Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 18:13)
biggrin.gif

kvietimas galioja neribotą laiką. esu available pažintims biggrin.gif

dėkui biggrin.gif turėsiu omeny, kai link sostinės trauksiu
Atsakyti
Vedziodama suni, atkreipiau demesi i graziai, menulio, apsviesta nama. Grizau namo, palikau suni ir pasiemiau fotika ir sunaus teleskopo stova smile.gif)) Nelabai jis man tinka, bet vis sis tas smile.gif Ir vis tiek neisejo atskleisti ne puses to grozio sad.gif Kokius nustatymus reiktu naudoti?...

user posted image

O cia musu suo (nemoku jo fotkinti...)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paluri: 09 vasario 2012 - 18:55
Faina diena šiandien.
Supratau, kad be režisavimo ir vaikų fotgrafavimo, da galėč būt chirurgu biggrin.gif

Ir koližas ta proga. say + aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 09, 20:08)


antrasis auto fainas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2012 02 09, 18:41)
Vedziodama suni, atkreipiau demesi i graziai, menulio, apsviesta nama. Grizau namo, palikau suni ir pasiemiau fotika ir sunaus teleskopo stova smile.gif)) Nelabai jis man tinka, bet vis sis tas smile.gif Ir vis tiek neisejo atskleisti ne puses to grozio sad.gif Kokius nustatymus reiktu naudoti?...


Man abi gražiai žiūrisi rolleyes.gif Patinka pirmosios kadravimas ir spalvos, o šuns kailis gražiai susipiešia su aplinkos bluru.

QUOTE(erikamaja @ 2012 02 09, 19:15)
Ir koližas ta proga.


nerealus thumbup.gif super faina istorija good.gif
Atsakyti
Gal kam įdomu bus, dalinuosi, nes džiaugiuosi darbo pabaiga biggrin.gif Galit truputį cekvės pamatyt, nors čia labai nedaug, visko čia nesudėsi...
Duodu netiesioginę nuorodą, kad po forumus nesivalkiotų flickr
Lauke beveik nebuvom, nes audra buvo. O šiaip teko labai greit filmuką padaryt, per kokią valandą, pusantros, tai matau yra tų kliurkų, bet jau sorry, pasitaisysiu su kitom vestuvėm...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 09 vasario 2012 - 19:58
QUOTE(Delicious @ 2012 02 10, 00:07)
Man abi gražiai žiūrisi  rolleyes.gif Patinka pirmosios kadravimas ir spalvos, o šuns kailis gražiai susipiešia su aplinkos bluru.
nerealus  thumbup.gif super faina istorija  good.gif


Malonu, kad patiko 4u.gif Bet man norejosi kazko daugiau, tikrovej graziau tas namas atrode sad.gif
Suni reiktu veztis kur nors fotografuotis, balkone mazai erdves buvo. Sunku cia su sunim, i parkus neleidzia, reikia i kaima koki vaziuoti, kad jis galetu padukti ir palakstyti...
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 11:48)
Dabar del temos.... Nepatingejau surasti Yvettes zinutes ...
As suprantu tema taip, kad nuotraukoje turi atsispindeti fotografuojanciojo pomegis ar hobis... Ne seimos nariu..


kadangi temą skelbiau aš, tai ir taškus ant i sudėliosiu.

Naujai prisijungusios galbūt nežino koks mūsų žaidimų tikslas. Žinokit ne tam, kuris temą paskelbė fotografuojat. Žaidimai įvairiom temom tam, kad praplėstumėt matymą, kad neužsibūtumėt ties gėlyčių fotografavimu, kad žvilgteltum už tų ribų, kuriose dabar esat. Taikau kiekvienam taip rašydama, ir sau.
Man žinokit visai nesvarbu, kaip jūs pristatysit užsiėmimus. Ar tik ne su Alabama buvom kartu parašę, kad galėtume nufotografuoti krūvą panaudotų servetėlių, nes tai mūsų didžiausias užsiėmimas paskutinėm dienom. Jei aš tai sugebėčiau estetiškai pateikti, kad jūsų nesupykintų bežiūrint, kodėl ne. O galų gale jei ir supykintų kurią, kas sakė, kad menas turi suteikti tik teigiamas emocijas biggrin.gif Netgi tai galiu nufotografuoti.
Tarkim ruošiuosi dabar egzaminui, tai mano didžiausias užsiėmimas. Neturiu laiko, bet jei turėčiau nufotkinčiau save tarp krūvos knygų. Mano sūnus ruošiasi Taekwondo egzaminui, jei turėčiau laiko, nufotkinčiau jį, susikaupusį, besiruošiantį. Nes tai Jo užsiėmimas. Ryt jam gitaros pamoka, šiandien dar turi pagroti. Jei nebūtų per tamsu ir turėčiau laiko, nufotkinčiau, nes vėlgi tai jo užsiėmimas. Kol aš čia gaištu laiką, vyras virtuvėje ruošia vakarienę, tai irgi užsiėmimas. Visą šią savaitę gamino ir dar savaitgalį nusimato karaliavimas virtuvėje būtent jam, taigi, vėl užsiėmimas, kuris jam atima nemažai laiko.
Kitas piešia noriai, nepamenu vardo, bet buvo įkėlusi užsiėmimo foto, taigi super.

Tema plati, nereik į ją siaurai žiūrėti. Kam reikalingos tos taisyklės, įsispraudimai į jas. Svarbu, jūs stengėtės, turėjot įdėją, ją įgyvendinot. Jūs turit vieną naują, apmąstytą darbą savo archyvuose. Taip žaidimas po žaidimo turėsite daugiau. Tai vat toks ir tikslas.
Prie kieno užsiėmimų paburbėjau, tai prie RG. Bet tikiuosi ji suprato, kodėl burbėjau, ir žino, kad aš nepiktybiškai... Tai vat.
Mažiau kalbų, daugiau darbų.


Neskaičiau visko, tik permečiau akimis. Nuobodoka. Moksluose visi suirzę, pešasi tarpusavy, paskui sustoja ir nebežino kodėl ir kaip. Ten pavargstu. Turiu savų reikalų ir neturiu noro dar ir čia nesusipratimų skaityti.


Foto ant sofos man nepatiko, gal ne pati foto, bet apdirbimas. Kažko kitaip norisi.

Patiko foto ar tik ne Svajonės, ten kur siūlai mėlynam lig ir fone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 09 vasario 2012 - 20:16
QUOTE(Yvette @ 2012 02 09, 20:11)
Prie kieno užsiėmimų paburbėjau, tai prie RG. Bet tikiuosi ji suprato, kodėl burbėjau, ir žino, kad aš nepiktybiškai... Tai vat.
Oi viskas ok smile.gif
Atsakyti
rG, Tavo jaunoji kaip iš kito pasaulio.
Dieviška.
1min 10sek, foto - nuostabi!!!
Filmukas, nemoku jų vertinti, tai nieko nesakau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2012 02 09, 20:03)
Suni reiktu veztis kur nors fotografuotis, balkone mazai erdves buvo. Sunku cia su sunim, i parkus neleidzia, reikia i kaima koki vaziuoti, kad jis galetu padukti ir palakstyti...

o jeee unsure.gif tai jis vargšiukas neišsibėgioja niekur unsure.gif tai kaip jūs jį vedžiojat? Iškraunat? Juk auksiukui reikia palakstyt paskui kamuoliuką, dresūros reikia, iškrovos, juk gana aktyvus šuo yra retriveris...šią foto pamačiusi tai ir norėjau parašyt - kodėl neinat kažkur, kad pabėgiotų...smagios tada foto..

aš irgi turiu retriverį...labradoro..šiandien fotkinau truputį, atnešiu vėliau, bet ne kažin kas gavosi...

tavo foto tai toks portretas į šeimos albumą...jeigu rimtai fotografuoti gyvūnus, kurie parduodami, tai pvz dokumentiniai šunys yra išstatomi į parodines pozas, na kad perkantieji tarsi apžvelgtų perspektyvas šuniuko...o paskui jau galima pridėti ir šiaip gražių kadrų...čia kaip atskira sritis manau gyvūnų fotografavimas, ypač pardavimui skirtų.
Atsakyti
Nu va peržvelgiau šitą tema nr 111 nuo pradžios iki galo, susipažinau su namų darbais ir jų reikalavimais. Ryt pradėsiu atlikinėti.

ir dar
QUOTE(paluri @ 2012 02 09, 08:15)
Kaip galima pagerinti Canon objektyvo kokybe:

cia


būtinai nusipirksiu raidonų dažų, juostos ir teptuką turiu, biggrin.gif biggrin.gif . Jega turėsiu dar vieną gerą objektyvą. thumbup.gif
Atsakyti