Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 06, 15:19)
Laba diena,
Rodau perdarytus WB ND  biggrin.gif

tavo namu darbus reiketu det i I psl, kaip pavyzdi, paprastai, shvariai ir tvarkingai.
na dar galima butu idet (nepamenu nicko) juodam fone, 3 gelytes (na ne gelytes, augalus, zodz, nzn kaip vadinasi).
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 06, 16:07)
Masinius komentuotojus ignoruoju.  rolleyes.gif  Šiaip nežinau, keistai jaučiuosi dėkodama užsieniečiui už išsakytą mintį. Taip kūdai atrodo tas 'thank you'.  unsure.gif

Kas yra masiniai komentuotojai? Kurie eina ir komentuoja, nes tikisi, kad kazkas pas juos ateis ir pakomentuos ju nuotraukas?

As tai nemazai komentuoju - tiesiog del to, kad man idomu. (Juolab 500px standartas gana aukstas, tikrai neblogu nuotrauku buna. Kai perziuriu savo Favorites, tai visai nebloga kolekcija esu susirinkusi.) Jei kuri nuotrauka man patinka ir spaudziu "Like", tai dazniausiai ir komentara palieku. Ir jei paskui tas zmogus ateina ir pakomentuoja mano nuotraukas, tai man nuo to tik smagiau.

O aciu pasakyti tai man kazkaip nesunku, kad ir uzsienieciui smile.gif Nedarau to 100%, laiko gaila, bet pvz jei zmogus daznai komentuoja mano nuotraukas, tai kartais nueinu pas ji "ant sienos" ir padekoju. Tai juk tiesiog bendravimas, kaip ir visuose tokiuose portaluose. Pakomentuoji kitu nuotraukas, jie ateina, pakomentuoja tavo nuotraukas, jei patinka, pradeda sekti... taip viskas ir sukasi. Pastebejau, kad tie, kurie tiesiog sudeda nuotraukas ir paskui laukia, kol kas nors juos pastebes, daznai taip nieko ir nesulaukia. Nebent labai jau geras nuotraukas rodo. Arba ka nors cute (na ten kaciukus visokius ir pan.), nes tokios nuotraukos irgi labai daug komentaru ir balsu sulaukia.

BET - jei "aciu" atrodo kudai, tai galima pvz taip padekoti (cia pas mane "ant sienos" buvo tokia padeka) mirksiukas.gif

I am so pleased by your comment. You have impeccable discriminating taste and judgement, and hopefully a sense of humor.

Suprask, turiu gera skoni, nes palaikinau to zmogaus nuotrauka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 06 vasario 2012 - 16:24
QUOTE(gotte @ 2012 02 06, 15:42)
Ei o ką daryt tame 500px puslapyje po komentarais? tipo atrašyt kažką? dėkoti už tuos ale laikus, ar kaip? g.gif


nzn, aš tai nedėkoju niekad, nu nebent labai išsamus komentaras būtų, tai tada galima padėkot smile.gif o tokie nice, cool, good job ir pan tai nedėkoju..
Papildyta:
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 16:19)
Pastebejau, kad tie, kurie tiesiog sudeda nuotraukas ir paskui laukia, kol kas nors juos pastebes, daznai taip nieko ir nesulaukia. Nebent labai jau geras nuotraukas rodo.



aš vat sėdžiu, nieko nedarau ir nesulaukiu biggrin.gif tikiuosi kada nors sulauksiu dėmesio, kai nuotraukos bus iš tiesų geros, ir komentuos mane ne dėl to, kad kažkam ačiū parašiau , ir ne dėl to, kad kažkam parašiau komentarą, ir man iš padėkos atgal parašys prie mano nuotraukos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 16:26)
nzn, aš tai nedėkoju niekad, nu nebent labai išsamus komentaras būtų, tai tada galima padėkot smile.gif o tokie nice, cool, good job ir pan tai nedėkoju..

drinks_cheers.gif

Jurzole, man masinis komentuotojas, kuris eina ir komentuoja, kad tik komentuoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2012 02 06, 16:11)
Mano uzsiemimai, buve iki fotografijos  lotuliukas.gif  Megztukas taip ir liko nebaigtas, kazkaip reikia prisesti viena karta ir baigti, nes Lietuvoj tikrai pravers (planuojam apsilankyti geguzes men)

Labai nemoku koliazu daryti, bet bandau, nes kitaip ir neismoksiu  blush2.gif

kokia tu saunuole. man patiko koliazhas. spalvos labai gyvos, ryshkumo zona gerai patinkta, nors antroje foto galetu matytis daugiau siulu, nes pirmoje yra rezultatas (megztukai). Keisciau ko gero vietom fotkes - tada gautusi tokia testine mintis, o koliazhe, kiek zinau (gal klystu), tad svarbu. Siulai - pagaminti megztukai. Va.
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 02 06, 16:31)
drinks_cheers.gif

Jurzole,  man masinis komentuotojas, kuris eina ir komentuoja, kad tik komentuoti.  smile.gif


taip , būna šimtams žmonių tą patį komentarą parašo, tai jau savaime aišku,kad jokios naudos iš jo to komentaro.. nes jis nenuoširdus, o parašytas dėl kažkokių kitokių priežasčių.. greičiausiai dėl dėmėsio trūkumo
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 16:31)
nzn, aš tai nedėkoju niekad, nu nebent labai išsamus komentaras būtų, tai tada galima padėkot smile.gif o tokie nice, cool, good job ir pan tai nedėkoju..

QUOTE(Ka @ 2012 02 06, 16:31)
drinks_cheers.gif

Kokios jus nemandagios... tongue.gif biggrin.gif

Del komentuojanciu tik kad pakomentuoti, sutinku, buna ju, kaip ir visur. Bet del trumpu komentaru, uz kuriuos atseit neverta dekoti, tai net ir labai nesutikciau. Ne visi turi laiko rasyti issamius komentarus - ir jei jis trumpas, nebutinai reiskia, kad nenuosirdus ar bevertis. Cia tiesiog poziurio reikalas. As irgi retai paklodes rasau, nors paprastai pasistengiu bent jau pasakyti, kas patiko nuotraukoje - spalvos, kompozicija, nuotaika, dar kazkas.

Ai, nesvarbu, kiekvienam gi savo. Man pvz butent tas bendravimo aspektas 500px patinka. Plius geros nuotraukos, kuriu tikrai daug.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 06, 15:42)
Ei o ką daryt tame 500px puslapyje po komentarais? tipo atrašyt kažką? dėkoti už tuos ale laikus, ar kaip? g.gif

Nekomentuoju niekada.

QUOTE

thumbup.gif patiko antras bigsmile.gif

QUOTE(Maggie @ 2012 02 06, 16:15)
tavo namu darbus reiketu det i I psl, kaip pavyzdi, paprastai, shvariai ir tvarkingai.
na dar galima butu idet (nepamenu nicko) juodam fone, 3 gelytes (na ne gelytes, augalus, zodz, nzn kaip vadinasi).
sausuoliais kažkas juos pavadino, gal atsilieps smile.gif


QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 16:31)
aš vat sėdžiu, nieko nedarau ir nesulaukiu  biggrin.gif 
Aš irgi. Tik aš tingiu arba laiko neturiu. Jei norėsiu būti labai populiari ir paklausi, tai tam skirsiu labai daug dėmesio. Dabar gi ne tais reikalais užsiimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 06 vasario 2012 - 16:57
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 16:43)
Kokios jus nemandagios...  tongue.gif  biggrin.gif

Del komentuojanciu tik kad pakomentuoti, sutinku, buna ju, kaip ir visur. Bet del trumpu komentaru, uz kuriuos atseit neverta dekoti, tai net ir labai nesutikciau. Ne visi turi laiko rasyti issamius komentarus - ir jei jis trumpas, nebutinai reiskia, kad nenuosirdus ar bevertis. Cia tiesiog poziurio reikalas. As irgi retai paklodes rasau, nors paprastai pasistengiu bent jau pasakyti, kas patiko nuotraukoje - spalvos, kompozicija, nuotaika, dar kazkas.



patiko nuotrauka, paspaudi like, ir psio.. kam dar rašyti nice.. o gi tam, kad žinotų kas paspaudė tą like, ir kad vat ateitų pas tave pažiūrėt smile.gif vat dėl to aš tokių nemėgstu komentatorių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 16:36)
taip , būna šimtams žmonių tą patį komentarą parašo, tai jau savaime aišku,kad jokios naudos iš jo to komentaro.. nes jis nenuoširdus, o parašytas dėl kažkokių kitokių priežasčių.. greičiausiai dėl dėmėsio trūkumo

O kam to demesio netruksta? biggrin.gif Visi menininkai reklamuojasi ir demesio iesko, vienokiu ar kitokiu budu - kaip ten bebutu, juk retas kuris tik sau i stalciu kuria g.gif

Griztant prie komentuotoju, mane tikrai erzina tik tie, kurie kiekvienam komentare prideda "please check out my photos" ir pan. Pas tokius is principo neinu nuotrauku ziureti. Cia jau mano riba, matyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 06 vasario 2012 - 17:06
Labas.

Vel bandau su 2ND ax.gif :

f3.5
user posted image

f9
user posted image

f22
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 06, 17:15)
tavo namu darbus reiketu det i I psl, kaip pavyzdi, paprastai, shvariai ir tvarkingai.
na dar galima butu idet (nepamenu nicko) juodam fone, 3 gelytes (na ne gelytes, augalus, zodz, nzn kaip vadinasi).



QUOTE(rG @ 2012 02 06, 17:47)
Nekomentuoju niekada.
Papildyta:
sausuoliais kažkas juos pavadino, gal atsilieps smile.gif
Aš irgi. Tik aš tingiu arba laiko neturiu. Jei norėsiu būti labai populiari ir paklausi, tai tam skirsiu labai daug dėmesio. Dabar gi ne tais reikalais užsiimu.

Sausuoliai ten biggrin.gif man būtų didžiulė garbė biggrin.gif

Atsakyti