Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Labas rytas...

Atrodo sėdžiu namie, bet vistiek...nerandu laiko fotografijai.

Į diskusijas nesivėliau ir spec.net nebeskaičiau toliau, tebūnie, kad kiekviena aštresnė diskusija kažką gero duoda, bet man tai tiesiog neįdomu.

Rodau foto, elementari, man norėtūs daugiau apačios, vos mažiau viršaus, bet apačios nėra...lauksiu komentarų...jei kas nepatingės...
user posted image
Atsakyti
Labas rytas

bandau dėti ND1
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
EZM, kaip vyrui, gal ir bus atleista, kad paklode neislyginta... Cia, zinok,visos estetes ir baisiai grieztos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 10, 10:44)
EZM, kaip vyrui, gal ir bus atleista, kad paklode neislyginta... Cia, zinok,visos estetes ir baisiai grieztos  mirksiukas.gif  4u.gif

biggrin.gif

Buvau garantuotas dėl išlyginimo. blush2.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

rG man nepatiko blush2.gif pamenu kalbėjai kaip sunku buvo su tavo technika tvarkytis ir man tas žiauriai matėsi, blykste, spalvos... na nesinori man čia į smulkmenas leistis, bet visumoj man negražu. Yra keletas tikrai nerealių kadrų, bet jų norėtusi daugiau


QUOTE(EZM @ 2012 02 09, 22:45)
Norėčiau paklausti. Ką be namu darbų foto dar galima dėti šitoje temoje. Kokios foto leidžiamos, jų reikalavimai, ar yra kokia nustatyta tema, ar tiesiog rodome mūsų galva pavykusius ir gražius kadrus ir laukiame kritikos bei patarimų kaip padaryti geriau.

tiesiog kad nebūtų Offtopic tai ką čia rašom ar rodom.

lyg ir nemačiau ar kas atsakė, tai čia galima dėti fto kurioms norima kritikos, kuriomis norima pasidžiaugti ir šiaip viską kas Tavo galva rodoma.
Būna žaidimų, temų, į kuriuos smagu jugtis nes priverčia pamastyti ir dažnai neblogų nuotraukų pamatome

QUOTE(juratike13 @ 2012 02 10, 09:29)

Rodau foto, elementari, man norėtūs daugiau apačios, vos mažiau viršaus, bet apačios nėra...lauksiu komentarų...jei kas nepatingės...


mielas, kadras, kažkuom patraukė, dėl kadravimo sutinku čiut kitaip nortusi. Ir sagutis arba jo nebūtu arba būtu kitu kampu, mano manynu dabar jis atima dėmesi, o jo kaip ir nesimato, tik toks kleckas.

QUOTE(EZM @ 2012 02 10, 09:37)
Labas rytas

bandau dėti ND1


užskaitau
Atsakyti
QUOTE(EZM @ 2012 02 10, 09:37)
bandau dėti ND1


man atrodo gerai.
Atsakyti
QUOTE(EZM @ 2012 02 10, 09:37)
Labas rytas

bandau dėti ND1



nenustebk jei gausi komentara del neislygintos paklodes lotuliukas.gif
o jau yra lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglliux: 10 vasario 2012 - 09:48
Kiek suprantu galiu pereiti prie ND2
Atsakyti
QUOTE(EZM @ 2012 02 10, 09:46)
biggrin.gif

Buvau garantuotas dėl išlyginimo.  blush2.gif

Suprantu Tave lotuliukas.gif
Jei fotografuoji iš arti, BŪTINA išlyginti, kad nesimatytų jokios raukšlelės. Jei manai, kad raukšlių nėra, paklausk žmonos arba kaimynės, dar geriau abiejų biggrin.gif Jei vis vien nesimatys tų raukšlių, nebefotografuok ant medžiagos, paimk didelį popieriaus lapą ir fotografuok taip, kad nesimatytų kraštų 4u.gif Arba ant stalo.
Jo, gali kibt toliau.

QUOTE(eglliux @ 2012 02 10, 09:47)
nenustebk jei gausi komentara del neislygintos paklodes  lotuliukas.gif
o jau yra  lotuliukas.gif
wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 10 vasario 2012 - 09:54
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 10, 09:44)
EZM, kaip vyrui, gal ir bus atleista, kad paklode neislyginta... Cia, zinok,visos estetes ir baisiai grieztos  mirksiukas.gif  4u.gif


o kodel turi buti atleista nes vyras? nesutinku blush2.gif juk visi mokomes ir laikomes atrodo tu paciu reikalavimu g.gif cia ne del ND o siaip del paziuriu nu tipo jis juk vyras rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglliux: 10 vasario 2012 - 09:57
Atleiskit dėl paklodės. pasitaisysiu, ačiū už komentarą, bet ND yra neparodyti kaip išlyginta paklodė o fokusavimas į tris atskirus daigtus. o tai manau padariau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EZM: 10 vasario 2012 - 10:01
QUOTE(EZM @ 2012 02 10, 09:59)
Atleiskit dėl paklodės. pasitaisysiu, bet ND yra neparodyti kaip išlyginta paklodė o fokusavimas į tris atskirus daigtus. o tai manau padariau

Viskas gerai, gi rašėm, kad atleidžiam ir gali eiti toliau smile.gif Tik turėk omeny
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 10 vasario 2012 - 10:01