Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 12:43)
sayonara, viskas aiskiau, negu aisku...
bet kadangi jauciuosi sikart privirus koses, tai jus man pasakykite, ar as kritikavau nuotrauka? Parasiau, kad ji man atrodo ne i tema...  Ir tada prasidejo......  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Prasidejo klausimai, ar geriau koliazas, ar tai ne uzsiemimas, tada p**zdavojimai dedant siulu nuotraukas kaip pavyzdzius...
Nesuprantu sito puolimo, todel bandziau gintis..
Tiesiog matyt palieciau tai, ko daryti nevalia....  dabar zinosiu


neprisimenu aš jau, ar kritikavai lotuliukas.gif jau geriau būtum kritikavus.. doh.gif nes dabar ne foto, rodos, kritikavai, o jos atitikimą temai.

jei atvirai, man kai pamini "menų, matote, kritikuoti nevalia?", tai kraujas užverda. kam to, ko tiesiog asmeniškai nesupranti, vadinti menu? man čia tas pats lygmuo, kaip pavaryti apie pilnatį ar bobų chebrą. ne argumentas. kritikuoti galima idėją, jos išpildymo negerumą, kompoziciją, šviesą, ryškumą, galų gale pasakyti - nu nesuprantu šitos foto, mano galva, nepavyko įgyvendinti idėjos, bet pavadinti visa tai menu, tipo, ai, nesuprantu aš tavo tų menų, tai man yra pypiec smile.gif

Tavo paskutinis paboldintas sakinys atspindi aukos poziciją. kadangi teko domėtis šia tema, siūlau paskaityti Verenos Kast knygą "Atsisveikinimas su aukos vaidmeniu" - palengvins gyvenimą, pažadu. Nesityčioju. Pati iš jo išlipau, bet kituose labai gerai jį pastebiu. gal todėl ir pastebiu..smile.gif

ai, net nežinau, gal rimtai baikim, nes man skauda jau nuo spausdinimo ir zvimbia nuo galvojimo, o be pašalinės pagalbos baigti nesugebu, kaip matot biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2012 02 09, 13:50)
Malonu  4u.gif O del ko butent?  biggrin.gif

na kad gereja nuotraukos, darosi idomesnes, o va ir pasiulymai prasideda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 12:46)

Eik jau...  Isijunk humoro jausma, ir viskas paprasciau pasirodys mirksiukas.gif Kodel negalima juokais pamineti pilnaties? Ar moteriskos (zodzio bobiskas nepastebejau g.gif) kolektyvo sudeties? Neperdekim... net ir per pilnati  tongue.gif (kuri, beje, ir mane veikia, iskart prisipazistu  lotuliukas.gif)


man įsijungt humoro jausmą? biggrin.gif tikrai man? eik Tu sau, aš nebent šeštą jo bėgį galiu įsijungt..smile.gif

pastebėjau, kad paprastai tai būna paminima, kai nebėra argumentų ir traukiantis iš diskusijos, todėl ir pasakiau tai, ką seniai norėjau pasakyti. tai ne kritika, tai skatinimas ieškoti konstruktyvių sprendimų smile.gif kartu.

Atsakyti
веро

custom tai tu jam pasakai kas yra balta, tada pagal ta nurodyta tavo balta jis atitinkamai pakeičia spalvas fotkėm
auto jis pats savo galva smile.gif)) galvoja kas yra balta, pvz mano fotikas dirbtinej šviesosj visisškai grybauja ant auto
Aiškiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 09 vasario 2012 - 12:57
QUOTE(vienintelė @ 2012 02 09, 13:55)
веро

custom tai tu jam pasakai kas yra balta, tada pagal ta nurodyta tavo balta jis atitinkamai pakeičia spalvas fotkėm
auto jis pats savo galva smile.gif)) galvoja kas yra balta, pvz mano fotikas dirbtinej šviesosj visisškai grybauja ant auto
Aiškiau?


Taip. Dabar viskas aisku. Aciu. Daugiau klausimu nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 12:54)
man įsijungt humoro jausmą? biggrin.gif tikrai man? eik Tu sau, aš nebent šeštą jo bėgį galiu įsijungt..smile.gif

pastebėjau, kad paprastai tai būna paminima, kai nebėra argumentų ir traukiantis iš diskusijos, todėl ir pasakiau tai, ką seniai norėjau pasakyti. tai ne kritika, tai skatinimas ieškoti konstruktyvių sprendimų smile.gif kartu.

Sesta, septinta... koks skirtumas? Gana jau siandien tu paklodziu... tongue.gif

As tai, garbes zodis, juokais ir nieko rimto negalvodama paminejau ir pilnati, ir moteriska diskusija - nu ir ku man dabartes daryc, jei tu rimtai priemei ir tokias toli siekiancias isvadas pasidarei? smile.gif

Ech, noreciau su jumis kavos isgerti kada, bambekles jus menininkes... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 12:51)
ai, net nežinau, gal rimtai baikim, nes man skauda jau nuo spausdinimo ir zvimbia nuo galvojimo, o be pašalinės pagalbos baigti nesugebu, kaip matot biggrin.gif

baik smile.gif ba nedaeis joms
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2012 02 09, 17:23)
na kad gereja nuotraukos, darosi idomesnes, o va ir pasiulymai prasideda  ax.gif


Po truputi pradedu mastyti kaip idomiau padaryti nuotrauka, o is pradziu tik techniniai dalykai rupejo smile.gif
Pasiulymai smagu, bet noreciau fotografuoti vaikus, o ne sunis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 13:03)
Sesta, septinta... koks skirtumas? Gana jau siandien tu paklodziu...  tongue.gif

As tai, garbes zodis, juokais ir nieko rimto negalvodama paminejau ir pilnati, ir moteriska diskusija - nu ir ku man dabartes daryc, jei tu rimtai priemei ir tokias toli siekiancias isvadas pasidarei?  smile.gif

Ech, noreciau su jumis kavos isgerti kada, bambekles jus menininkes...  biggrin.gif  4u.gif


figuški. išprovokavot, dabar srėbkit blin, malšinkit potvynįbiggrin.gif

čia ne Tau asmeniškai, Juros žolia smile.gif Aš rimtai seniai brandinau mintį, nes ne tik šioje temoje, bet apskritai gyvenime dažnai yra tie stereotipai pavaromi: pilnatis. moterų kolektyvas. menai irgi. man reikėjo tai pasakyti biggrin.gif man pilnatis ir moteriškas kolektyvas, kalbantis apie galimai mano menus. vot, blin biggrin.gif

p.s. mokslininkai vis tik teigia, kad pilnatis iš tikro neveikia psichikos wink.gif

tai nejamk asmeniškai ton vieton už kairiojo papo, nes nebuvo Tau taikyta, nors žinau, kad nemėgsti abstrakcijų. smile.gif

tai kokios problemos. aš amsterdaman kažkada skrisiu. 4u.gif


Off topic:

9 mirtini moterų teiginiai

1. Gerai. Tai žodis, kurį moterys naudoja baigti ginčui, kuomet jos yra teisios ir tau reikėtų užsičiaupti.

2. Penkios minutės. Jei ji rengiasi, tai reiškia pusė valandos. Penkios minutės iš tikrųjų yra penkios minutės tik tada, kai tau buvo duotos dar penkios minutės pažiūrėti varžybas prieš padedant tvarkytis namuose.

3. Nieko. Tai tyla prieš audrą. Tai kažką reiškia ir tu turėtum vaikščioti ant pirštų galiukų. Ginčas, kuris prasideda dėl nieko, dažniausiai baigiasi su gerai.

4. Pirmyn. Tai iššūkis, o ne leidimas. Nedaryk to!

5. Garsus atodūsis. Tai iš tikro yra žodis, dažnai nesuprantamas vyrų. Garsus atodūsis reiškia, kad ji mano, kad tu esi idiotas ir mąsto, kodėl ji švaisto laiką stovėdama čia ir ginčydamasi su tavimi dėl nieko. (žiūrėti 3 punktą dėl nieko reikšmės).

6. Viskas tvarkoj. Tai vienas iš pavojingiausiu pareiškimų, kokius tik moteris gali ištarti vyrui. Viskas tvarkoj reiškia, kad ji nori ilgai ir smarkiai pagalvoti prieš nuspręsdama kaip ir kur tu sumokėsi už savo paskutinę klaidą.

7. Ačiū. Moteris tau dėkoja, nieko neklausinėk ir nenualpk. Tiesiog pasakyk prašau. (čia reikia pridėti išlygą – tai tiesa, jeigu ji nesako „Labai ačiū“ – tai GRYNAS sarkazmas ir ji tau visiškai nedėkoja. JOKIU BŪDU nesakyk „Labai prašom“. Tai iššauks „Tiek to“).

8. Tiek to. Moters būdas pasakyti „Eik na***!”

9. Nesirūpink dėl to, aš pati. Dar vienas pavojingas teiginys, reiškiantis, kad moteris keletą kartų prašė vyro kažką padaryti, bet dabar tai daro pati. Tai vėliau atsilieps, kai vyras paklaus „Kas negerai?“ Moters atsakymas - žiūrėti į 3 punktą

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 09 vasario 2012 - 13:13
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 13:08)
man pilnatis ir moteriškas kolektyvas, kalbantis apie galimai mano menus. vot, blin biggrin.gif

da pms yra gan zymi priezastis but arogantiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 13:10)
da pms yra gan zymi priezastis but arogantiskai smile.gif


nu bet jis iš tikro egzistuoja..biggrin.gif o ne yra mitas apie moterišką kolektyvą, pilnatį ir... ir menus biggrin.gif

aš pvz. turiu susitarimą su vyru. jei laiku suvokiu, kad jis mane ne iš tikro nervina, o man yra PMS, ant šaldytuvo kabinu didelį raudoną spalvoto popieriaus lapą. Vyras be problemų vaikšto ant pirštų galiukų ir laukia, kad tikroji aš sugrįšiu namo cool.gif konfliktų nėra.

gal temoje per PMS reikėtų rašyti raudonai be didesnio įspėjimo? būtų mažiau bėdos? nebent ciklas susivienodinęs biggrin.gif

p.s. mano šiandienos raudoni parašymai NIEKO nereiškia. man ne PMS lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2012 02 09, 12:43)
Tai siandien darem trumpa suns FS, reikia ziureti ar kas isejo  biggrin.gif

man kaip šuns augintojai labai įdomu, nes ir savo šunėką pafotografuoju kartais...lauksiu rezultato 4u.gif beje pati planuoju irgi šiom dienom su šuniu ir fotiku kur į laukus palėkti ax.gif tik man dabar sunkiau, nes šunius juodas ir ant balto fono (sniego) jį fotkinti yra visiški ragai doh.gif


o dėl pilnaties tai reikės pasiskaityt...šiaip įdomu, nes poveikis tai tikrai yra, jei jau Say skaitei, kad ne psichikai, gal organizmui apskritai... g.gif nes kodėl forumuose "stogą nurauna" per pilnatį dažniausiai...mano antras vaikas irgi kaip tik pilnatis, taip naktim bušavoja...pažįstama turi haskį epileptiką, tai būtent per pilnatį padažnėja priepuoliai.. g.gif
sorry ož OT blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 09 vasario 2012 - 13:24