Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(erikamaja @ 2012 02 09, 20:25)
rG, Tavo jaunoji kaip iš kito pasaulio.
Dieviška.
1min 10sek, foto - nuostabi!!!
Filmukas, nemoku jų vertinti, tai nieko nesakau smile.gif

Yra yra ką veikt, aš matai pagal savo taisykles tuos fotofilmukus įsivaizduoju, tai pagal saviškes tiesiog reikėjo šį bei tą atitaikyti, paderinti, kai ką išmesti, kai ką pridėti...

Jo, dieviška. Tik ji pati to nesupranta tikriausiai smile.gif Nuostabūs jaunieji.
Atsakyti
Smagiai gyvenat lotuliukas.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 10:15)
Labai jau melyna... net jei toks sumanymas buvo, vis tiek daugoka.


Dėkui visoms pastebėjusioms mano nuotrauką mirksiukas.gif
Šios nuotraukos mėlynumui turėjo įtakos savaitgalį turėtas seminaras. Todėl ir nesitikėjau kitokios reakcijos mirksiukas.gif
Bloge yra daugiau paaiškinta kodėl tiek mėlynos ax.gif
Atsakyti
Foto ne komentavimui, tai papraščiausias buitinis kadras, tiesiog buvo keli kadrai su šunimis tai ir saviškę tinginę parodyti panorau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2012 02 09, 21:53)
Smagiai gyvenat  lotuliukas.gif
Dėkui visoms pastebėjusioms mano nuotrauką  mirksiukas.gif
Šios nuotraukos mėlynumui turėjo įtakos savaitgalį turėtas seminaras. Todėl ir nesitikėjau kitokios reakcijos  mirksiukas.gif
Bloge yra daugiau paaiškinta kodėl tiek mėlynos  ax.gif


o kur tas blogas rolleyes.gif būtų įdomu sužinoti dėl mėlynumo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2012 02 09, 20:53)
Šios nuotraukos mėlynumui turėjo įtakos savaitgalį turėtas seminaras. Todėl ir nesitikėjau kitokios reakcijos  mirksiukas.gif
Bloge yra daugiau paaiškinta kodėl tiek mėlynos  ax.gif

Radau tik parasyta, kad melynas filtras detas, kaip ir galima buvo speti... Ant objektyvo filtra dejai? Ar paskui, PS?

Taip pazaisti, tikiu, kad idomu, bet man kazkaip nesiziuri tokie dirbtinai nuspalvinti variantai... ax.gif
Atsakyti
Noriu ir as parodyti savo augintini smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
ok, pasirodėt savo augintinius, visi gražūs.
Turit vieną tikslą. Kai sekantį kartą rodysit savo augintinius, tegul tai būna ne tik jums graži foto, kalbu apie foto, ne apie gyvūną, bet ir mums, žiūrovams šioje temoje.
nu vat tarkim Kristalines šuo. Šunų nelaikau tai nežinau kiek ten pridera šeimininkui ir kaip elgtis. Nu bet jau surankiotie tie gaurai gumytėm. Nu padaryčiau po mažiau gaurų ir daugiau gumyčių. Spalvotų. Tokį pankišką šuniuką ir nufotkinčiau. Tiek pirmą planą, tiek visą šuniuką. Sorry, jei mano pasiūlymas prilygsta išsityčiojimui iš gyvūno, nu sakau, nelaikau, nežinau.

EZM šuo fotogeniškas labai. Mažiau trukdančių objektų, kaip kad radiatorius, pagalvė ar apklotas... ir turėsi tikrai geresnių foto.
Lig šiol rodos temoje nebuvo gyvūnų mylėtojų, bent jau nemačiau šuniukų ar katyčių foto. Įdomu būtų pamatyti, kiek ir kaip tobulėja mėgstantys fotografuoti gyvūnus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 09 vasario 2012 - 22:12
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 12:28)
bet iš principo aš ramiai ignoruoju, nes suprantu, kad jos dar mažiau supranta, negu aš, bet turiu galvoje, kad gal užaugs, išmoks, sužinos, supras, gal skiriasi ir ateityje skirsis supratimai ir t.t., o pykstu tik tada, jeigu užsispiriama ir pradeda man įrodinėti, kad aš kupranugaris..smile.gif



todel ir nekomentuoju bent as, nes ko verti tie komentarai kai galiu tik pasakyti va man grazu va man nelabai be jokiu argumentu, kai ir taip aisku jog niekam neidomu ka tu manai lotuliukas.gif


9 mirtini moterų teiginiai

super idealus tbuli tarsi man rasyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 15:33)
o shampes kaip uzsinorejau. 100 metu negeriau, tai nepatingesiu uzsukt i parde Boscos butelio biggrin.gif


alc.gif alc.gif myliu bosca, na ir dabar gurksnoju po dienos darbu dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglliux: 09 vasario 2012 - 22:08
Tai gal po užsiėmimų projekto darom sekantį apie augintinius? smile.gif
Tik aišku ne visos šioje temoje turi jų. Hm....
Papildyta:
rG, žinok peržiūrėjau visą filmuką ir buvo taip gera. Pasijutau lyg pati būčiau tose vestuvėse kažkiek sudalyvavusi. Pats filmuko pateikimas aišku gal galėtų būti tobulesnis, bet čia skonio reikalas smile.gif Manau jaunieji džiaugsis.
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 02 09, 23:10)
Tai gal po užsiėmimų projekto darom sekantį apie augintinius? smile.gif
Tik aišku ne visos šioje temoje turi jų. Hm....
Papildyta:

neturiu augintinio unsure.gif
sūnus nori pilkosios papūgos. Tos žiauriai brangios ir reikalavimai Vokietijoje aukšti užkelti. Nepirksiu schmoll.gif Plaukuotiems gyvūnėliams alergiškas. nu negi meilužį reiks įsigyti ir kaip augintinį prastumti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 02 09, 22:10)
Tai gal po užsiėmimų projekto darom sekantį apie augintinius? smile.gif
Tik aišku ne visos šioje temoje turi jų. Hm....

Gal nedarom... cool.gif O tai teks man auksines zuveles po ledu fotografuoti biggrin.gif

O parodyti augintiniu etc. nuotraukas galima "Fotografuojame ir grozimes..." temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, kelios paprastutės šunų foto, bet tvarkingos. Ir tikrai nėra sunku taip nufotografuoti. Tereikia tik tikslą užsibrėžti ir nepasitenkinti tuo, ką ir kaip darot dabar.
čia
dar čia

galų gale auto su šunim pasidarykit. Vaikus su šunim dūkstančius nufotkinkit. Tada ne taip nuobodu pašaliniam žiūrėti.
Atsakyti