu irgi variantas, gali būt smile.gif nemačiau kokie ten tempai.. bet sakau, aš tyngiu ieškot tų gerbėjų vadinasi smile.gif taip ir liks galima sakyti stalčiuj gulėt mano darbai  doh.gif

nu ir koks skirtumas smile.gif

man tai tas 500px toks keistas psl.. is pradziu lyg nieko, bet siaip labai daug sintetikos, nu toks plasmases skonis man ten smile.gif o be to, tiek daug ten tokiu poslu nuotrauku.. ziuri foto, o ten kiekvienam psl sviecia isversti tarpkojai ph34r.gif maciau su kiniskais pagaliukais siandien prismaigstyta
Atsakyti
Jo, jo.. Ten dominuoja foto su nuplastmasintais veidais.. Būna perliukų. Bet labai mažai. Tą prasme ne plastmasinių.
O ta su pagaliukais.. Ilgai juokiausi kai pamačiau.. laugh.gif

Gamtos vaizdų gerų būna, arba makro.. Va, dabar lietuvio darbas http://500px.com/pho...08?from=popular iškopęs į pirmą psl. Faina... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 06, 21:54)
nu ir koks skirtumas smile.gif

man tai tas 500px toks keistas psl.. is pradziu lyg nieko, bet siaip labai daug sintetikos, nu toks plasmases skonis man ten smile.gif o be to, tiek daug ten tokiu poslu nuotrauku.. ziuri foto, o ten kiekvienam psl sviecia isversti tarpkojai ph34r.gif maciau su kiniskais pagaliukais siandien prismaigstyta


mghm, plasmasės daug, ypač tarp populiariausių foto, tai aš tų nežiūriu biggrin.gif prasifiltruoju film, tai ten gerų kadrų būna.. tiesa, yra tokių keistuolių, kurie ir juostą nuplasmasina doh.gif bet šiaip yra yra gerų darbų, tik sunku juos surasti, nes populiariausių topuose toli gražu ne mano skonio darbai smile.gif
Atsakyti