Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

olrait nebesiveliu. Eisiu pailsėt, atidaviau didelį darbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 09 vasario 2012 - 16:57
Per savaite laiko beveik trys pilnos temos blink.gif, dvi dienas uztrukau kol viska perskaiciau biggrin.gif Nuotrauku traukianciu aki buvo nemazai, bet jau pamineti nesugebesiu, nes susimale viskas kas ir kieno.
Patiko disskusijos jusu, idomu kazkaip is salies paziureti kaip daznas zmogus labai subjektyviai ziuri ne tik i kazkokia situacija, bet ir i konkrecius zodzius. Labai patiko Maggies sitie zodziai..
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 14:29)
nepamirshkime - cyber pasaulis cia, neskaitykime post'u pagal savo nuotaika.

O Sayonaros postus tai per tas trys temas isimylejau. Labai tiksliai, tiesiai ir su labai man patinkanciu humoru issireksti zmogus moka thumbup.gif

As deja parodyt ka neturiu, nu nekabina manes nei viena padaryta per siais atostogas nuotrauka unsure.gif, bet gal reik laiko kad paziureciau kitaip...
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2012 02 09, 21:00)
siaip pasiskaitymui  biggrin.gif



thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2012 02 09, 16:30)
siaip pasiskaitymui  biggrin.gif


Žvengiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chiquitka @ 2012 02 09, 16:57)
Patiko disskusijos jusu, idomu kazkaip is salies paziureti kaip daznas zmogus labai subjektyviai ziuri ne tik i kazkokia situacija, bet ir i konkrecius zodzius.

As deja parodyt ka neturiu, nu nekabina manes nei viena padaryta per siais atostogas nuotrauka unsure.gif, bet gal reik laiko kad paziureciau kitaip...

Sveika sugrizusi 4u.gif Atostogos geros buvo, tikiuosi? Nuotraukos - tik mazyte ju dalis mirksiukas.gif

O del diskusiju ir nesusikalbejimo - tai juk visuose forumuose tas pats. Sioje temoje dar labai taikiai ir pukuotai viskas vyksta. Gal kas ir zino, yra toks "Esantiems svetur" forumas prie "Moters" zurnalo, dabar gerokai apmires, bet kazkada tai buvo labai dinamiska visokio plauko diskusiju erdve, ir ten kartais (daznai, tiesa sakant...) tokios batalijos vykdavo, kad oho... blink.gif Tai, kas cia kartais uzverda, tai tik vaiku zaidimai, palyginus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2012 02 09, 17:30)
siaip pasiskaitymui  biggrin.gif



thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 17:43)
Gincytis galima visada ir apie viska  smile.gif Bet - zodziai "bukas" ir "bukesnis", kai kalbama apie zmones ar ju savybes, turi izeidziama atspalvi ir todel ju vartoti kulturingoje diskusijoje nereiketu, nebent samoningai siekiama kazka izeisti. Arba negalvojama, ka sakai.


drinks_cheers.gif

as tai nesiveliu i tokias diskusijas, nes visada bus, kas supras kitaip nei norejai pasakyt. Keista, kad mano pastebejimas sukele tiek atsiliepimu
Atsakyti
Merginos, o kaip papuolama į pirmo puslapio sąrašiuką?

Ir kodėl sakot, kad Lightroom nemokamas, jei jį tik 30 d duoda bandyti? g.gif ar aš kažką ne taip radau?
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 15:09)

man to labai reiketu rusu kalba. gal kas zinot kur galeciau rasti? (pati prastai skaitau.. bet noreciau kaip kam nusiusti hehehehe).



neturiu, gavau emailu LT kalba smile.gif

QUOTE(chiquitka @ 2012 02 09, 16:57)
O Sayonaros postus tai per tas trys temas isimylejau. Labai tiksliai, tiesiai ir su labai man patinkanciu humoru issireksti zmogus moka  thumbup.gif


ačiū 4u.gif


rG, visada žinojau, kad tikra meilė tik tarp moterų wub.gif cool.gif
Atsakyti
Labai dėkinga visiem komentarams, ačiū 4u.gif

Prigęsinau foteli, biški geltonos nuėmiau spalvos. Kaip dbr? Ar geriau?

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 16:59)
Tik keistai kazkaip atrodo riba tarp fotelio ir sienos - skirtingus sluoksnius lipdei, ar cia naturalus toks efektas? Ar mano akys ir vel ne taip mato?  unsure.gif  smile.gif

Fotelis stovi toliau nuo sienos, nelipdžiau smile.gif
Atsakyti
Labas,
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 12:41)

p.s. Einam kavos? šiandien aš negaliu, bet rytoj per pietus mielai, su sąlyga, kad Tu Lietuvoje, Vilniuje ir kur nors centre.
Susipažinsim, susidraugausim, draugiškai tarpusavy sugyvensim, papliotkinsim už nugaros apie kitas, pažadu, girsiu Tavo fotkes nepriklausomai nuo to, kokios jos yra, neabejosiu jų meniškumu ar kokybe, pritarsiu Tau visose diskusijose, remsiu ginčuose. jei nori į senių chebrą, davai - šansas. gal ne vienintelis, bet pirmas tai tikrai.

aš noriu kavos ax.gif Kiek laiko galioja kvietimas?
Atsakyti
QUOTE(jokubaite @ 2012 02 09, 18:09)
Labas,

aš noriu kavos  ax.gif Kiek laiko galioja kvietimas?


biggrin.gif

kvietimas galioja neribotą laiką. esu available pažintims biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 17:27)
temoje dar labai taikiai ir pukuotai viskas vyksta.

drinks_cheers.gif


Pakliutumet jums prisiekusioms sunininkems i nagus, del ko nors.... biggrin.gif pvz., jorku tema, dauguma zino, ten moderatores "tik speja" banus dalinti dalyvems smile.gif

sveikos 4u.gif

kad jums ir dzin, bet as vistiek pasidziaugsiu, bet fotikas jau sveikas namuose, rytoj kibsiu toliau i ND smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 09 vasario 2012 - 18:28