Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 12:28)
vakar rašiau, kad esu atvira, tai dabar tai įrodysiu: atvirai rašau savo nuomonę ir galit mane vadinti pasikėlusia, man dzin smile.gif 

pripažink, kai ateina žmogus, kuris iš šešto karto padaro 1 ND ir pasako žmogui, kuris fotkina šešerius metus, kad pas tave trūksta fokuso arba horizontas kreivas, tai.. aš pvz. irgi reaguoju. senbuvis OBJEKTYVIAI geriau išmano, kodėl jis tai daro ir kodėl paliko kreivą horizontą, jo išprusimas fotografijos srityje 99 proc. atvejų yra didesnis už naujoko. ir tas susinervinimas ateina todėl, kad nu keista, kai visiškai žalias žmogus nesupranta, kad jis yra visiškas žalias žmogus. tad, mano galva, tai nėra kritikos nepriėmimas, o yra kritikos nepriėjimas iš asmens, kuris dar objektyviai nelabai gali kritikuoti. Bet juk ne, lietuvys visada GALI kritikuoti. politiką, krepšinį, ekonomiką, atominę elektrin, sveikatos apsaugą ir teismų sistemą su vienodu išmanymu.

Nu objektyviai, talentų yra vienas kitas, paprastai visos ateina visai visai visai žalios, viena kita ateina jau prieš tai fotkinę ir ND daro formaliai, tipo, dėl chebros.

iš kitos pusės, mano šiame pasisakyme yra viena labai silpna vieta smile.gif pati ne kartą esu raginusi naujokes bandyti komentuoti, NES taip gerai mokomasi. kaip rasti pusiausvyrą, aš nežinau.. norisi ir naujokes paraginti komentuoti ir taip mokintis, bet kartu nepykti, jeigu kuri senbuvė akivaizdžiai parodys, kad mano išmananti geriau, ir senbuves ramiau reaguoti..

aš asmeniškai mano foto kritiką iš naujokių paskaitau ir ramiai padedu į šoną. na per kelerius metus man gal yra buvęs atvejis, kai visai naujas žmogus taip pasakė, kad net pritūpiau - *****, gi teisybę sako.. bet iš principo aš ramiai ignoruoju, nes suprantu, kad jos dar mažiau supranta, negu aš, bet turiu galvoje, kad gal užaugs, išmoks, sužinos, supras, gal skiriasi ir ateityje skirsis supratimai ir t.t., o pykstu tik tada, jeigu užsispiriama ir pradeda man įrodinėti, kad aš kupranugaris..smile.gif
Papildyta:
beje, seniai norėjau vieną dalyką pasakyti, ir pasakysiu tai čia, šioje temoje, nes kitose temose SM beveik nedalyvauju, tai mano saviraiškos (savikalbos - nuo žodžių kalbėtis su savimi) erdvė ribota biggrin.gif

baikit per ginčus minėti du dalykus: 1. pilnatį ir 2. bobišką kolektyvą. nes pačios esat bobos (plačiąja prasme, jeigu kam nors kils troškimas apie tai padiskutuoti), kaip bet kurios kitos, ir gyvenate bei išgyvenate per pilnatį. pilnaties arba kolektyvo moteriškumo paminėjimas ginčo metu kaip argumento yra nekonstruktyvu, nes Jūs pasitraukiate iš diskusijos užsilipę ant pjedestalo, tipo, aš aukščiau viso šito, ak, ir aptaškę neapibrėžtą skaičių dalyvių ne levandų kvapo losjonu.

ar susitariam? smile.gif aišku, susitarkim, jei sutinkat. čia mano viešas prašymas, šauksmas į tyrus cool.gif

thumbup.gif ta proga einu kavos pasidarysiu, o tai nuobodu temoj... santykius aiškintis man tokiot temoj nei įdomu nei tikslo yra

ir dar pasakysiu kad aš komentarus savo foto skaitau visus, bet ne į visus reaguoju vienodai, užtenka pažiūrėti žmogaus darbus ir suprasi jo kritika gali imti giliai į širdį ar ne. Pamenu pora naujokių buvo atėjusių su tokais stipriais darbais. Ir čia joks ignoras naujokėms, blyn kaip aš pavargau nuo tų nuolatinių naujokių ir ne ale konflikto... reik man turbūt nuo sms pailsėti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 09 vasario 2012 - 12:35
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 13:00)
Pratesiu: ... ir daznai susinervina, kai kokia nesusipratusi naujoke isdrista pakritikuoti ju kuryba (nepainioti su siaip nuotraukomis)  tongue.gif


Dekui uz paaiskinima 4u.gif Paskaicius tavo sakini prisiminiau vienos forumietes (kuri jau nebesilanko sitoje temoje, labai sekmingai fotografuoja, cia anksciau lankydavosi) perspejima apie tai... Tik ji tai pavadino ne kuryba, o menu.... Ir tai, kad to meno pakritikuoti ar suabejoti meniskumu yra nevalia.. O kadangi beveik visos yra pazistamos asmeniskai, tai taip ir draugiskai tarpusavy ir gyvena, viena kita pagirdamos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 09 vasario 2012 - 12:31
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 12:31)
Dekui uz paaiskinima  4u.gif Paskaicius tavo sakini prisiminiau vienos forumietes (kuri jau nebesilanko sitoje temoje, labai sekmingai fotografuoja, cia anksciau lankydavosi) perspejima apie tai... Tik ji tai pavadino ne kuryba, o  menu....  Ir tai, kad to meno pakritikuoti ar suabejoti meniskumu yra nevalia.. O kadangi beveik visos yra pazistamos asmeniskai, tai  taip ir draugiskai tarpusavy ir gyvena, viena kita pagirdamos smile.gif


bent kartą atkreipk dėmesį, kai negiria, ok? nes toli gražu vienos kitų mes čia negiriam. bet žinoma, patogiau matyti tik tai ką nori matyti, ir sėmingai zirzti iš nepasitenkinimo
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:14)
o cia jau stipru....
Gerai, viskas... Tyliu  4u.gif  4u.gif 
nors tamstos nuotrauka irgi butu idomu pamatyti, nes kol kas neteko biggrin.gif  biggrin.gif



QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 12:31)

Dar neatsibodo?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:31)
O kadangi beveik visos yra pazistamos asmeniskai,  tai  taip ir draugiskai tarpusavy ir gyvena, viena kita pagirdamos smile.gif

Drįsiu pasiginčyti smile.gif Nepažįstu nė vienos ir kaži ar kada pažinsiu, nes gyvenu ne Lt... Bet mano PIRMĄ įdėta foto visos pakomentavo ir netgi pagyrė, nors aš ir nesu is "savu", kaip tu sakai mirksiukas.gif Ne tame esmė naujas ar senas, savas ar nesavas... Atsipalaiduok ir mažiau suk galvą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo St.Sofi: 09 vasario 2012 - 12:37
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 12:31)
Dekui uz paaiskinima  4u.gif Paskaicius tavo sakini prisiminiau vienos forumietes (kuri jau nebesilanko sitoje temoje, labai sekmingai fotografuoja, cia anksciau lankydavosi) perspejima apie tai... Tik ji tai pavadino ne kuryba, o  menu....  Ir tai, kad to meno pakritikuoti ar suabejoti meniskumu yra nevalia.. O kadangi beveik visos yra pazistamos asmeniskai,  tai  taip ir draugiskai tarpusavy ir gyvena, viena kita pagirdamos smile.gif


atsakyk sąžiningai: Ar Tu manai, kad tai, ką Tu čia dabar rašai, yra naudinga temai ir jos dalyvėms, jų tarpusavio santykiams, kuria geresnę atmosferą, yra konstruktyvu ir kad Tau (taip, visų pirma asmeniškai Tau) ir kitoms merginoms po viso šito čia bus fainiau, mieliau gyventi? smile.gif

p.s. Einam kavos? šiandien aš negaliu, bet rytoj per pietus mielai, su sąlyga, kad Tu Lietuvoje, Vilniuje ir kur nors centre.
Susipažinsim, susidraugausim, draugiškai tarpusavy sugyvensim, papliotkinsim už nugaros apie kitas, pažadu, girsiu Tavo fotkes nepriklausomai nuo to, kokios jos yra, neabejosiu jų meniškumu ar kokybe, pritarsiu Tau visose diskusijose, remsiu ginčuose. jei nori į senių chebrą, davai - šansas. gal ne vienintelis, bet pirmas tai tikrai.
Atsakyti
O as turiu klausima ne i siandienos tema smile.gif Dar del wb pasiteirauti noriu. Ar auto ir custom turi buti beveik tas pats? Ar gali auto tureti geltona atspalvi o custom ne? blush2.gif Atsiprasau jeigu nesamones uzklausiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 13:28)
vakar rašiau, kad esu atvira, tai dabar tai įrodysiu: atvirai rašau savo nuomonę ir galit mane vadinti pasikėlusia, man dzin smile.gif 

pripažink, kai ateina žmogus, kuris iš šešto karto padaro 1 ND ir pasako žmogui, kuris fotkina šešerius metus, kad pas tave trūksta fokuso arba horizontas kreivas, tai.. aš pvz. irgi reaguoju. senbuvis OBJEKTYVIAI geriau išmano, kodėl jis tai daro ir kodėl paliko kreivą horizontą, jo išprusimas fotografijos srityje 99 proc. atvejų yra didesnis už naujoko. ir tas susinervinimas ateina todėl, kad nu keista, kai visiškai žalias žmogus nesupranta, kad jis yra visiškas žalias žmogus. tad, mano galva, tai nėra kritikos nepriėmimas, o yra kritikos nepriėjimas iš asmens, kuris dar objektyviai nelabai gali kritikuoti. Bet juk ne, lietuvys visada GALI kritikuoti. politiką, krepšinį, ekonomiką, atominę elektrin, sveikatos apsaugą ir teismų sistemą su vienodu išmanymu.

Nu objektyviai, talentų yra vienas kitas, paprastai visos ateina visai visai visai žalios, viena kita ateina jau prieš tai fotkinę ir ND daro formaliai, tipo, dėl chebros.

iš kitos pusės, mano šiame pasisakyme yra viena labai silpna vieta smile.gif pati ne kartą esu raginusi naujokes bandyti komentuoti, NES taip gerai mokomasi. kaip rasti pusiausvyrą, aš nežinau.. norisi ir naujokes paraginti komentuoti ir taip mokintis, bet kartu nepykti, jeigu kuri senbuvė akivaizdžiai parodys, kad mano išmananti geriau, ir senbuves ramiau reaguoti..

aš asmeniškai mano foto kritiką iš naujokių paskaitau ir ramiai padedu į šoną. na per kelerius metus man gal yra buvęs atvejis, kai visai naujas žmogus taip pasakė, kad net pritūpiau - *****, gi teisybę sako.. bet iš principo aš ramiai ignoruoju, nes suprantu, kad jos dar mažiau supranta, negu aš, bet turiu galvoje, kad gal užaugs, išmoks, sužinos, supras, gal skiriasi ir ateityje skirsis supratimai ir t.t., o pykstu tik tada, jeigu užsispiriama ir pradeda man įrodinėti, kad aš kupranugaris..smile.gif
Papildyta:
beje, seniai norėjau vieną dalyką pasakyti, ir pasakysiu tai čia, šioje temoje, nes kitose temose SM beveik nedalyvauju, tai mano saviraiškos (savikalbos - nuo žodžių kalbėtis su savimi) erdvė ribota biggrin.gif

baikit per ginčus minėti du dalykus: 1. pilnatį ir 2. bobišką kolektyvą. nes pačios esat bobos (plačiąja prasme, jeigu kam nors kils troškimas apie tai padiskutuoti), kaip bet kurios kitos, ir gyvenate bei išgyvenate per pilnatį. pilnaties arba kolektyvo moteriškumo paminėjimas ginčo metu kaip argumento yra nekonstruktyvu, nes Jūs pasitraukiate iš diskusijos užsilipę ant pjedestalo, tipo, aš aukščiau viso šito, ak, ir aptaškę neapibrėžtą skaičių dalyvių ne levandų kvapo losjonu.

ar susitariam? smile.gif aišku, susitarkim, jei sutinkat. čia mano viešas prašymas, šauksmas į tyrus cool.gif


sayonara, viskas aiskiau, negu aisku...
bet kadangi jauciuosi sikart privirus koses, tai jus man pasakykite, ar as kritikavau nuotrauka? Parasiau, kad ji man atrodo ne i tema... Ir tada prasidejo...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif Prasidejo klausimai, ar geriau koliazas, ar tai ne uzsiemimas, tada p**zdavojimai dedant siulu nuotraukas kaip pavyzdzius...
Nesuprantu sito puolimo mano adresu, todel bandziau gintis..

Svajone musu, as nejauciu jokio nepasitenkinimo..
Tiesiog matyt palieciau tai, ko daryti nevalia.... dabar zinosiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 09 vasario 2012 - 12:50
QUOTE(GiedreB @ 2012 02 09, 15:15)
Paluri, labai patiko dukrytės "autoportretas", dabar darykir savo  smile.gif


As turbut dar iki to nepriaugau...o ji pripratus buti "toje" kameros puseje lotuliukas.gif

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 09, 15:53)
paluri -> Nesupratau kaip tas dryžius taip foto pakeitė  biggrin.gif Čia nebent kitų žmonių apgaulei  ax.gif Kaip man patiko tavo mergytės auto  thumbup.gif  fantastika.


Ir taip, ir taip skaiciau, bet nesupratau koks dryžius .... blush2.gif
Malonu, kad patiko 4u.gif

Vakar gyvunu parduotuvej paklause ar fotografuociau sunis uz atlygi (Savininke per FB paziuri mano nuotraukas, jai patinka). Net nezinojau ka pasakyti, kazkodel nemegstu sunu fotografuoti, nors namie turim, bet nuotrauku beveik neturiu... Tai siandien darem trumpa suns FS, reikia ziureti ar kas isejo biggrin.gif
Atsakyti
paluri, tu saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 09, 12:03)
Ateinu vel su foto, dar vienas mano užsiėmimas  biggrin.gif Matau savo gal but klaidas, bet noriu ir jusu nuomoniu  4u.gif Sunku man tilpt savo namuose  biggrin.gif
Laukiu pavasario...

Man patinka.

QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 12:28)
iš kitos pusės, mano šiame pasisakyme yra viena labai silpna vieta smile.gif pati ne kartą esu raginusi naujokes bandyti komentuoti, NES taip gerai mokomasi. kaip rasti pusiausvyrą, aš nežinau.. norisi ir naujokes paraginti komentuoti ir taip mokintis, bet kartu nepykti, jeigu kuri senbuvė akivaizdžiai parodys, kad mano išmananti geriau, ir senbuves ramiau reaguoti..

drinks_cheers.gif

QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 12:28)
baikit per ginčus minėti du dalykus: 1. pilnatį ir 2. bobišką kolektyvą. nes pačios esat bobos (plačiąja prasme, jeigu kam nors kils troškimas apie tai padiskutuoti), kaip bet kurios kitos, ir gyvenate bei išgyvenate per pilnatį. pilnaties arba kolektyvo moteriškumo paminėjimas ginčo metu kaip argumento yra nekonstruktyvu, nes Jūs pasitraukiate iš diskusijos užsilipę ant pjedestalo, tipo, aš aukščiau viso šito, ak, ir aptaškę neapibrėžtą skaičių dalyvių ne levandų kvapo losjonu.

Eik jau... blink.gif Isijunk humoro jausma, ir viskas paprasciau pasirodys mirksiukas.gif Kodel negalima juokais pamineti pilnaties? Ar moteriskos (zodzio bobiskas nepastebejau g.gif) kolektyvo sudeties? Neperdekim... net ir per pilnati tongue.gif (kuri, beje, ir mane veikia, iskart prisipazistu lotuliukas.gif)
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2012 02 09, 17:15)
paluri, tu saunuole  4u.gif


Malonu 4u.gif O del ko butent? biggrin.gif
Atsakyti