Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 11:06)
zaidimuose dalyvauti berysio. nes kitos, su bukesniu matymu, mato tik taisykles, o ne foto


nono.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 11:48)
Dabar del temos.... Nepatingejau surasti Yvettes zinutes ...
As suprantu tema taip, kad nuotraukoje turi atsispindeti fotografuojanciojo pomegis ar hobis... Ne seimos nariu..



na va, as irgi taip pat supratau sia tema, bet nesigilink, as jau to ismokau mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:56)
Tai tuomet tema netenka prasmes, nes uzsiemimas yra absoliuciai viskas - valgymas (t.y. fotografuotas maistas), drabuziu kruva (nes ja reikes skalbti), nufotografuotas kompiuteris, nes sedejimas prie jo - uzsiemimas... Tuomet tinka ir telikas, suo, kilimas, dantu sepetukas, vaiko vezimelis, gele vazone, suris su pelesiu, knyga ir t.t. Tai yra - tinka viskas...



Svarbiausia tai pateikti kaip uzsiemima, manau



o bukais vadintis nelabai grazu blink.gif
Atsakyti
ok, prikibsiu prie žodžių ir aš, vis tiek mes esame situacijoje "sometimes to take the path of peace we have to climb the mountain of conflict" smile.gif čia citata iš mano mėgstamo filmo. ne fotografinio.

niekas nieko nepavadino buku. bukas žmogus ir bukesnis matymas yra skirtingi dalykai. man gal irgi nepatiko šio žodžio pavartojimas, galima buvo ir be jo apsieiti, bet nemaišykite visos urmu skirtingų dalykų.
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2012 02 09, 11:01)
Svarbiausia tai pateikti kaip uzsiemima, manau
o bukais vadintis nelabai grazu  blink.gif

dar tureciau pasakyt, kad nemokat skaityt, bet nesakysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brumbrumai: 09 vasario 2012 - 11:08
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 09, 10:59)
aij va, kam nepatiko, tai čia arhyvinę seriją galit pažiūrėt, gal tiks, tik užsimerkit, ir logotipo nematykit  biggrin.gif  kažkada galvojau, kad logotipas jėga, ir dabar labai dėl to gailiuosi  biggrin.gif
užsiemimas

Kodėl tau nepatinka logotipas?
Kaip tik žadėjau kokį tokį susikurti. Tam atvejui, kad apsaugoti nuo nuotraukos vagimo. g.gif Nors jei kokiam kraštukį yra, galima lengvai nukirpti.
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:48)
Dabar del temos.... Nepatingejau surasti Yvettes zinutes ...
As suprantu tema taip, kad nuotraukoje turi atsispindeti fotografuojanciojo pomegis ar hobis... Ne seimos nariu..




"UŽSIĖMIMAI" Fotografuokit tai, kas jums šiuo metu atima didžiausią laiko dalį "

vaiko auginimas man atima pačią didžiausią laiko dalį biggrin.gif

žinok jei atvirai, aš nesuprantu ką tu čia bandai įrodyti.. Tu supranti taip, aš kitaip, ir kas? ką dabar daryt? man dabar stengtis pradėt mąstyti taip kaip tu, tada baigsis šita diskusija?

dabar gerai? biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 09, 11:12)
Kodėl tau nepatinka logotipas?
Kaip tik žadėjau kokį tokį susikurti. Tam atvejui, kad apsaugoti nuo nuotraukos vagimo.  g.gif Nors jei kokiam kraštukį yra, galima lengvai nukirpti.


nuotraukas gali apsaugoti, tik jų neviešinimas internetinėje erdvėje smile.gif visą kitą, ir su ps gali nuimt, ir nukirpti.. logotipas baisina nuotrauką, aš jų nekenčiu, nuo tada kai Say man pasakė biggrin.gif žiūriu, nu rimtai šūds, gadina tik nuotrauką smile.gif
Atsakyti
Vaikai draugaukime draugiskai 4u.gif
Baigaim pyktis, ir einat visos fotografuot uzsiemimu, kas kaip supranta ir kas kaip nori !!!!!
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 09, 00:00)
kovbojes 4fun (bandau su dukra nusifotkint, bet ji nemegsta, niekaip nepavyksta, o fotkiu neturim..)
http://farm8.staticf...2ea993069_z.jpg

Oho, man patinka, netgi labai, pradžioj žiūriu, kažkaip keistai atrodo tas toks "tapiškumas", o kuo toliau žiūrėjau, tuo labiau patiko, viskas super, patinka marškinėliai abiejų, uggsai, kojos tobulos, patinka netgi, kad mergytė tokia surūgusi smile.gif Liuksinė foto thumbup.gif Kaip faina, negaliu, labai gražiai rūbeliai suderinti.

Jurzole -> per žinias vkr rodė [mano vyras pastoviai žinias žiūri doh.gif aš tai nemėgstu tokių dalykų], kaip visi čiuožinėja upių vagomis smile.gif Smagu. 3-čioji man patiko foto. O mašinytė tai kažkaip nežinau, nilabai smile.gif gal, kad per daug įspausta į rėmus...

Dalyja -> man kažkaip per mėlyna akyse smile.gif

Svajonė mūsų -> Kaip faina, koks jau didelis pipiras, chiba skutot, ani? Pasipasakosiu smile.gif Mano tėvai ir vyro liepia man vaikį nuskusti, aš neleidžiu smile.gif Gal ir blogai. O žinai, ką gydytoja pasakė? "čia mitas dėl skutimo <....> Galit galiukus pakirpti, tik neskuskit, nes vaikas praras ryšį su kosmosu" lotuliukas.gif Suprask, aš noriu, kad mano vaiko ryšiai su visais būtų tvarkoje lotuliukas.gif OT, ale knietėjo pasidalinti blush2.gif tik nesupraskit vėl klaidingai, kaip dėl tos soskės aną sykį... beje, kai čia šneka apie soskes buvo, nu tai aš paėmiau ir tą pačią dieną nebedaviau soskės, jau greit mėnuo bus, kai be sosės maniškis (clap) Labai lengvai kažkaip atsisakė, prašė pradžioj prieš miega, kokius tris užmigimus buvo kaprizai.
Man patinka tos dėmelės ant foto. Kokios leliaus akys! Fantastika smile.gif Labai smagi foto.

Kietas tavo logotipas buvo thumbup.gif

O, kokios spalvos, kaip gražiai pateiktas mezgimas/nėrimas - patinka foto labai.

paluri -> Nesupratau kaip tas dryžius taip foto pakeitė biggrin.gif Čia nebent kitų žmonių apgaulei ax.gif Kaip man patiko tavo mergytės auto thumbup.gif fantastika.

suprara -> Užjaučiu dėl veidrodžio apspjaudimo :/


Nepritariu, kad senbuvė ką bedėtų, viskas bus super. Kiekvienas turi savo nuomonę ir čia gali ją reiškti, jei kam nepatiko, sako: "Man nepatiko" ir psio smile.gif Kiekvienas turi teisę į nuomonę smile.gif

Peace, nesipykit group.gif
Atsakyti
Svajonė mūsų, nieko as nebandau irodyti... Parasiau, kad nuotrauka, mano galva, yra ne i tema.... Tuomet prasidejo irodinejimai, kokia ji visgi i tema ir tu pati paklausei, kaip as isivaizduoju tema... Kad isvengti interpretaciju - pacitavau temos paskelbimo zinute.... Viskas... Nieko nebandau irodyti...
Tiesiog, kai mane puola - as ginuosi...
Ir visgi manau, kad kalciausia cia - zalia jaunoji (bajeris, jei kazkas nesupras)

P.S. Jei yra dalyviu sarasas, kuriu nuotraukas reikia tik girti, aikcioti ir sukcioti is susizavejimo, negalima nesutikti, nepritarti ar papriestarauti - irasykite ji i pirma puslapi, tuomet nekils panasiu konfliktu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 09 vasario 2012 - 11:31
Kiek piktumo cia siryt... blink.gif Pilnatis veikia? g.gif

Tos, kurios sakote, kad kai kurios mato tik taisykles, o ne nuotraukas - pataisykit mane, jei klystu, bet as maniau, kad zaidimai tuo ir skiriasi nuo siaip fotografavimo, kad yra kazkokios taisykles, remai, ir butent tuose remuose reikia kazka grazaus ir idomaus pateikti. O ne tik atnesti kazka ir sakyti - dariau del saves, man patinka, o jus kabinejates. Na be rysio kazkaip, nezinau... ax.gif

QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 10:06)
zaidimuose dalyvauti berysio. nes kitos, su bukesniu matymu, mato tik taisykles, o ne foto

Kaip tu megsti etiketes lipinti... blink.gif Apie arogancija jau nekalbu, nes ne pirmas kartas, spejau priprasti cool.gif

QUOTE(GiedreB @ 2012 02 09, 10:45)
Juržole, patiko užšalusi upė, dabar supratau, kadtu gyveni ne LT, tai va kur randi tų man patinkančių augalų  smile.gif

Aciu. Ten kanalas, ne upe mirksiukas.gif O del augalu, tai man rodos, dauguma ju ir LT auga g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 09 vasario 2012 - 11:26
QUOTE(noisy-B @ 2012 02 09, 11:23)


Svajonė mūsų -> Kaip faina, koks jau didelis pipiras, chiba skutot, ani? Pasipasakosiu smile.gif Mano tėvai ir vyro liepia man vaikį nuskusti, aš neleidžiu smile.gif Gal ir blogai. O žinai, ką gydytoja pasakė? "čia mitas dėl skutimo <....> Galit galiukus pakirpti, tik neskuskit, nes vaikas praras ryšį su kosmosu"  lotuliukas.gif Suprask, aš noriu, kad mano vaiko ryšiai su visais būtų tvarkoje  lotuliukas.gif  OT, ale knietėjo pasidalinti  blush2.gif tik nesupraskit vėl klaidingai, kaip dėl tos soskės aną sykį... beje, kai čia šneka apie soskes buvo, nu tai aš paėmiau ir tą pačią dieną nebedaviau soskės, jau greit mėnuo bus, kai be sosės maniškis (clap) Labai lengvai kažkaip atsisakė, prašė pradžioj prieš miega, kokius tris užmigimus buvo kaprizai.
Man patinka tos dėmelės ant foto. Kokios leliaus akys! Fantastika smile.gif Labai smagi foto.




oij nea, neskutom nei karto, labai laukiam, kada jam plaukai užaugs, bet vis neužauga biggrin.gif nu iki 18-kos gal sakau užaugs biggrin.gif

dėl kosmoso tai geeeeras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 09, 11:26)
Kaip tu megsti etiketes lipinti...  blink.gif Apie arogancija jau nekalbu, nes ne pirmas kartas, spejau priprasti  cool.gif

nei cia etikete, nei cia arogancija. as tik logiska
Atsakyti