Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 09, 13:03)
Ateinu vel su foto, dar vienas mano užsiėmimas  http://farm8.staticf..._d8017834a9.jpg[/img][/url]

uzsiemimas - lauki pavasario ar geri vyna? biggrin.gif
cia siaip. pajuokavau.
beje foto patiko, tik horizontas ciuozia kaires, palygink, bet tada jauciu skaudziai nusikirps delnas. labai grazhiai kojos atrodo, tokia seksova foto. langas ishdeges? nors tai stipriai netrukdo. jb pilkokas, gal siek tiek kontrasto deciau, ir shviesinciau..
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 02 09, 12:45)
Čia moteriškiausias mano skaitytas forumas ever  smile.gif

thumbup.gif
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 12:44)
Dekui. Ech, gaila, kad masinyte nepatiko, man ta nuotrauka idomiausia atrode...  ax.gif Kad suspausta, sutinku, bet nebetilpau placiau, ir trauktis nebuvo kur. Nebent is sono gal galejau meginti, bet irgi erdves truko.

hmm. na kartais objekto juk nereikia butinai italpinti i kadra. kad ir ta masina. ji buo idomiausia, bet man visishkai nepatiko kadravimas, taip, suspausta, taip neidomu. o jei nufotkint tik prieki? tilptu ir atrodytu gal idomiau. arba sonu, nukirpus pbz puse masinos - tilptu o ir gal II plane kazhka idomaus pagautum. zodziu cia patarimai ne kokiam variantu ieshkojimui kvailam fiksuoto zidinio objektyvui, bet idomesniai kompozicijai, kad ir su superiniu zoomu. nes fotografuoji idomius dalykus, bet pateikti iprastai ir nuobodziai. laukiu smth moooore. smile.gif


del konflikto - prasidejo apie kazhka, baigesi KAIP visada senbuves vs. naujokes biggrin.gif oi negaliu hehehe.
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 14:08)
9 mirtini moterų teiginiai

man to labai reiketu rusu kalba. gal kas zinot kur galeciau rasti? (pati prastai skaitau.. bet noreciau kaip kam nusiusti hehehehe).
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 14:20)
kaip aš nekenčiu geltono teksto  doh.gif  nafik tu geltonai parašei  umn.gif  tipo, kad nesimatytų, bet kai nesimato, gi tada speceliai nori pažiūrėt, nu kaaaaaaaaaaip nepatogu, žudo mane geltonas tekstas  biggrin.gif

kazhkada ieshkojau galvoje loginio paaishkinimo geltonam textui. dabar nebeieshkau. cia yra SM skyriamasis bruozhas smile.gif
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 15:49)
p.s. tiesa, dar tu karts nuo karto parašai, kad čiuožia į šoną , nesupykau gi nei kart smile.gif kol neparašai, kad čiuožia- nepastebiu, kai pastebiu - erzina, einu tiesint smile.gif pati pastebiu kai ryškiai kreiva būna  biggrin.gif o kai biški kreiva-nematau, gal galvą tiesiog pakreipus prie moniko sėdžiu  lotuliukas.gif

krc galvojau pypiec, nebekomentuosiu ir nekritikuosiu taves, vos net neisizeidizau biggrin.gif as rimtai. bet daskaiciau iki galo. ir apsiraminau. man sunkiai sekasi konstruktyviai kritikuoti, bet stengiuos buti objektyvia tiek senbuviu, tiek naujokiu atzvilgiu, na sakyti tiesiai shviesiai kaip kas. nes pati labai laukiu visada bet kokiu komentaru ir patarimu.
p.s. nu ne tik prie horizonto kabinuosi tongue.gif as ir komplimentu negailiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 00:00)
vakarui.

kovbojes 4fun (bandau su dukra nusifotkint, bet ji nemegsta, niekaip nepavyksta, o fotkiu neturim..)


nerealiai! Ir dukra liuks pozuoja, o mamos kojos kokios pavyd4tinos...

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 00:19)
Pirmoji man labai faina. Ir ideja, ir spalvos. Tokios cool mergickos atrodot  mirksiukas.gif

Atnesu parodyti zieminio Amsterdamo, gal kam bus idomu. Labai retai buna pastaraisiais metais, kad ziema ant kanalu galima ciuozineti, bet sia savaite reikia tik noro... ir paciuzu  smile.gif


fainas reportažiukas, būtų smagu ten taip su pačiūžom upe bigsmile.gif
Atsakyti
ND4
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avėja @ 2012 02 09, 15:13)

negerai, reikia kad fonas butu toliau uz fotografuojamo daikto, kad matytusi kaip jis kinta 4u.gif ta prasme, atitrauk nuo spintos zaisla 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suprara: 09 vasario 2012 - 15:22
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 15:09)

krc galvojau pypiec, nebekomentuosiu ir nekritikuosiu taves, vos net neisizeidizau biggrin.gif as rimtai. bet daskaiciau iki galo. ir apsiraminau. man sunkiai sekasi konstruktyviai kritikuoti, bet stengiuos buti objektyvia tiek senbuviu, tiek naujokiu atzvilgiu, na sakyti tiesiai shviesiai kaip kas. nes pati labai laukiu visada bet kokiu komentaru ir patarimu.
p.s. nu ne tik prie horizonto kabinuosi tongue.gif as ir komplimentu negailiu wink.gif


biggrin.gif jo jo, gerų žodžių tikrai sulaukiu, ir nepadėkoju dažnai , bet ir taip savaime aišku, kad geri žodžiai laaaabai paglosto wub.gif ale niekas nepykit, kad aš nedėkoju po kiekvienu kometaru, man tas balionų dalinimas toks beprasmis,juk ir taip aišku, kad žmogus nuoširdžiai džiaugiasi rolleyes.gif

o dėl pačios kritikos, tai nebūtina paklodžių rašyt, nevisi sugeba, galima ir dviem žodžiais pasakyt, pas tave tas tas ir anas negerai, ir psio nu biggrin.gif bet kai parašo - man nepatinka, kad juosta, tai reiktų jau tada tokiu atvėju biški ir paklodės, kad argumentuot, kodėl kažkokios kitos fotografavimo priemonės tuo atveju būtų geriau nei juosta.. nes be argumentų tokiems komentarams aš kartais papykstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(suprara @ 2012 02 09, 16:20)
negerai, reikia kad fonas butu toliau uz fotografuojamo daikto, kad matytusi kaip jis kinta 4u.gif ta prasme atitruok nuo spintos zaisla 4u.gif


Ok perdarysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 16:20)
bet kai parašo - man nepatinka, kad juosta, tai reiktų jau tada tokiu atvėju biški ir paklodės, kad argumentuot,

to tak.

bet as realiai i toki komentara/kritika net nesigilinciau. nu nepatinka,t ai nepatinka. kaip ir apdirbimas. ne tai ne. vsio.
siandien per daug as cia reishkiuos, darbai stovi, o man jau mazhasis savaitgalis biggrin.gif o shampes kaip uzsinorejau. 100 metu negeriau, tai nepatingesiu uzsukt i parde Boscos butelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 14:08)
9 mirtini moterų teiginiai

Tobula, reikia papostinti FB, jei nieko prieš thumbup.gif
Šian visą dieną skaitau temą, nu kaip man patinka tavo rašliavos - negaliu. Didelis pliusas tau. Dar už PMS ir raudoną lapą thumbup.gif Išradingumo tau tikrai netrūksta ne tik fotografijoje mirksiukas.gif



Šian rytinė 6/52 auto. O paskui traukiau iš tamsos foto, mokiausi "glamurinti", než...

user posted image

Kita: http://www.flickr.co.../in/photostream

Laukiu pultelio, nes su taimeriu nespėju "įsipatoginti", nors ir 10 kadrų nupiškyna doh.gif Tai kaip galva apsisuko, nusprendžiau: "Gana, jei bus kas, tai bus, jei ne, tai ne"
Atsakyti
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 09, 13:03)
Ateinu vel su foto, dar vienas mano užsiėmimas  biggrin.gif Matau savo gal but klaidas, bet noriu ir jusu nuomoniu  4u.gif Sunku man tilpt savo namuose  biggrin.gif
Laukiu pavasario...




svajinga foto:)
aš pries kelias dienas irgi dariau auto prie lango su vyno taure, bet nesigavo nė viena foto- tai fokuso nerasta, tai išraiska nekokia, žodžiu, dar reik mokintis...
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 09, 15:41)
Tobula, reikia papostinti FB, jei nieko prieš  thumbup.gif
Šian visą dieną skaitau temą, nu kaip man patinka tavo rašliavos - negaliu. Didelis pliusas tau. Dar už PMS ir raudoną lapą  thumbup.gif Išradingumo tau tikrai netrūksta ne tik fotografijoje  mirksiukas.gif
Šian rytinė 6/52 auto. O paskui traukiau iš tamsos foto, mokiausi "glamurinti", než...



Laukiu pultelio, nes su taimeriu nespėju "įsipatoginti", nors ir 10 kadrų nupiškyna  doh.gif Tai kaip galva apsisuko, nusprendžiau: "Gana, jei bus kas, tai bus, jei ne, tai ne"


pagaliau atrodai, taip kaip ištikrųjų atrodai- labai graži thumbup.gif ten kur netilpai,tai ir pati žinai, poza visai gan patogiai žiūrisi, šypsena- nuostabi, emocija liuks thumbup.gif bet spalvos man ne schmoll.gif kažkoks gelsvumas, lyg prie dirbtinės šviesos atrodo būtum fotkinusis, ar wb nesureguliuotas.. žodž- spalvos neskanios.. ir mėlyni naktinukai nedera prie rudo fotelio schmoll.gif kokie balti nuostabiai atrodytų smile.gif gal ir kita spalva tiktų, bet mėlyna su ruda nedera IMHO
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 09, 16:41)
[img]http://farm8.staticflickr.com/7157/6846188315_b5484bdcf6_z.jpg[/img

Kita: http://www.flickr.co.../in/photostream

Laukiu pultelio, nes su taimeriu nespėju "įsipatoginti", nors ir 10 kadrų nupiškyna  doh.gif Tai kaip galva apsisuko, nusprendžiau: "Gana, jei bus kas, tai bus, jei ne, tai ne"



fainai, o kaip fokusuojate pvz tokį auto, turbūt ne su centriniu tašku ? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedreB: 09 vasario 2012 - 15:50
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 15:09)
hmm. na kartais objekto juk nereikia butinai italpinti i kadra. kad ir ta masina. ji buo idomiausia, bet man visishkai nepatiko kadravimas, taip, suspausta, taip neidomu. o jei nufotkint tik prieki? tilptu ir atrodytu gal idomiau. arba sonu, nukirpus pbz puse masinos - tilptu o ir gal II plane kazhka idomaus pagautum. zodziu cia patarimai ne kokiam variantu ieshkojimui kvailam fiksuoto zidinio objektyvui, bet idomesniai kompozicijai, kad ir su superiniu zoomu. nes fotografuoji idomius dalykus, bet pateikti iprastai ir nuobodziai. laukiu smth moooore. smile.gif

Nu vat... o man taip grazu buvo doh.gif Ir taip dziaugiausi, kai paciu laiku antram fone tos dvi paneles praciuoze, isivaizdavau, kad va dabar tai jau faina nuotrauka gavosi... pasirodo, ir vel apsigavau cool.gif biggrin.gif

Del fix vs zoom tai tu teisi, zinoma. Tik as apie kitka kalbejau - man tiesiog norejosi veiksmo is arciau, del to ir zoomo ilgejausi. Bet kad 50-tuko galimybiu ir vel neisnaudojau, tai faktas... cool.gif

QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 02 09, 15:12)
fainas reportažiukas, būtų smagu ten taip su pačiūžom upe  bigsmile.gif

Dekui smile.gif Ale gi va, jau treciakart sakau - ne upe ten, nu... tongue.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 15:20)
ale niekas nepykit, kad aš nedėkoju po kiekvienu kometaru, man tas balionų dalinimas toks beprasmis,juk ir taip aišku, kad žmogus nuoširdžiai džiaugiasi rolleyes.gif

Imu galvoti, kad ziauriai sugadino mane gyvenimas NL, nes visai nebesuprantu tokio poziurio ir kaskart pagalvoju - na negi sunku aciu pasakyti (nebutinai su balionais ir atskirai kiekvienam)? Ech, ir vel tie kulturiniai skirtumai... (Ka tik grizau po videokonferencijos su kolegom prancuzais, tai visos mintys dabar apie kulturinius skirtumus sukasi... baisiai keista, kaip skirtingos tautos tuos pacius dalykus visiskai skirtingai priima, ir butent tokius dalykus, apie kuriuos net nepagalvotum.) (Tekstas anuose skliausteliuose turejo buti geltonas, kadangi OT, bet is pagarbos temos kolegems negeltoninau biggrin.gif)

Svajone, o komentaro man jau nebeparasysi, kaip vakar pusiau zadejai? ax.gif
Atsakyti