Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Avėja @ 2012 02 09, 15:33)
Sveikos,

noriu pasiklausti o atliekant ND su WB nustatymu, dibtiniame apšvietime fotografuoti, kai visai sutemsta, nu kad per langą šviesos nebūtų? Ar blogai supratau?


gerai supratai, turi buti visiskai dirbinis apsvietimas, negali buti misrus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 15:28)
turi zmona?biggrin.gif iskart pasisakyk, nes vis tiek suzinosim smile.gif



Turiu žmoną ir tris vaikus.
Kaip sakome "Vedes ir turi vaikų"

Taigi kokie tie ND. laukiu užduočių. O čia pradžiai gėlytė jums damos
user posted image

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avėja @ 2012 02 09, 15:33)
Sveikos,

noriu pasiklausti o atliekant ND su WB nustatymu, dibtiniame apšvietime fotografuoti, kai visai sutemsta, nu kad per langą šviesos nebūtų? Ar blogai supratau?


Na taip, fotografuoti reikia prie dirbtino apsvietimo... Arba sutemus arba kokiom tamsiamm namu kampe, isijungus sviesa 4u.gif

Maggie, neberasysiu daugiau nieko ta tema... Cia tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EZM @ 2012 02 09, 14:41)
Turiu žmoną ir tris vaikus.
Kaip sakome "Vedes ir turi vaikų"

ak smile.gif reik tiketis, su nuotraukom tada prasimusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 14:29)
oi, suerzinsiu jauciu tave tuoj, bet tau ne tik si karta visishkai dzin tongue.gif dazhniausiai nekreipi demesio i komentarus ir kritika (viskas ok, kol tave gyria, bet kai tik kritikuoja, reguoji niekaip arba taip, kaip dabar).




nesuerzinsi smile.gif aš priimu kritiką- protingą ir pagrįstą smile.gif ir Say pamenu kritikavo, ir Simona protingos kritikos išsakė, RG, net Laukinė kur mūsų fotografiniai skoniai visiškai išsiskiria.. bet va skaitai, ir susimąstai.. labai viską susidėjau į galvą, ir labai vertinu tokią kritiką.. o tokia "kritika" kur grynai dėl požiūrio į fotografiją skiriasi mane kartais suerzina, todėl pakeliu vėją.. nes niekas nieko naudingo tuo nepasako, o toks jausmas,kad tik nepasitenkinimą kažkokį išlieja, bet kokį kitokį sprendimą reiktų priimti jų manymų, nepasako.. drebteli kokį nepasitenkinimo žodžių kratinį, sakinį, o kokia nauda iš to? nes kiek pastebėjau mano darbai dažniausiai nepatinka, ne dėl kokio kreivo horizonto, ne dėl ne nefokuso, ne dėl spalvų ar kitų kažkokių tokių dalykų,o vat pati nežinau dėl ko.. nes niekas konkrečiai nepasako..
aij, buvo kažkada komentaras- nepatinka kad juosta.. smile.gif na, ką aš tam žmogui galiu pasakyt smile.gif nepatinka, kad su canon fotkini, va būtų nikonas, būtų afigienai smile.gif

p.s. tiesa, dar tu karts nuo karto parašai, kad čiuožia į šoną , nesupykau gi nei kart smile.gif kol neparašai, kad čiuožia- nepastebiu, kai pastebiu - erzina, einu tiesint smile.gif pati pastebiu kai ryškiai kreiva būna biggrin.gif o kai biški kreiva-nematau, gal galvą tiesiog pakreipus prie moniko sėdžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 09 vasario 2012 - 14:54
sveikos smile.gif

turiu klausima: jei as dabar kuris laikas esu tylos zonoje, ND reiks perdaryt? biggrin.gif fotografuot fotografuoju, bet buitiaka (kaip jus sakot smile.gif ), ir tai nelabai kas verto demesio gaunas doh.gif kadangi esu dar mokinuke, tad komentuoti foto neturiu kompetencijos...2 savaites kojos is namu nebuvau iskelus, tad truputi atitrukus nuo pasaulio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EZM @ 2012 02 09, 15:41)
Turiu žmoną ir tris vaikus.
Kaip sakome "Vedes ir turi vaikų"

Taigi kokie tie ND. laukiu užduočių. O čia pradžiai gėlytė jums damos


geles gelemis, o ND pirmajame psl surasyti rolleyes.gif

QUOTE(FLEXE @ 2012 02 09, 15:51)


idek ir buitiaka viena kita, ji fotografuoti gerai irgi reik moketi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 18:38)
pavėluotai į pėdų/kojų temą (dariau tai temai, bet nespėjau apdirbti... doh.gif )...

thumbup.gif

QUOTE(NinaAtina @ 2012 02 08, 20:25)

Ateinu su savo uzsiemimais. Skalpuokit biggrin.gif Jauciu kad nieko gero biggrin.gif


blink.gif nerealiai pieši, ir fotos gražios.
Man rodos mes buvo susitikę Lily studijoje seminare apie fotografiją, gruodžio mėn praėjusių metų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 02 09, 15:39)
gerai supratai, turi buti visiskai dirbinis apsvietimas, negali buti misrus  rolleyes.gif


QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 15:41)
Na taip, fotografuoti reikia prie dirbtino apsvietimo... Arba sutemus arba kokiom tamsiamm namu kampe, isijungus sviesa  4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EZM @ 2012 02 09, 14:41)
Turiu žmoną ir tris vaikus.
Kaip sakome "Vedes ir turi vaikų"

Taigi kokie tie ND. laukiu užduočių. O čia pradžiai gėlytė jums damos


smile.gif


ačiū už gėlę, kuriai ryškumo trūksta smile.gif

nd pirmame puslapyje viskas parašyta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 02 09, 15:58)
thumbup.gif
blink.gif nerealiai pieši, ir fotos gražios.
Man rodos mes buvo susitikę Lily studijoje seminare apie fotografiją, gruodžio mėn praėjusių metų  g.gif


Aciu, bet iki piesimo tobulumo tai dar 100 metu man biggrin.gif o iki fotografijos tai isvis biggrin.gif biggrin.gif

Gali buti, kad buvom susitike, bet as nebepamenu as lyg lapkrity buvau, kad tikrai ne gruodi, o gal net spalio pabaigoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 02 09, 14:53)
idek ir buitiaka viena kita, ji fotografuoti gerai irgi reik moketi mirksiukas.gif

na reiks paziuret ka as ten turiu is paskutiniu dienu...

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 15:06)
ačiū už gėlę, kuriai ryškumo trūksta smile.gif

vyrs itikti norejo, o tu iskart: ryskumas, ryskumas biggrin.gif
Atsakyti