Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 09, 13:41)

Šian rytinė 6/52 auto. O paskui traukiau iš tamsos foto, mokiausi "glamurinti", než...



Būtų viskas labai gražu, bet trukdo fotelio spalva ir "svoris". Tu tokia lengva atrodai, o tas fotelis tave užgožia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 09, 15:41)
Šian rytinė 6/52 auto. O paskui traukiau iš tamsos foto, mokiausi "glamurinti", než...

O, man patiko bigsmile.gif Pirmoji ypac. Labai graziai ir naturaliai atrodai. Nors galva apsisuko ir man, bandant veida mintyse "apversti" - bet cia ne trukumas smile.gif

Tik keistai kazkaip atrodo riba tarp fotelio ir sienos - skirtingus sluoksnius lipdei, ar cia naturalus toks efektas? Ar mano akys ir vel ne taip mato? unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 15:55)


Svajone, o komentaro man jau nebeparasysi, kaip vakar pusiau zadejai?  ax.gif


ne, neparašysiu, bet pažadu parašyti, nu man reikia tam nuotaikos, paklodėm rašyt doh.gif dabar visiškai nėra tam ūpo, sėdžiu kaip koks katinas, saulė šildo, ir murkiu sau šiltai sedėdama biggrin.gif

o dėl ačiū ir balionų dalinimų tai čia irgi buvo kažkada verdančių diskusijų , su pomidorais ir kriminalais biggrin.gif tai šios temos išnaujo kabint nenoriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 13:09)
uzsiemimas - lauki pavasario ar geri vyna? biggrin.gif
cia siaip. pajuokavau.
beje foto patiko, tik horizontas ciuozia kaires, palygink, bet tada jauciu skaudziai nusikirps delnas. labai grazhiai kojos atrodo, tokia seksova foto. langas ishdeges? nors tai stipriai netrukdo. jb pilkokas, gal siek tiek kontrasto deciau, ir shviesinciau..

Gerdama vyna laukiu pavasario biggrin.gif
Dekui už išsakytas pastabas 4u.gif
Atsakyti


siaip pasiskaitymui biggrin.gif



Sveiki!
Neseniai nusipirkau Canon 400D. Per trumpą laiko tarpą "prikepiau" daug nuotraukų, kas man buvo labai įdomu ir čia man šovė mintis - o kodėl nepabandžius suderinti pomėgio su nauda? Jeigu konkrečiau, noriu užsiimti profesionaliu fotografavimu, o pradėti galėčiau, kad ir nuo vestuvių fotografo darbo. Su fotografavimo praktika pas mane viskas normaliai - prieš tai turėjau kelia...s kokybiškas "muilines", su kuriomis "pleškindavau" foto atostogose ir vakarėliuose. Todėl turiu bendrą suvokimą, ko reikia fotografo darbui. Objektyvas pas mane, kol kas, tik vienas - "kitinis" (pastaba - tas, kuris parduodamas kartu su fotoaparatu). Suprantu, kad turbūt reiktų dar ir antro, su zoom'u, bet kol kas, pinigai "netempia" ant naujo objektyvo. Ar realu normaliai fotografuoti vestuves vien su "kitiniu" ?
Žinau, kad reikia ir dar "blico", tam ruošiuosi skirti iki 200 litų. Parekomenduokit - kokį geriausiai imti?
Atminties kortelę ir atsarginius akumuliatorius nusipirksiu. Ko dar reikia?
Ar būtinas štatyvas? Man atrodo, kad nebūtinas, ane?

Atsakymas:

Sveiki!
Neseniai nusipirkau skalpeilį. Per trumpą laiko tarpą supjausčiau visą odinę tėvų sofą ir vos nepripjoviau kaimynų katino. Tai man buvo ganėtinai įdomi patirtis ir čia man šovė mintis - o kodėl nepabandžius suderinti pomėgio su nauda? O jeigu konkrečiau - noriu tapti chirurgu, o pradėti galėčiau kad ir nuo kardiochirurgijos. Su chirurgijos praktika pas mane viskas normaliai - turėjau apsčiai praktikos atidarinėdamas konservų dėžutes atidarytuvu. Todėl turiu bendrą suvokimą, ko reikia chirurgo darbui. Tiesa, skalpeilis tik vienas ir atšipęs, tad suprantu, kad reikia ir kito, bet, kol kas, pinigai "netempia" ant naujo. Kaip manote ar užteks vieno skalpeilio atlikti aortos šuntavimui?
Žinau, kad dar reikės kraują sustabdančių spaustukų ir tam planuoju skirti iki 200 LTL. Parekomenduokit - kokius geriausiai imti?
Vatą ir tamponus nusipirksiu. Ko dar reikia?
Ar reikia operacinio stalo ir pincetų? Man atrodo, kad nebūtini, ane?
Atsakyti
Noriu paklausti.
Su kokiu fokusu jus fotografuojat? auto ar rankiniu?

Vis bandau nufotkint savo mazaja, nu bet niekaip nesigauna, kad butu ryskus fokusus. Ir islaikyma bandau padidinti, ir persijungiau i rankini. Lyg nusistatau, matau akd rysku, prisiartinu foto, nieko nerysku... sad.gif Ar dar turi tam itakos objektyvas?

Bet jauciu cia man sunkiausia i ja judancia gerai sufokusuot, ania?
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2012 02 09, 11:01)
Svarbiausia tai pateikti kaip uzsiemima, manau
o bukais vadintis nelabai grazu  blink.gif
Niekas nieko bukais nevadino, brumas pasakė, kad bukesnio matymo mato siauriau, vadinasi bukesnio nei kažkas, o jei -esnis tai išvis ginčytinas reikalas, kuris gali reikšti net ir labai ne buką smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 11:06)
niekas nieko nepavadino buku. bukas žmogus ir bukesnis matymas yra skirtingi dalykai.

miau

QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 11:23)
Tiesiog, kai mane puola - as ginuosi... 
Ir visgi manau, kad kalciausia cia - zalia jaunoji (bajeris, jei kazkas nesupras)
Man tai atrodo, kad kalti stikliukai. Kas norėjo, tas supras doh.gif biggrin.gif Aš gyniau žmogų, kuris padarė nuostabias nuotraukas nuo to, kuris kažkodėl įrėmino temą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 09 vasario 2012 - 16:35
QUOTE(eurik@.k @ 2012 02 09, 17:30)
siaip pasiskaitymui  biggrin.gif



geras atsakymas biggrin.gif biggrin.gif

Cia is tu kur i durnus klausimus neatsakineju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 15:47)
ir mėlyni naktinukai nedera prie rudo fotelio  schmoll.gif  kokie balti nuostabiai atrodytų smile.gif gal ir kita spalva tiktų, bet mėlyna su ruda nedera IMHO


pastelinės mėlynos naktinukai gal ir ne itin geras derinys su ryškios rudos foteliu, bet apskritai mėlyna su ruda netgi labai dera, tik abiejų ryškumas/blankumas turėtų atitikti daugiau mažiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2012 02 09, 16:30)
siaip pasiskaitymui  biggrin.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(rG @ 2012 02 09, 16:34)
Niekas nieko bukais nevadino, brumas pasakė, kad bukesnio matymo mato siauriau, vadinasi bukesnio nei kažkas, o jei -esnis tai išvis ginčytinas reikalas, kuris gali reikšti net ir labai ne buką smile.gif

Gincytis galima visada ir apie viska smile.gif Bet - zodziai "bukas" ir "bukesnis", kai kalbama apie zmones ar ju savybes, turi izeidziama atspalvi ir todel ju vartoti kulturingoje diskusijoje nereiketu, nebent samoningai siekiama kazka izeisti. Arba negalvojama, ka sakai.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 13:08)
p.s. mokslininkai vis tik teigia, kad pilnatis iš tikro neveikia psichikos wink.gif

Blyn kap tave pamilau biggrin.gif

O šiaip veikia. Žinai, kad ir patys mokslininkai yra prieštaringi. O esu tvirta, nes kasdieną fiksuodavau nelaimes, ligas ir visus kitus dalykus (01 02 03) ir visada per pilnatį skaičiai žiauriai paaugdavo.
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2012 02 09, 17:30)
siaip pasiskaitymui  biggrin.gif

10 balų first.gif lotuliukas.gif Nerealiai nuotaiką pakėlė lotuliukas.gif Fainiai, lūžau balsu thumbup.gif
Atsakyti