Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(rG @ 2012 02 06, 16:47)

Aš irgi. Tik aš tingiu arba laiko neturiu. Jei norėsiu būti labai populiari ir paklausi, tai tam skirsiu labai daug dėmesio. Dabar gi ne tais reikalais užsiimu.


na aš nuotraukas tik dedu, bet komentarų ir įvertinimų nelabai susilaukiu .. pagrindinė priežastis manau ta, kad darbai tiesiog nekabinantys.. o gaišt laiką, ir rašinėt komentarus ten belekam, man savo laiko gaila biggrin.gif tikslas mano kitoks.. daryti tai kas man patinka, ir rodyti tai ką darau.. jei atsirado žmogus kuriam patiko, tai ura smile.gif o jei atsirado bent vienas gerbėjas, kur ir man jo darbai labai patinka, tai tada trigubas ura smile.gif o speceliai brukti nenoriu..
Atsakyti
Šiandien nosiu nufotkinau ax.gif kaip man mano meškos tai graži, bet turbūt per tamsi?? g.gif Kaip iš tehninės pusės, meno čia žinoma jokio...
user posted image


Pirmoji namų darbų nesufokusuota. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 16:48)
patiko nuotrauka, paspaudi like, ir psio.. kam dar rašyti nice.. o gi tam, kad žinotų kas paspaudė tą like, ir kad vat ateitų pas tave pažiūrėt smile.gif vat dėl to aš tokių nemėgstu komentatorių smile.gif

Bet kodel manai, kad jie tik del to tai daro? Ir galu gale, kas cia tokio, jeigu nori, jog kiti ateitu ir paziuretu tavo nuotraukas? Tipo, jus cia jau tokios grynos menininkes esat, ir auksciau visu tu zemisku dalyku? rolleyes.gif As pvz niekad nekomentuoju tik tam, kad kazkas pas mane ateitu pakomentuoti - bet jei jau man patiko kazkieno nuotrauka, tai dazniausiai palieku ir komentara. Butent tam, kad gal tas zmogus ateis mano nuotrauku paziureti. Nes man norisi, kad kiti fotografuojantys pamatytu mano nuotraukas. Tokio lygio, kad iskart 100 balsu sulaukciau, dar nepasiekiau, ir nesijauciu kazka negerai daranti, jei tokiu budu save truputi pareklamuoju. Juolab tie, kurie pas mane atejo tik is smalsumo ar atsidekoti uz komentara, greitai ir dingo - bet yra ir tokiu, kurie itrauke mane i draugus ir toliau vis ateina pakomentuoti (nors as ju nekomentuoju). Ir man smagu. Nes as noriu dalintis tuo, ka fotografuoju, ir tam tikslui man neuztenka tik SM'o.
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 02 06, 16:51)
Labas.

Vel bandau su 2ND  ax.gif :



neužskaitau.. nuotraukos tamsio, pirmojoj fokuso net nerasta ..
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 06, 21:04)
kokia tu saunuole. man patiko koliazhas. spalvos labai gyvos, ryshkumo zona gerai patinkta, nors antroje foto galetu matytis daugiau siulu, nes pirmoje yra rezultatas (megztukai). Keisciau ko gero vietom fotkes - tada gautusi tokia testine mintis, o koliazhe, kiek zinau (gal klystu), tad svarbu. Siulai - pagaminti megztukai. Va.


Kaip malonu, kad patiko 4u.gif Logiska, kad reiktu keisti vietomis.
As uzsiciklinau ties mintimi, kad mezgiau daug, pradejau ta megztuka, tuomet isigijau fotika ir jis liko nebaigtas, dabar fokausi fotografuoti. Koliazas turejo buti is 4, bet neisejo taip padaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 16:59)
neužskaitau.. nuotraukos tamsio, pirmojoj fokuso net nerasta ..

nesuprantu doh.gif fotike atrodai gerai, idedu i pc, irgi, i SM ikeliu ir pati matau, kad šū...... doh.gif huh.gif umn.gif photo.gif
Atsakyti
Kiek cia daug mezgeju... smile.gif

QUOTE(paluri @ 2012 02 06, 15:11)
Mano uzsiemimai, buve iki fotografijos  lotuliukas.gif  Megztukas taip ir liko nebaigtas, kazkaip reikia prisesti viena karta ir baigti, nes Lietuvoj tikrai pravers (planuojam apsilankyti geguzes men)

Patiko spalvos. Nuotraukas gal keisciau vietom, ir pirmojoj gal maziau tu megztu uztektu, arba kitaip sudeliotu?

QUOTE(веро
@ 2012 02 06, 16:09)
As siandien kiek turejau laisvo laiko, tiek dariau WB namu darba, bet man vis tiek geltonuoja sad.gif Tai pasidariau pertraukele ir pabandziau nupaveiksluoti savo uzsiemima ir eisiu toliau darbuotis ties namu darbeliu.

Atskirai man abi nuotraukos neblogos, bet jei cia koliazas, tai noretusi jas viena salia kitos matyti. Ir spalviskai gal nelabai dera abidvi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 16:57)
As pvz niekad nekomentuoju tik tam, kad kazkas pas mane ateitu pakomentuoti - bet jei jau man patiko kazkieno nuotrauka, tai dazniausiai palieku ir komentara.

Tokia protinga esi, bet tokia naivi smile.gif paeksperimentuok wink.gif Pamatysi. Vieną mėnesį komentuok, kitą ne, o dar geriau atvirkščia seka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 06 vasario 2012 - 17:23
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 16:57)
Bet kodel manai, kad jie tik del to tai daro? Ir galu gale, kas cia tokio, jeigu nori, jog kiti ateitu ir paziuretu tavo nuotraukas? Tipo, jus cia jau tokios grynos menininkes esat, ir auksciau visu tu zemisku dalyku?  rolleyes.gif As pvz niekad nekomentuoju tik tam, kad kazkas pas mane ateitu pakomentuoti - bet jei jau man patiko kazkieno nuotrauka, tai dazniausiai palieku ir komentara. Butent tam, kad gal tas zmogus ateis mano nuotrauku paziureti. Nes man norisi, kad kiti fotografuojantys pamatytu mano nuotraukas. Tokio lygio, kad iskart 100 balsu sulaukciau, dar nepasiekiau, ir nesijauciu kazka negerai daranti, jei tokiu budu save truputi pareklamuoju. Juolab tie, kurie pas mane atejo tik is smalsumo ar atsidekoti uz komentara, greitai ir dingo - bet yra ir tokiu, kurie itrauke mane i draugus ir toliau vis ateina pakomentuoti (nors as ju nekomentuoju). Ir man smagu. Nes as noriu dalintis tuo, ka fotografuoju, ir tam tikslui man neuztenka tik SM'o.


Aš nesakiau, kad tik dėl to daro.. ir nesakau , kad kažkas čia blogo, kas kaip ką daro.. man dzin smile.gif ir nesakau, kad tu blogai darai smile.gif viskas gerai smile.gif kaip visi skirtingai realybėj bendraujam, tai lygiai taip pat skirtingai ir virtualioj erdvėj bendraujam smile.gif aš šneku apie save, kad nemėgstu lysti į akis.. nors ir kaip man patiktų kokio nors autoriaus darbai, aš jam rašydama komentarą nė neturėčiau tokio tikslo, kad va, gal užeis pas mane jei parašysiu.. parašyčiau komentarą tik tuo atveju, jei jau emocijų nesuvaldyčiau, ir tas darbas tikrai patiktų.. bet prie viso šito, jokių kitų vilčių nedėčiau. ir viskas taškas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 18:10)

Atskirai man abi nuotraukos neblogos, bet jei cia koliazas, tai noretusi jas viena salia kitos matyti. Ir spalviskai gal nelabai dera abidvi...  unsure.gif



Cia ne koliazas, tiesiog padariau du skirtingus variantus, negalejau apsispresti kuria rodyt, tai dvi idejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 06, 15:19)
Laba diena,

Rodau perdarytus WB ND  biggrin.gif


Kokia tu šaunuolė thumbup.gif Namų darbai fantastiški, jau nebe pirmą kartą mintyse tave gyriau, kai pamatydavau rojaus obuoliukus, faina thumbup.gif

Patiko refresh antrasis užsiėmimo variantas, 10 karto geriau, tikrai, dešinioji foto, kaip iš žurnalo mirksiukas.gif

paluri -> užsiėmimo foto faina, šviesi, patiko dešinioji, kairiojoj per daug man spalvų, kurios su dešiniąja nelabai derinasi, o gal per didelė ta krūva? Toliau paskaičiau, Maggie komentarui pritariu 100proc smile.gif

suprara -> nepatinka ir man tokie fintai, kaip pirmoj tavo foto smile.gif ir formatas man keistas smile.gif Beje, nespalvota labai pilka, man norėtųsi spalvotos visos smile.gif

вероника -> Kokia faina tavo žirafa thumbup.gif tik labai jau ryški oranžinė man pasirodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 06, 18:37)

вероника -> Kokia faina tavo žirafa  thumbup.gif tik labai jau ryški oranžinė man pasirodė smile.gif


Nu tikrai aki riezia oranzine spalva, reikia siek tiek nugesinti. Aciu uz komentara!
Atsakyti