Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Rojaus obuoliuku serija isties puiki 4u.gif


QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 15:11)
o tokių mandrybių kaip pusė foto nespalvota, kažkokios detalės spalvotos, tai visai nemėgstu, bet gal čia tik skonio reikalas, nežinau.. kaip sakoma, menui taisyklių nėra  biggrin.gif



Manau, kad cia jau ne menas... Kaip ir saulelydis delne ant Palangos tilto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 06, 17:45)

Manau, kad cia jau ne menas... Kaip ir saulelydis delne ant Palangos tilto  lotuliukas.gif


nevaryk biggrin.gif koks brumas gerai manau pavarytų su saule rankose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 06, 17:14)
Tokia protinga esi, bet tokia naivi smile.gif paeksperimentuok wink.gif Pamatysi. Vieną mėnesį komentuok, kitą ne, o dar geriau atvirkščia seka.

Gerai jau, pabusiu naivi smile.gif Bet jau rasiau, kad yra ten zmoniu, kurie mano nuotraukas pastoviai komentuoja, nors as ju - ne. O siaip bendrauju ir komentuoju todel, kad man patinka. Ir viskas taskas, pasiskolinant Svajones fraze 4u.gif

QUOTE(веро
@ 2012 02 06, 17:27)
Cia ne koliazas, tiesiog padariau du skirtingus variantus, negalejau apsispresti kuria rodyt, tai dvi idejau smile.gif

Aisku dabar smile.gif Man gal pirmoji labiau, nors tikrai kiek per ryskoka ta zirafa.
Atsakyti
Jusu teismui 5-as n/d.

Naturalus apsvietimas

Rankinis
user posted image
Pusiau auto
user posted image
Auto
user posted image

Dirbtinis apsvietimas

Auto
user posted image
Pusiau auto
user posted image
Rankinis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 06, 18:01)
Jusu teismui 5-as n/d.




dirbtinio neužskaitau, labai geltonuoja foto
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 06, 18:01)
Jusu teismui 5-as n/d.

Naturalus apsvietimas



Blogai.
Pastatei daikta i tamsiai ruda aplinka, kuri meta atspalvi.Netinka man nei vienas, nei kitas.Parink balta fona, balta daikta.
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 17:56)
nevaryk  biggrin.gif  koks brumas gerai manau pavarytų su saule rankose wink.gif

jei tu fotkinisi, o as pozuosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 06, 18:06)
jei tu fotkinisi, o as pozuosiu biggrin.gif


a jo, ***** su auto nusižudyt būtų galima, kad pataikyt kad pvz saulė į delną papultų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 21:40)
Kiek cia daug mezgeju... smile.gif
Patiko spalvos. Nuotraukas gal keisciau vietom, ir pirmojoj gal maziau tu megztu uztektu, arba kitaip sudeliotu?


QUOTE(noisy-B @ 2012 02 06, 22:07)
paluri -> užsiėmimo foto faina, šviesi, patiko dešinioji, kairiojoj per daug man spalvų, kurios su dešiniąja nelabai derinasi, o gal per didelė ta krūva? Toliau paskaičiau, Maggie komentarui pritariu 100proc smile.gif


Labai dziaugiuosi, kad kai kas patiko 4u.gif As vis persistengiu su detalem arba su kiekiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2012 02 06, 19:06)
Blogai.
Pastatei daikta i tamsiai ruda aplinka, kuri meta atspalvi.Netinka man nei vienas, nei kitas.Parink balta fona, balta daikta.


Pries tai rodziau balta daikta ant balto fono, bet vis tiek buvo atspalvis. Na bandysiu dar. Bet nezinau ka dar ir kaip pakeisti, kad nebutu to atspalvio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo вероника: 06 vasario 2012 - 18:23
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 18:12)
a jo, ***** su auto nusižudyt būtų galima, kad pataikyt kad pvz saulė į delną papultų  lotuliukas.gif

kol gausis, tai labai daug daunisku foto iseis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 06, 18:17)
Pries tai rodziau balta daikta ant balto fono, bet vis tiek buvo atspalvis. Na bandysiu dar. Bet nezinau ka dar ir kaip pakeisti, kad nebutu to atspalvio.

Gali dar pameginti tiesiog nuo to fotografuojamo daikto WB nusistatyt (is arti nufotografuojant, kad visa kadra uzimtu), gal tada gausis geriau. Aplinka irgi svarbu, kad atsvaitu nebutu.
Atsakyti