Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis



QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 14:08)
Off topic:

9 mirtini moterų teiginiai


net FB ant sienos uzsirasiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 09, 13:16)
o dėl pilnaties tai reikės pasiskaityt...šiaip įdomu, nes poveikis tai tikrai yra, jei jau Say skaitei, kad ne psichikai, gal organizmui apskritai... g.gif nes kodėl forumuose "stogą nurauna" per pilnatį dažniausiai...mano antras vaikas irgi kaip tik pilnatis, taip naktim bušavoja...pažįstama turi haskį epileptiką, tai būtent per pilnatį padažnėja priepuoliai.. g.gif
sorry ož OT  blush2.gif


visai neseniai skaičiau, kad mokslininkai pakeitė nuomonę ir linksta link to, kad neturi įtakos, atseit. bet kai šaltinis delfis ir šaltinio šaltinis irgi koks nors popsas, tai lieka bandyti poveikius ant savo kailio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 13:10)
da pms yra gan zymi priezastis but arogantiskai smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 13:08)


p.s. mokslininkai vis tik teigia, kad pilnatis iš tikro neveikia psichikos wink.gif



kaip aš nekenčiu geltono teksto doh.gif nafik tu geltonai parašei umn.gif tipo, kad nesimatytų, bet kai nesimato, gi tada speceliai nori pažiūrėt, nu kaaaaaaaaaaip nepatogu, žudo mane geltonas tekstas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 13:20)
kaip aš nekenčiu geltono teksto  doh.gif  nafik tu geltonai parašei  umn.gif  tipo, kad nesimatytų, bet kai nesimato, gi tada speceliai nori pažiūrėt, nu kaaaaaaaaaaip nepatogu, žudo mane geltonas tekstas  biggrin.gif



got ya biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 13:16)
nu bet jis iš tikro egzistuoja..biggrin.gif o ne yra mitas apie moterišką kolektyvą, pilnatį ir... ir menus biggrin.gif

pagal SM, man jis buna nuolat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 13:08)
* bet apskritai gyvenime dažnai yra tie stereotipai pavaromi: pilnatis. moterų kolektyvas. menai irgi.

** 9 mirtini moterų teiginiai

Nu matai, kadangi as dirbu isskirtinai vyriskam kolektyve, o kazkada dirbau isskirtinai moteriskam, tai man skirtumai akivaizdus ir kaip ant delno. Vyrai pletkina kitaip. Ir gincijasi kitaip. Joks cia ne stereotipas, vat tongue.gif

Del pilnaties tai, nezinau, ka mokslininkai sako, bet forumuose tikrai per pilnati audru padaugeja - gal self-fulfilling prophecy principas suveikia? g.gif

Apie menus tyliu biggrin.gif

** thumbup.gif

P.S. Kai jau tikrai susiruosi i Amsterdama, parasyk raudonai, kad nepraziopsociau... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 13:16)
gal temoje per PMS reikėtų rašyti raudonai be didesnio įspėjimo? būtų mažiau bėdos? nebent ciklas susivienodinęs biggrin.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2012 02 08, 20:25)
Ateinu su savo uzsiemimais. Skalpuokit biggrin.gif Jauciu kad nieko gero biggrin.gif

o. mazhute foto, noreciau didesne apziuret. wb lyg grybauja (juk darei nd?), gal tokia mintis ir buvo, bet man per geltona. apskritai koliazhas patiko. yra mintis testine, baisiai idomus piesinys - kas cia taip piesia? tu kaip supratau? labai fainai.
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 01:23)
ką tik nuskanavau bjaurią juostą, nebepirksiu tokios  doh.gif  dėmėta, išdegus vietomis ne į temą  doh.gif

kas cia per bjaurastis? turiu omeny, kas per juosta? tikrai murzini kadrai. nors kai kur gal ir idomiai atrodytu, jei ne kudiki fotkint, o kokias pvz paleistuves smile.gif
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 01:46)
O kas cia padaryta su ta nuotrauka? Man tai negrazus apdirbimas, bet gal labiau del neismanymo ir nesupratimo....

experimentuoju ir tiek.
QUOTE(rG @ 2012 02 09, 02:20)

o aciu. super postas. labai viskas aishkiai ishdestyta. tad nesikartosiu, nes pritariu 100proc.
QUOTE(rG @ 2012 02 09, 00:03)
Įdomus variantas, šokoladiška  biggrin.gif  Akinukai? Atrodo nerealiai, žinok biggrin.gif

vaiko odele shviesesne aishku, as is prigimties tamsesne, cia grazhiai tikrai sokoladines atrodo kojos smile.gif N. nesioja nuo lapkricio akinukus, labai staigiai, labai netiketai ir baisiai sublogo regejimas.. tai vat.
apdirbimas - cia bandziau a la glamura. is tikruju geda sakyt, bet as nesusitvarkiau su ta ple blykste, po to jb variantas tragishkas gavosi (tep tep, bandziau gelbeti foto.. nu man patiko, tai galvojau, gal jb bent jau normaliau atrodys), tai galvoju pabandysiu kazhka visishkai NE savo stiliaus padaryti, su spalvom pazaisti, na toki kontrastini "sin city" daryti ;] ant visko dejau PS despeckle lyg ir vadinasi, Light roome - aaaah, pamirshau pavadinima, ant liezuvio galiuko, na tas efektas, kuris "plauna" vaizda, uzdejau ji maximaliai, kas kicishka bishki, bet butent padaro efekta glamurines ir lygios odos vaizda.
QUOTE(Ainoa @ 2012 02 09, 00:48)
geras  biggrin.gif labai patinka apranga abieju, graziai ziurisi ir kazkaip idomiai ziurisi kojytes? ka cia darei?
eina sau kaip smagu  thumbup.gif

o as prisikankinau siandien bandydama auto padaryt

apie apdirbima foto siek tiek auksciau.

o taip, jei turi vizija, tai 90% nepasiteisina ir iseina visai kitaip wink.gif sunku su auto.
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 09, 00:45)
Netgi labai patinka!  Smagiai atrodot  bigsmile.gif Patinka man tavo stilius  4u.gif

aciu tau ir aciu visoms, kam patiko ir kas pakomentavo.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 13:30)

kas cia per bjaurastis? turiu omeny, kas per juosta? tikrai murzini kadrai. nors kai kur gal ir idomiai atrodytu, jei ne kudiki fotkint, o kokias pvz paleistuves smile.gif




iš efoto kažkada seniai seniai lomography b/w juostų nusipirkau, fotkinau su lomo, nu mačiau,kad gaidys gaunasi, bet galvojau čia lomo fotikas kaltas, bet žiūriu, kad su kiev'u tas pats kas su lomo gavosi biggrin.gif

ir dar pasirodo užuolaidėlės kartais nebeatsidaro blyn doh.gif du kadrai juodi gavosi..
Atsakyti
isvaziavau pietu, o kai gryzau nepatikejau savo akim kiek prirasyta doh.gif sitiek pricitavau, o kaip atsidare atsakymu langas viska istryniau.. man sita tema tokia keista.. gal as per geras ir per ramus zmogus, bet mane sitie konfliktai, gincai slegia.. Sitokiais zodziais kalbeti ant zmoniu..mazu maziausiai nemandagu.. sutinku su Whatever?, labai geru pamastymu apie sia tema ji issake, o as tiesiog nenoriu veltis, nors vistiek zinau, kad kazkas uzsikabains uz mano sitos zinutes biggrin.gif Supratau tik viena, kad musu "kietosios" senbuves irgi labai jau jautrios biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 14:30)
o. mazhute foto, noreciau didesne apziuret. wb lyg grybauja (juk darei nd?), gal tokia mintis ir buvo, bet man per geltona. apskritai koliazhas patiko. yra mintis testine, baisiai idomus piesinys - kas cia taip piesia? tu kaip supratau? labai fainai.


cia didesne
WB nusistaciau ant saulutes, nes buvo sauleta. Bet dabar galvoju, kelis kartus fotkinau, tai gal cia nebuvau nustacius blush2.gif O siaip paskui dar pastumdziau spalvas, tai gal del to taip atrodo g.gif
Piesiau as, tik nezinau kada uzbaigsiu...

p.s. bet siaip tai nu ziauriai nepatinka man tas WB, atsiskaiciau namu darbus ir davolna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NinaAtina: 09 vasario 2012 - 14:13