Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2012 02 09, 22:04)
ok, pasirodėt savo augintinius, visi gražūs.
Turit vieną tikslą. Kai sekantį kartą rodysit savo augintinius, tegul tai būna ne tik jums graži foto, kalbu apie foto, ne apie gyvūną, bet ir mums, žiūrovams šioje temoje.
nu vat tarkim Kristalines šuo. Šunų nelaikau tai nežinau kiek ten pridera šeimininkui ir kaip elgtis.  Nu bet jau surankiotie tie gaurai gumytėm. Nu padaryčiau po mažiau gaurų ir daugiau gumyčių. Spalvotų. Tokį pankišką šuniuką ir nufotkinčiau. Tiek pirmą planą, tiek visą šuniuką. Sorry, jei mano pasiūlymas prilygsta išsityčiojimui iš gyvūno, nu sakau, nelaikau, nežinau.


drinks_cheers.gif
cia mano patys pirmieji bandymai ji pafotkinti buvo. Manau si pavasari geriau gal jau pavyks.

biggrin.gif Viskas butu ok, bet jis ir taip vos iskencia, kol ismaudau, isfenuoju ir plaukus supapilotinu (surisu). Poto isizeides guli visa diena, nebendrauja schmoll.gif Nemaloni procedura jam cia. Foto tikiu, grazi iseitu, bet nesinori jo kankinti... smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
visa diena po biski sekiau tema ir visa ta neskania diskusija su daug dalyku sutikau ir nesutikau smile.gif, manau abi puses buvo savaip teisios, brumbrumai pasisakymas mane, tiesa pasakius, irgi biski isverte is koto, keista kaip zmones taip gali sakyt virtualioj erdvej ir nepazinodamas zmoniu, as nekalbu, kad isvadino bukais, tik buku poziuriu, bet ir tai manau labai netaktiska unsure.gif bet kiekvienam savo smile.gif

nezinau kokio menulio ar faziu esu veikiama, bet nuotaikos nera visai.....

kristalines suniukas labai nekaip atrodo rolleyes.gif as, kad ir myletoja didele sunu, nu bet tikrai negraziai ir netvarkingai ziurisi schmoll.gif

QUOTE(gotte @ 2012 02 09, 13:16)
kodėl forumuose "stogą nurauna" per pilnatį dažniausiai...mano antras vaikas irgi kaip tik pilnatis, taip naktim bušavoja...pažįstama turi haskį epileptiką, tai būtent per pilnatį padažnėja priepuoliai.. g.gif

as irgi i ta pati OT, mano vaikas irgi per pilnati bludina juodai, sneka, blaskosi, as aisku irgi be miego lieku blink.gif

QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 13:30)
o taip, jei turi vizija, tai 90% nepasiteisina ir iseina visai kitaip wink.gif sunku su auto.

doh.gif tai jei jau patyres senbuvis taip sako, tai man isvis mazai vilties liko blink.gif

RG fainas filmukas, jaunoji labai grazi, tokio tyro veido smile.gif
nors per siandienos diskusija supratau, kad naujokiu komentarai nelabai kam idomus, tai ir nebezinau ar cia dar komentuot ar tyliai sau pasigalvot unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 22:17)
O parodyti augintiniu etc. nuotraukas galima "Fotografuojame ir grozimes..." temoje  mirksiukas.gif

smile.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 02 09, 22:24)
na va, kelios paprastutės šunų foto, bet tvarkingos. Ir tikrai nėra sunku taip nufotografuoti. Tereikia tik tikslą užsibrėžti ir nepasitenkinti tuo, ką ir kaip darot dabar.
čia
dar čia

galų gale auto su šunim pasidarykit. Vaikus su šunim dūkstančius nufotkinkit. Tada ne taip nuobodu pašaliniam žiūrėti.

kazkada gal ir taip iseis smile.gif

QUOTE(Ainoa @ 2012 02 09, 22:27)
kristalines suniukas labai nekaip atrodo  rolleyes.gif as, kad ir myletoja didele sunu, nu bet tikrai negraziai ir netvarkingai ziurisi  schmoll.gif


blogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 02 09, 22:10)
Tai gal po užsiėmimų projekto darom sekantį apie augintinius? smile.gif
Tik aišku ne visos šioje temoje turi jų. Hm....

man tada tektu "parazita" kaimyna fotkinti, kuris kala man nuo 8 ryto kasryta paskutines pora dienu doh.gif

QUOTE(kristalines @ 2012 02 09, 22:24)
drinks_cheers.gif
cia mano patys pirmieji bandymai ji pafotkinti buvo. Manau si pavasari geriau gal jau pavyks.

biggrin.gif Viskas butu ok, bet jis ir taip vos iskencia, kol ismaudau, isfenuoju ir plaukus supapilotinu (surisu). Poto isizeides guli visa diena, nebendrauja schmoll.gif  Nemaloni procedura jam cia. Foto tikiu, grazi iseitu, bet nesinori jo kankinti... smile.gif


tai tada net nereikejo det tu nuotrauku mirksiukas.gif cia kiek zinau reikia ismokt ir atsirinkt ka rodyti, geriau jau siaip pasigirk, kad turi ir gana biggrin.gif arba paimk fotika ir naujai nufotkinus parodyk wink.gif
O del plaukuciu, tai ne lengviau ir geriau toki suneli tiesiog apkirpt? nes nu grazu, kai ilgi ir grazus tie plaukuciai, bet jei ten suki i kazka, nzn tiksliai net kas, bet vaizdelis, tai nera graziausias rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 09, 23:27)
nors per siandienos diskusija supratau, kad naujokiu komentarai nelabai kam idomus, tai ir nebezinau ar cia dar komentuot ar tyliai sau pasigalvot  unsure.gif

na kam tokie nusistatymai. Virtuali erdvė, čia bendrauti nėra lengva, susipešti lengviau, sakyčiau smile.gif
Komentuok, į sveikatą. Taip pati sau naudos turėsi, juk tam čia ir esi. Komentavimas, tai mokymosi fotografuoti dalis. Vat.
Tiesa, niekas už komentarą balionų nedalins ir n kartų nedėkos.
Na aš paprastai pamirštu padėkoti, bet nemanykit, kad pasipūtus vaikštau ir nuomonės pradedančių neįdomi. Ne. Tiesiog po foto įkėlimo užsiimu kažkuo kitu ir pamirštu, kad kažką kažkur įdėjau ir reiktų padėkoti. Džiaugiuosi, kad perskaityti komentarus sugebu, kitkam laiko nelieka.
Papildyta:
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 09, 23:32)
tai tada net nereikejo det tu nuotrauku  mirksiukas.gif cia kiek zinau reikia ismokt ir atsirinkt ka rodyti, geriau jau siaip pasigirk, kad turi ir gana  biggrin.gif arba paimk fotika ir naujai nufotkinus parodyk wink.gif

seniau čia esantys buvo susitarę, kad ir pasidžiaugimui foto įkeliam. Paprastai brūkštelim, kad pasidžiaugimui. Tada ir pasidžiaugiam visi, nekomentuodami bei nesudirbdami žiauriai. Tik nepamirškit brūkštelti, kad ne komentarams, bet pasidžiaugimui. Ir nepiktnaudžiaukit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 02 09, 22:37)
na kam tokie nusistatymai. Virtuali erdvė, čia bendrauti nėra lengva, susipešti lengviau, sakyčiau  smile.gif
Komentuok, į sveikatą. Taip pati sau naudos turėsi, juk tam čia ir esi. Komentavimas, tai mokymosi fotografuoti dalis. Vat.
Tiesa, niekas už komentarą balionų nedalins ir n kartų nedėkos.
Na aš paprastai pamirštu padėkoti, bet nemanykit, kad pasipūtus vaikštau ir nuomonės pradedančių neįdomi. Ne. Tiesiog po foto įkėlimo užsiimu kažkuo kitu ir pamirštu, kad kažką kažkur įdėjau ir reiktų padėkoti. Džiaugiuosi, kad perskaityti komentarus sugebu, kitkam laiko nelieka.
Papildyta:

seniau čia esantys buvo susitarę, kad ir pasidžiaugimui foto įkeliam. Paprastai brūkštelim, kad pasidžiaugimui. Tada ir pasidžiaugiam visi, nekomentuodami bei nesudirbdami žiauriai. Tik nepamirškit brūkštelti, kad ne komentarams, bet pasidžiaugimui. Ir nepiktnaudžiaukit  smile.gif

as nenusistatau ir man tikrai nereikia nei padeku ir tuo labiau balioneliu schmoll.gif ir zinau, kad komentarai mokymosi dalis, tiesiog jie gali likti ir neissakyti, nes ta nuomone tikrai visai zalia, bent jau mano smile.gif ir sakau tik tai kaip man atrodo tuo momentu, bet sakau todel, nes man pvz nesmagu deti nuotraukas ir laukti kitu komentaru, kai pati nieko nekomentuociau ax.gif nors tema tikrai seku ir viska nuosirdziai skaitau, bet kiti juk to nezino, gal kazkas pagalvos, kad va ateina, ideda nuotrauka ir paskui laukia komentaro, pati nei zodziu neparasydama apie kitu nuotraukas. nzn ar teisingai sudeliojau minti, galva kvadratine jau po dienos, einu pailset, rytoj kita diena wink.gif labos visiems 4u.gif

del pasidziaugimo nuotrauku supratau smile.gif tada, jei Kristalines nuotrauka buvo pasidziaugimui, sorry uz komentarus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ainoa: 09 vasario 2012 - 22:46
Norėčiau paklausti. Ką be namu darbų foto dar galima dėti šitoje temoje. Kokios foto leidžiamos, jų reikalavimai, ar yra kokia nustatyta tema, ar tiesiog rodome mūsų galva pavykusius ir gražius kadrus ir laukiame kritikos bei patarimų kaip padaryti geriau.

tiesiog kad nebūtų Offtopic tai ką čia rašom ar rodom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EZM: 09 vasario 2012 - 22:46
QUOTE(kristalines @ 2012 02 09, 22:32)
smile.gif

Na gal ir be reikalo taip pasakiau... pries sunis tikrai nieko neturiu, ir i graziai nufotografuotus nieko pries pasiziureti, garbes zodis smile.gif Bet kai vienas idejo nuotrauka, antras idejo, trecias, o paziuret vis ner i ka (nes suo ne tavo, o idomios nuotraukos kaip ir nerasta), tai kazkaip ir patrauke uz liezuvio...
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 09, 22:32)
tai tada net nereikejo det tu nuotrauku  mirksiukas.gif cia kiek zinau reikia ismokt ir atsirinkt ka rodyti, geriau jau siaip pasigirk, kad turi ir gana  biggrin.gif arba paimk fotika ir naujai nufotkinus parodyk wink.gif
O del plaukuciu, tai ne lengviau ir geriau toki suneli tiesiog apkirpt? nes nu grazu, kai ilgi ir grazus tie plaukuciai, bet jei ten suki i kazka, nzn tiksliai net kas, bet vaizdelis, tai nera graziausias  rolleyes.gif

Kiekviena veisle turi savita kazka, sita - savo silkinius plaukus, vient del ju ji ir pirkom, todel nekerpu, o puoseleju jo plaukus, risu i tuos spec. popieriukus smile.gif Gal ir nlb grazu su jais, bet ka darysi smile.gif
p.s. nors man tie popieriukai nemaiso, gal kad pripratusi esu smile.gif

QUOTE(Ainoa @ 2012 02 09, 22:44)
del pasidziaugimo nuotrauku supratau  smile.gif tada, jei Kristalines nuotrauka buvo pasidziaugimui, sorry uz komentarus  smile.gif

viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
del tu dedamu foto jau diskutavom lyg...naujokes tikisi vieno, o gauna priesingai...
va pvz. mano daryta foto pries 1,5 metu...na tuo metu man sis koliazas buvo sedevras biggrin.gif siai dienai nzn ar geriau padaryciau (tikiuosi biggrin.gif ), bet bent jau klaidas, minusus suprantu ir matau ( ir vel taip tikiuosi biggrin.gif )...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 22:48)
Na gal ir be reikalo taip pasakiau... pries sunis tikrai nieko neturiu, ir i graziai nufotografuotus nieko pries pasiziureti, garbes zodis  smile.gif Bet kai vienas idejo nuotrauka, antras idejo, trecias, o paziuret vis ner i ka (nes suo ne tavo, o idomios nuotraukos kaip ir nerasta), tai kazkaip ir patrauke uz liezuvio...

as visiskai sutinku drinks_cheers.gif idejusi net pagalvojau, kad nereikejo. Nors man ir grazi ta pirma foto paciai, tik gaila uzpakalis nukirstas. Bet jums ganyti akis i tokius kadrus, kai pacios puikiai fotografuojate, tai zinai...
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2012 02 09, 23:58)
siai dienai nzn ar geriau padaryciau (tikiuosi biggrin.gif ), bet bent jau klaidas, minusus suprantu ir matau ( ir vel taip tikiuosi biggrin.gif )...

nepabandysi, nežinosi. O gal pabandyk?
Papildyta:
QUOTE(kristalines @ 2012 02 09, 23:59)
as visiskai sutinku  drinks_cheers.gif idejusi net pagalvojau, kad nereikejo. Nors man ir grazi ta pirma foto paciai, tik gaila uzpakalis nukirstas. Bet jums ganyti akis i tokius kadrus, kai pacios puikiai fotografuojate,  tai zinai...

priimk tokius komentarus, kaip spyrius (su meile) į sėdimąją. Kuo dažniau ir stipriau spardai, tuo geresni rezultatai.
O paspardyti mes mėgstam. Kai skaudžiai įspiri, žmogus arba dingsta iš šios temos, arba, (teisingas pasirinkimas), užsispiria ir ateina su geresne foto ir taip apspardo mums sėdimąsias. Vat. Kiekvieno pasirinkimas kaip reaguoti. Žodžiu, galim draugiškai apsispardyti biggrin.gif
Atsakyti