Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2012 02 09, 23:00)
nepabandysi, nežinosi. O gal pabandyk?

pries tai reiktu labai daug paruosiamuju darbu smile.gif bet ateity laukia tokio tipo fotosesija su auganciu mazuoju broliuku ax.gif o sitas jau dickis kitu kampu "gaudomas" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2012 02 09, 23:03)
priimk tokius komentarus, kaip spyrius (su meile) į sėdimąją. Kuo dažniau ir stipriau spardai, tuo geresni rezultatai.
O paspardyti mes mėgstam. Kai skaudžiai įspiri, žmogus arba dingsta iš šios temos, arba, (teisingas pasirinkimas), užsispiria ir ateina su geresne foto ir taip apspardo  mums sėdimąsias. Vat. Kiekvieno pasirinkimas kaip reaguoti. Žodžiu, galim draugiškai apsispardyti  biggrin.gif

isvada: dek kuo daugiau visokiausiu foto, kad gautum daugiau spyriu i sikna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLEXE: 09 vasario 2012 - 23:04
QUOTE
isvada: dek kuo daugiau visokiausiu foto, kad gautum daugiau spyriu i sikna  biggrin.gif


Taip ir padarysim
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 02 09, 23:03)
priimk tokius komentarus, kaip spyrius (su meile) į sėdimąją. Kuo dažniau ir stipriau spardai, tuo geresni rezultatai.
O paspardyti mes mėgstam. Kai skaudžiai įspiri, žmogus arba dingsta iš šios temos, arba, (teisingas pasirinkimas), užsispiria ir ateina su geresne foto ir taip apspardo  mums sėdimąsias. Vat. Kiekvieno pasirinkimas kaip reaguoti. Žodžiu, galim draugiškai apsispardyti  biggrin.gif

As nieko pries user posted image smile.gif Geriau komentaras,kad ir nelb mielas, bet komentaras. Nes uz ignora blogiau negali buti ax.gif user posted image
Atsakyti
Mano bandymai fotografuoti savo šunį:

Velnias, kėliau foto iš FB, tai baisinio dydžio, tai mažinu foto kiekį blush2.gif

user posted image

ir šioji man labiausiai patinka...šuo Demonas... tik jau nebėr jo unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 09 vasario 2012 - 23:41
Prifotkinau siandien nemazai baltu objektu, bet tik su vaiduokliuku atrodo geriausiai pavyko biggrin.gif PS neturiu, tai nepatikrinau ar panasu i balta.

Naturalus apsvietimas
Custom
user posted image
Auto
user posted image
Pusiau auto
user posted image

Dirbtinis apsvietimas
Custom
user posted image
Auto
user posted image
Pusiau auto
user posted image
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 02 09, 23:36)
Prifotkinau siandien nemazai baltu objektu, bet tik su vaiduokliuku atrodo geriausiai pavyko  biggrin.gif  PS neturiu, tai nepatikrinau ar panasu i balta.


Man tinka.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 10, 00:56)
o jeee  unsure.gif tai jis vargšiukas neišsibėgioja niekur unsure.gif tai kaip jūs jį vedžiojat? Iškraunat? Juk auksiukui reikia palakstyt paskui kamuoliuką, dresūros reikia, iškrovos, juk gana aktyvus šuo yra retriveris...šią foto pamačiusi tai ir norėjau parašyt - kodėl neinat kažkur, kad pabėgiotų...smagios tada foto..


Vedziojam tik su pavadeliu, nebent 12 val dienos, kai nieko nebuna lauke, paleidziu 5 min palakstyti. Tai jis toks tinginys auga, per 5 min pavargsta ir sedi liezuvi iskises. Zmones sunu labai bijo, bet tik tu, kurie auginami namie. Benamiai sunys jiems nemaiso... To niekaip nesuprantu. Jeigu kas ateina i namus, suni uzdarom i kita kambari, nes jie cia klykia tik ji pamate. Tai, kai sunus namie, tai nieko tokio, abu sedi jo kambary. Kaimynu sunus viena karta nukrito nuo dviracio ir stipriai uzsigavo vien del to, kad pamate musu suni ant pavadelio.... Perkant suni tikrai nesitikejau, kad taip bus.
Mes gyvenam 7 namu bendrijoj, kuri aptverta is visu pusiu tvora, ivaziavimas pro 1 vartus, teritorijoj kokie 10 sargybiniu, bet vis tiek yra vagysciu lotuliukas.gif Yra zaidimu aiksteles, parkelis, bet ten sunu neleidzia. Vedziojam cementiniu keliu palei tvora, 1 ratas - 800 metru. Tai sunus kokius 5 ratus su juo apeina ar apibega. Kol kas musu pusej yra laisvas zemes plotas, ten galima iseiti bent jau atlikti reikalu. Bet tame plote gal 10 benamiu sunu gyvena, neloja jau dabar jie ant musu ir artyn neina, bet savo suns paleisti negalim. Jei galetume, tai gerai palakstytu ir ne ant cemento, bet ant zemes. Bet ir tame plote ruosiasi statyti gyvenamus namus, tada net neisivaizduoju kur reiks vesti reikalu atlikti.
Tikrai cia sudetinga su sunim, juo labiau auksiukui reikia daug begioti...

O del rimto sunu fotografavimo, tai reikia pasidometi, nieko neskaiciau sia tema, nes kazkaip neidomu buvo... Dabar bandysiu pasidometi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paluri: 10 vasario 2012 - 08:22
labas rytas 4u.gif

QUOTE(kristalines @ 2012 02 09, 22:01)
Noriu ir as parodyti savo augintini smile.gif

kas neturi šios veislės šunų, tam niekada neatrodys gražu su pailotėmis ax.gif atrodo šunų kankinimas doh.gif pabandyk nufotografuot kai išmaudai. Titas lyg ir ?? blush2.gif

QUOTE(веро
@ 2012 02 09, 23:36)
Prifotkinau siandien nemazai baltu objektu, bet tik su vaiduokliuku atrodo geriausiai pavyko  biggrin.gif  PS neturiu, tai nepatikrinau ar panasu i balta.


Uzskaitau 4u.gif

Aš tai vakar katiną fotkinau, nu žiauriai sunku, kadangi jis ne mano tai bijojo, visose nuotraukose akys dideles, ausys stačios, kailis pasišiaušęs, kaip per kokį žemės drebėjimą doh.gif mano akimis nė vienos normalios foto doh.gif
Atsakyti
paluri, nepaisant to kad jūsų augintinio foto nėra super įspūdinga, vistiek labai labai mieli man šie šunys atrodo. Tokia veido išraiška geranoriška, tokie rodos nei musės nenuskriaustų. Labai mieli. O kaip iš tikrųjų? smile.gif Aš tai lauksiu dar šio gražuolio kadrų smile.gif

gotte, tiek viena foto, tiek antra... Abi tikrai fainos. Pirma man net labiau patinka. smile.gif

Noriu ir aš pasisakyt į vakarykštę jūsų diskusiją.
Aš iš tikrųjų esu iš tų, kurios vengia kritikuoti kitų foto, nes nors ir senokai esu šioj temoj tačiau jaučiuosi dar neįgudusi, manau kad dar neatėjo tas metas kai galiu pamatyti klaidas, ypač tų kurie toliau už mane pažengę. Va naujokių namų darbus lyg ir galėčiau komentuot, bet nežinau... Nedrįstu.
Iš vakar diskusijos pagalvojau kad gal ir gerai kad nekomentuoju smile.gif
Atsakyti
vėl aš kaip Pilypas išį kanapių, bet norėjau tik parodyt.
labai smagus gyvūnų fotografų blogas ir puslapis Fat Orange Cat Studio
Gal ir ne visos foto blizga kokybe, bet yra tikrai smagių kadrų smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenora: 10 vasario 2012 - 08:46
Vakar kažkas gerai pasakė: pradedam diskutuoti apie vienus dalykus, bet visada baigiam apie vieną ir tą patį - naujokes ir senbuves..smile.gif

Mano galva, kiekviena pati sau turi nusistatyti tikslus - ko ji nori, ribas - kas jai priimtina, ir tai daryti arba ne, nesitikint, kad kiti bus atsakingi už tavo sprendimus arba už tavo charakterio savybes, asmenybės ypatybes. Vienos yra tylesnės, kitos garsesnės, vienos diplomatiškesnės, kitos aštresnės. Jeigu nedrąsu kol kas komentuoti, tai ir nekomentuokit, kol neįsidrąsinsit, bet dėl to kiti nėra atsakingi 4u.gif

mir, družba, balalaika smile.gif aš pasistengsiu (bet nepažadu biggrin.gif) šia tema daugiau nepasisakinėti, kad neerzinčiau kitų žmonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 02 10, 13:03)
paluri, nepaisant to kad jūsų augintinio foto nėra super įspūdinga, vistiek labai labai mieli man šie šunys atrodo. Tokia veido išraiška geranoriška, tokie rodos nei musės nenuskriaustų. Labai mieli. O kaip iš tikrųjų? smile.gif Aš tai lauksiu dar šio gražuolio kadrų smile.gif



Jie labai draugiski, loja tik ant draugu, reikalaudami demesio smile.gif Jeigu reikia sargo - tai tikrai nera tinkama veisle smile.gif Bet ir isdyke, su jais reikia daug uzsiimti, tai kai yra vaikai - nuvargina ji, kitaip butu sunku.

Viena nuotrauka rodau is senu laiku, su sena muiline ir nemokant fotografuoti. Bet vis tiek man si nuotrauka grazi, vien aplinka ka reiskia! Kad dabar man kas duotu tokias salygas smile.gif

user posted image
Atsakyti