Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 11:23)
P.S. Jei yra dalyviu sarasas, kuriu nuotraukas reikia tik girti, aikcioti ir sukcioti is susizavejimo, negalima nesutikti, nepritarti ar papriestarauti - irasykite ji i pirma puslapi, tuomet nekils panasiu konfliktu..


mano mano mano! biggrin.gif

p.s. aš juokauju, tikrai smile.gif nesityčioju. tik juokauju..smile.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 11:26)
Kiek piktumo cia siryt... blink.gif  Pilnatis veikia?  g.gif

Tos, kurios sakote, kad kai kurios mato tik taisykles, o ne nuotraukas - pataisykit mane, jei klystu, bet as maniau, kad zaidimai tuo ir skiriasi nuo siaip fotografavimo, kad yra kazkokios taisykles, remai, ir butent tuose remuose reikia kazka grazaus ir idomaus pateikti. O ne tik atnesti kazka ir sakyti - dariau del saves, man patinka, o jus kabinejates. Na be rysio kazkaip, nezinau...  ax.gif


Ok, sutikčiau, kad žaidimai turi turėti tam tikras taisykles, bet papasakok man, kaip reikia įvardinti konkretaus žaidimo taisykles, kad visos iki vienos jį vienodai suprastų? Tai neįmanoma, mano galva. Va ir interpretuoja merginos. Vienos - temą, kitos - žaidimo fotkes. Kas geriau? Aš nežinau. Man asmeniškai mieliau ir priimtiniau, kai žmogus savo energiją skiria interpretavimui, o ne interpretavimo interpretavimui. Nes tai leidžia fantazuoti, kurti, skirtis vienai nuo kitos, tobulėti, o ne vienodėti, neišsiskirti, susidėlioti į tvarkingas vienodas dėžutes ir kaip kazarme nedelsiant atsišaukti į švilpuką.

Davai, užduotis visoms: žaidimo tema "UŽSIĖMIMAI". PARAŠYKITE šiam konkrečiam atvejui taisyles taip, kad paskaitę jas žaidimo dalyvės tiksliai įvykdytų užduotį ir nė vienai nekiltų papildomų klausimų.

Whatever turi teisę išsakyti savo abejonę dėl to, ar Svajonės foto atitinka temai, Svajonė turi teisę išsakyti savo nuomonę šiuo klausimu, bet ties tuo galėjo viskas ir baigtis. O dabar gi viskas išvirto į bandymus žūtbūt įtikinti visus, kad turėjo būti taip ir ne kitaip. prisipažinsiu, kad man Svajonės pozicija priimtinesnė, nes pati irgi būčiau bandžiusi įrodyti savo teisę interpretuoti temą laisviau, negu kitos merginos. Galų gale, juk tai kūryba, o ne matematikos kontrolinis, kai galimas tik vienas teisingas atsakymas...

Breathe and let breathe, manau. Išlaisvėkime..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 09 vasario 2012 - 11:43
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 11:26)
Kiek piktumo cia siryt... blink.gif  Pilnatis veikia?  g.gif

Tos, kurios sakote, kad kai kurios mato tik taisykles, o ne nuotraukas - pataisykit mane, jei klystu, bet as maniau, kad zaidimai tuo ir skiriasi nuo siaip fotografavimo, kad yra kazkokios taisykles, remai, ir butent tuose remuose reikia kazka grazaus ir idomaus pateikti. O ne tik atnesti kazka ir sakyti - dariau del saves, man patinka, o jus kabinejates. Na be rysio kazkaip, nezinau...  ax.gif



dėl savęs vaiko fotkes padariau, pritaikydama temai norėjau pasidžiaugt, kam nepatiko, burnokitės.. man tai nėra kažkas belenkas.. jau sakiau- tai vaiko užsiėmimas, kurį pateikiau taip kaip matote

dėl jūsų- imkit tuos prakeiktus siūlus, užsiėmimas- nerimas vąšeliu, ura bis.gif

Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 11:17)
dabar gerai?  biggrin.gif

biggrin.gif Nu visai nieko... tongue.gif lotuliukas.gif

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 09, 11:23)
Jurzole -> per žinias vkr rodė [mano vyras pastoviai žinias žiūri  doh.gif aš tai nemėgstu tokių dalykų], kaip visi čiuožinėja upių vagomis smile.gif Smagu. 3-čioji man patiko foto. O mašinytė tai kažkaip nežinau, nilabai smile.gif gal, kad per daug įspausta į rėmus...

Dekui. Ech, gaila, kad masinyte nepatiko, man ta nuotrauka idomiausia atrode... ax.gif Kad suspausta, sutinku, bet nebetilpau placiau, ir trauktis nebuvo kur. Nebent is sono gal galejau meginti, bet irgi erdves truko. Ir siaip, vakar eilini karta isitikinau, kad vieno objektyvo neuztenka nesiotis (arba reikia nesiotis zooma). Taip norejau is arciau nufotografuoti ciuozejus, bet ant ledo leistis nedrisau su savo slidziais batais, o su 50-tuku nieko nepritrauksi gi... cool.gif

Ai, dar pataisysiu ir tave - ne upiu vagom ciuozineja, o kanalais. Olandija juk ir garsi savo kanalais - upiu tai visur daug yra mirksiukas.gif

O siandien tai kaip ir nacionalinis gedulas pas mus rolleyes.gif Vakar vakare buvo paskelbta, kad savaitgali vis tik neivyks Elfstedentocht (11 miestu maratonas). Tai 200km ilgio ciuozimo mataronas tarp 11 Fryzijos miestu ir miesteliu. Ciuoziama kanalais, upem, ezeriukais, mariomis. Dalyvauja tukstanciai zmoniu (registruojantis reikia pateikti sertifikata, kad esi kvalifikuotas ciuozejas, o ne siaip megejas). Organizuojami tie maratonai nuo 1909 m., ir nuo to laiko ju buvo berods tik 15, paskutinis ivyko 1997 m. Jau jau atrode, kad siemet vel bus galima ta maratona organizuoti, bet ne - ledas kai kur dar per plonas, ir pamazu ateina atsilimas. Nusivylimas... smile.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 11:23)
P.S. Jei yra dalyviu sarasas, kuriu nuotraukas reikia tik girti, aikcioti ir sukcioti is susizavejimo, negalima nesutikti, nepritarti ar papriestarauti - irasykite ji i pirma puslapi, tuomet nekils panasiu konfliktu..

Nera tokio saraso mirksiukas.gif Bet faktas, kad pakritikavus senbuviu nuotraukas, gali isgirsti, jog tavo kritika ne i tema, nes cia kuryba, kitoks supratimas, astresnis matymas, etc. Na ir kas? Tai tik nuomoniu skirtumas. Neimk i galva 4u.gif
Atsakyti
Čia moteriškiausias mano skaitytas forumas ever smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 00:00)

kovbojes 4fun (bandau su dukra nusifotkint, bet ji nemegsta, niekaip nepavyksta, o fotkiu neturim..)


Patiko tema ir jos išpildymas, tavo mergina nuostabiai supozavusi; bet apdirbimas brrr schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi.Kri.: 09 vasario 2012 - 11:46
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 12:33)
oij nea, neskutom nei karto, labai laukiam, kada jam plaukai užaugs, bet vis neužauga  biggrin.gif  nu iki 18-kos gal sakau užaugs  biggrin.gif

dėl kosmoso tai geeeeras  lotuliukas.gif

Užaugs, užaugs smile.gif
Atsakyti
Senbuvės kitaip priima kritiką dėl paprasto dalyko: jos tvirčiau dėl savo fotografijų jaučiasi, geriau žino, ko nori, ką norėjo pasakyti, parodyti, todėl jos mažiau ima kritiką į galvą, mažiau plakasi ir barstosi galvą pelenais, nesimuša kumščiais į krūtinę. Todėl iš šono naujiems žmonėms paprastai atrodo, kad jos arogantiškos ir nepriima kritikos. Tačiau jos visos neabejotinai pradėjo nuo kritikos priėmimo, atsižvelgimo į bet kokias pastabas, dėkojimo už pastebėjimus ir pan. O dabar jos labiau reaguoja ne į kritiką, o į bandymus suvaržyti jų laisvę interpretuoti.

Naujokės ar mažiau čia esančios, prisiminkite tai, ką parašiau aukščiau, tada, kai vadinsitės senbuvėmis ir aiškinsitės su kitomis naujokėmis..smile.gif

man paklodžių diena? šluokit mane iš čia, blin smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 09 vasario 2012 - 11:56
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 11:42)
dėl savęs vaiko fotkes padariau, pritaikydama temai norėjau pasidžiaugt, kam nepatiko, burnokitės.. man tai nėra kažkas belenkas.. jau sakiau- tai vaiko užsiėmimas, kurį pateikiau taip kaip matote

Nu zinok jau nebesuprantu, ko tu cia taip susinervinai blink.gif Na nepatiko kazkam tai, ka tu parodei "Uzsiemimu" zaidimui. Na ir? Tu turi savo nuomone, kitos - savo, kitokia. Normalu, sakyciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 11:52)
Nu zinok jau nebesuprantu, ko tu cia taip susinervinai  blink.gif Na nepatiko kazkam tai, ka tu parodei "Uzsiemimu" zaidimui. Na ir? Tu turi savo nuomone, kitos - savo, kitokia. Normalu, sakyciau  g.gif


aš nebesinervinu smile.gif rišu šitą durną temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 11:42)
Davai, užduotis visoms: žaidimo tema "UŽSIĖMIMAI". PARAŠYKITE šiam konkrečiam atvejui taisyles taip, kad paskaitę jas žaidimo dalyvės tiksliai įvykdytų užduotį ir nė vienai nekiltų papildomų klausimų.

Nu... butinai, nes kitaip karas kils biggrin.gif

QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 11:49)
Senbuvės kitaip priima kritiką dėl paprasto dalyko: jos tvirčiau dėl savo fotografijų jaučiasi, geriau žino, ko nori, ką norėjo pasakyti, parodyti, todėl jos mažiau ima kritiką į galvą, mažiau plakasi ir barstosi galvą pelenais, nesimuša kumščiais į krūtinę. ...

Pratesiu: ... ir daznai susinervina, kai kokia nesusipratusi naujoke isdrista pakritikuoti ju kuryba (nepainioti su siaip nuotraukomis) tongue.gif

Kaip sau norit, man tai vis tiek diedovscina dvelkia... biggrin.gif Bet tai taip ir turi buti, visur taip yra, kur yra naujokiu ir senbuviu, tai kodel cia turetu buti kitaip? mirksiukas.gif

Bet siaip tai juokinga diskusija gavosi... ir tikrai labai moteriska drinks_cheers.gif Einu dirbti cool.gif
Atsakyti
Ateinu vel su foto, dar vienas mano užsiėmimas biggrin.gif Matau savo gal but klaidas, bet noriu ir jusu nuomoniu 4u.gif Sunku man tilpt savo namuose biggrin.gif
Laukiu pavasario...
user posted image
Atsakyti
oi kaip smagu šiandien pas jus, net nebežinau ką paskyt biggrin.gif

Aš užsėmimo ir kitų užduočių šiame skyrelyje atlikimą matuoju taip - kiekvienam pagal išgales, jei tau įdomu fotografuoji, taip kaip įdomu, jei ne, nefotografuoji.Kaip fotografuoji, kaip užduotį sukramtai, vėlgi priklauso tik nuo tavęs pačio. Jei užduotis - užsiėmimai - tai suprantu -veikla ( be jokių taisyklių) - ir nebūtinai stot į linijunius šokius kad foto būtų įdomi. Aš šiai dienai -namų šeimininkė, tai mano veikla gali būt nuo skalbinių lyginimo ( todėl Svajonės foto - užskaityta biggrin.gif )iki skraidymo padebesiais. Sulankstytų skalbinių ar lygintuvo nenoriu fotografuot, sukurpt foto skarjojimo norėčiau, bet šiai dienai nesifotografuoja. Todėl nerodau nieko.
Vertinu taip , jei siuvinį , piešinį atneša naujokas, užskaitau, nes suvokiu, kad tai nufotografuoti reikėjo pastangų, kad foto šviesi būtų, kad fokusas vietoj, ieškojo , dėliojo. Kai akmenukus atneša rG, su visa pagarba jai, neužskaitau - ne užsiėmimo neužskaitau, neužskaitau rezultato - ne lygis tsakant.
Mano blondiniškai galvai užduotys tam čia ir užsiduodamos, kad augtumėm.
Nežinau ar aiškiai, nežinau ar net reikėjo, tiesiog...norėjosi pasisakyt.

Dėl vertinomo, nesamonė, kad kai kurios čia turi kažkokias privilegijas. Taip ,yra simpatijos ir tai normalu. Pažįsti kai kuriuos, taip lengviau suskaitai informaciją fotkėse. Nuo to darbas tampa patrauklresnis , kartais atvirkščiai, suvoki, kad gali, o sumalė š.


Ups, pamačiau Svajonės foto su mezginiais , nu sory, neužskaityta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 09 vasario 2012 - 12:13
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 12:00)
Nu... butinai, nes kitaip karas kils  biggrin.gif
Pratesiu: ... ir daznai susinervina, kai kokia nesusipratusi naujoke isdrista pakritikuoti ju kuryba (nepainioti su siaip nuotraukomis)  tongue.gif

Kaip sau norit, man tai vis tiek diedovscina dvelkia...  biggrin.gif Bet tai taip ir turi buti, visur taip yra, kur yra naujokiu ir senbuviu, tai kodel cia turetu buti kitaip?  mirksiukas.gif

Bet siaip tai juokinga diskusija gavosi... ir tikrai labai moteriska  drinks_cheers.gif Einu dirbti  cool.gif


vakar rašiau, kad esu atvira, tai dabar tai įrodysiu: atvirai rašau savo nuomonę ir galit mane vadinti pasikėlusia, man dzin smile.gif

pripažink, kai ateina žmogus, kuris iš šešto karto padaro 1 ND ir pasako žmogui, kuris fotkina šešerius metus, kad pas tave trūksta fokuso arba horizontas kreivas, tai.. aš pvz. irgi reaguoju. senbuvis OBJEKTYVIAI geriau išmano, kodėl jis tai daro ir kodėl paliko kreivą horizontą, jo išprusimas fotografijos srityje 99 proc. atvejų yra didesnis už naujoko. ir tas susinervinimas ateina todėl, kad nu keista, kai visiškai žalias žmogus nesupranta, kad jis yra visiškas žalias žmogus. tad, mano galva, tai nėra kritikos nepriėmimas, o yra kritikos nepriėjimas iš asmens, kuris dar objektyviai nelabai gali kritikuoti. Bet juk ne, lietuvys visada GALI kritikuoti. politiką, krepšinį, ekonomiką, atominę elektrin, sveikatos apsaugą ir teismų sistemą su vienodu išmanymu.

Nu objektyviai, talentų yra vienas kitas, paprastai visos ateina visai visai visai žalios, viena kita ateina jau prieš tai fotkinę ir ND daro formaliai, tipo, dėl chebros.

iš kitos pusės, mano šiame pasisakyme yra viena labai silpna vieta smile.gif pati ne kartą esu raginusi naujokes bandyti komentuoti, NES taip gerai mokomasi. kaip rasti pusiausvyrą, aš nežinau.. norisi ir naujokes paraginti komentuoti ir taip mokintis, bet kartu nepykti, jeigu kuri senbuvė akivaizdžiai parodys, kad mano išmananti geriau, ir senbuves ramiau reaguoti..

aš asmeniškai mano foto kritiką iš naujokių paskaitau ir ramiai padedu į šoną. na per kelerius metus man gal yra buvęs atvejis, kai visai naujas žmogus taip pasakė, kad net pritūpiau - *****, gi teisybę sako.. bet iš principo aš ramiai ignoruoju, nes suprantu, kad jos dar mažiau supranta, negu aš, bet turiu galvoje, kad gal užaugs, išmoks, sužinos, supras, gal skiriasi ir ateityje skirsis supratimai ir t.t., o pykstu tik tada, jeigu užsispiriama ir pradeda man įrodinėti, kad aš kupranugaris..smile.gif
Papildyta:
beje, seniai norėjau vieną dalyką pasakyti, ir pasakysiu tai čia, šioje temoje, nes kitose temose SM beveik nedalyvauju, tai mano saviraiškos (savikalbos - nuo žodžių kalbėtis su savimi) erdvė ribota biggrin.gif

baikit per ginčus minėti du dalykus: 1. pilnatį ir 2. bobišką kolektyvą. nes pačios esat bobos (plačiąja prasme, jeigu kam nors kils troškimas apie tai padiskutuoti), kaip bet kurios kitos, ir gyvenate bei išgyvenate per pilnatį. pilnaties arba kolektyvo moteriškumo paminėjimas ginčo metu kaip argumento yra nekonstruktyvu, nes Jūs pasitraukiate iš diskusijos užsilipę ant pjedestalo, tipo, aš aukščiau viso šito, ak, ir aptaškę neapibrėžtą skaičių dalyvių ne levandų kvapo losjonu.

ar susitariam? smile.gif aišku, susitarkim, jei sutinkat. čia mano viešas prašymas, šauksmas į tyrus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 09 vasario 2012 - 12:16