Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(NinaAtina @ 2012 02 09, 14:12)
cia didesne
WB nusistaciau ant saulutes, nes buvo sauleta. Bet dabar galvoju, kelis kartus fotkinau, tai gal cia nebuvau nustacius  blush2.gif O siaip paskui dar pastumdziau spalvas, tai gal del to taip atrodo  g.gif
Piesiau as, tik nezinau kada uzbaigsiu...

p.s. bet siaip tai nu ziauriai nepatinka man tas WB, atsiskaiciau namu darbus ir davolna biggrin.gif


gal čia tiesiog pats popieriaus lapas nėra natūraliai baltas? nes pieštukas matau baltas, bateliai balti, tai kaip ir wb geras atrodo g.gif

ar popieriaus lapas irgi baltas buvo?
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 15:14)
gal čia tiesiog pats popieriaus lapas nėra natūraliai baltas? nes pieštukas matau baltas, bateliai balti, tai kaip ir wb geras atrodo  g.gif 

ar popieriaus lapas irgi baltas buvo?


Ne ne popieriaus lapas tai toks gelsvai oranzinis, net nezinau kaip tiksliai apibudinti...
Atsakyti
Sveiki visi

čia tiek temų apie foto kad net nežinau kur ir rašyti prie kurio būrio jungtis. savo CANON 400D turiu jau ne vieni metai ir vis bandau kašką gero išgauti. neseniai įsigijau naują stiklą SIGMA 18-200mm f3,5-6,3 HSM OS.

bandysiu čia dėti savo darbus Jūsų komentarams.

Su pagarba
Edvinas
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2012 02 09, 14:17)
Ne ne popieriaus lapas tai toks gelsvai oranzinis, net nezinau kaip tiksliai apibudinti...


na tai tikrai viskas gerai čia su tuo wb pas tave smile.gif
Papildyta:
QUOTE(EZM @ 2012 02 09, 14:21)
Sveiki visi

čia tiek temų apie foto kad net nežinau kur ir rašyti prie kurio būrio jungtis. savo CANON 400D turiu jau ne vieni metai ir vis bandau kašką gero išgauti. neseniai įsigijau naują stiklą SIGMA 18-200mm f3,5-6,3 HSM OS.

bandysiu čia dėti savo darbus Jūsų komentarams.

Su pagarba
Edvinas


oooo, prašom jungtis thumbup.gif čia tam bobiškam kolektyve labai vyrų trūksta biggrin.gif nešiosim ant rakų tsakant biggrin.gif

bet be nd neprasisuksi smile.gif čia kaip krikštas, visi juos privalo padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EZM @ 2012 02 09, 14:21)
Sveiki visi

čia tiek temų apie foto kad net nežinau kur ir rašyti prie kurio būrio jungtis. savo CANON 400D turiu jau ne vieni metai ir vis bandau kašką gero išgauti. neseniai įsigijau naują stiklą SIGMA 18-200mm f3,5-6,3 HSM OS.

bandysiu čia dėti savo darbus Jūsų komentarams.

Su pagarba
Edvinas

turi zmona?biggrin.gif iskart pasisakyk, nes vis tiek suzinosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 10:45)
dariau dėl savęs, o ne dėl kitų smile.gif burbėkit kiek norit, šį kartą man visiškai dzin  biggrin.gif  aš vaikui pirmą kartą leidau taip žaisti, jis buvo be galo laimingas, todėl sugalvojau įamžinti savo albumui. Pafotkinau, atsisėdau prie kompo, žiūriu Yvette temą pasiūlė užsiėmimai, tai pagalvojau, kad kaip tik parodysiu šį naują vaiko užsiemimą.

oi, suerzinsiu jauciu tave tuoj, bet tau ne tik si karta visishkai dzin tongue.gif dazhniausiai nekreipi demesio i komentarus ir kritika (viskas ok, kol tave gyria, bet kai tik kritikuoja, reguoji niekaip arba taip, kaip dabar).

man tai patiko asmenishkai serija, nu nebloga, ir suprantu, kad tai uzsiemimas tiek tavo (uzimti vaika), kiek ir sunaus (zaidimas su vandeniu) - buvo smagu, tikiu. be to, taip, kiekviena cia beveik uzsiemima toki turi, augina vaika - bet tai pavaizduoti nera lengva, Svajones variantas buvo idomus. nepamenu kuri rashe, kad ka cia dabar kiekvienai vaika fotkint taip pavaizduojant SAVO uzsiemima? o pabandykim tongue.gif esu tikra, kad ne kiekviena tai sugebes idomiai pateikti. cia siaip toks pamastymas.
QUOTE(aroonele @ 2012 02 09, 09:56)
Maggie, man labai patiko pirmoji, tokia, kaip kazkas minejo mergaitiska, ir siaip primena kai mama ir dukra apsirengia/susisukuoja vienodai (ir atrodo kvailai), o jus priesingai  thumbup.gif  apdirbimas skonio reikalas, bet cia cowgirls temai labai tinka, manau  bigsmile.gif  P.S. mane zavi tavo stilius  mirksiukas.gif

aciu. as labai noreciau isigyti tokias pacias sukneles, skrybeles ir batus, kad nusifotkinti kartu su dukra. sioje vietoje nematau jokios banalybes, gal del to, jog liecia mano vaika ir mano vizija biggrin.gif ko gero. nes, dauguma zino, nesu as saldziu foto megeja.
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:56)
Tai tuomet tema netenka prasmes, nes uzsiemimas yra absoliuciai viskas - valgymas (t.y. fotografuotas maistas), drabuziu kruva (nes ja reikes skalbti), nufotografuotas kompiuteris, nes sedejimas prie jo - uzsiemimas... Tuomet tinka ir telikas, suo, kilimas, dantu sepetukas, vaiko vezimelis, gele vazone, suris su pelesiu, knyga ir t.t. Tai yra - tinka viskas... Tuomet tema netenka prasmes, nes tai - laisva tema..

Del Maggie nuotrauka tik paklausiau.... Bet cia, man rodos variantas, kad grazu ir faina tik todel, kad ji senbuve ir ka beidetu, bus super  biggrin.gif
smile.gif

o tu megsti kabinetis. TAIP. visa tai uzsiemimas. nebuvo apibrezhta griezhtai, kad fotografuoti itin idomius uzsiemimus, o ne kasdieninius. bet jei bet kuri is musu butu pateikusi verta demesio, kad grindu plovima - as zaveciausi.

o cia tai nesamone. nemazhai laiko praejo, kol mano nuotraukos eme patikti netgi vienetams. kaip ne karta panos cia sakiusios apie mane - neva keistuole. senbuves statutas nepadaro nuotraukas geresnes. jei butum cia ilgiau, pastebetum, kad netgi senbuviu (tokiu kaip as) nuotraukas dazhnai nuskalpuoja. nafik. susinervinau biggrin.gif
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 11:48)
Dabar del temos.... Nepatingejau surasti Yvettes zinutes ...
As suprantu tema taip, kad nuotraukoje turi atsispindeti fotografuojanciojo pomegis ar hobis... Ne seimos nariu..

Tiksliau nustebino tavo ribu nejautimas...Nei as, nei kitos, kurios pasake savo kazkokia tau neitikusia nuomone, "neganeme su tavim karviu", todel tiesiog tai yra klaikiai nemandagu...

nu tai PATEIK, nors viena, mazha, kazhkoki, betkoki, taip kaip pati supratai, SAVO pavyzdi is tos temos. kam pulti? do something. pamatysi, fainiau.

nereikia priimti asmenishkai. cia yra staciokem save vadinanciu, tiesmukishku ir nemandagiu, ir dar visokiu visokiu. nepamirshkime - cyber pasaulis cia, neskaitykime post'u pagal savo nuotaika.

Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 14:28)
turi zmona?biggrin.gif iskart pasisakyk, nes vis tiek suzinosim smile.gif


negąsdink žmonių, pabėgs grait iš čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 15:28)
turi zmona?biggrin.gif iskart pasisakyk, nes vis tiek suzinosim smile.gif

lotuliukas.gif

skaityk pirma puslapi, mums truksta cia vyro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 14:29)
negąsdink žmonių, pabėgs grait iš čia  biggrin.gif

nu gerai gerai, svelniau flirtuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 15:28)
turi zmona?biggrin.gif iskart pasisakyk, nes vis tiek suzinosim smile.gif


Oi negaliu lotuliukas.gif
zmogus pagalvos, kur as cia papuoliau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 15:28)
turi zmona?biggrin.gif iskart pasisakyk, nes vis tiek suzinosim smile.gif


hihihi.gif is karto, prie "reikalo"
Atsakyti
Sveikos,

noriu pasiklausti o atliekant ND su WB nustatymu, dibtiniame apšvietime fotografuoti, kai visai sutemsta, nu kad per langą šviesos nebūtų? Ar blogai supratau?
Atsakyti