Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

per jus kavos nepasiidauriau doh.gif ot kokios negeros tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:14)
Gerai, viskas... Tyliu  4u.gif  4u.gif 
nors tamstos nuotrauka irgi butu idomu pamatyti, nes kol kas neteko biggrin.gif  biggrin.gif

:* nuspejamas ejimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brumbrumai: 09 vasario 2012 - 10:28
QUOTE(rG @ 2012 02 09, 11:19)
Tipo Sm turi nueit iki Tavo lygio lygio? 
Kai jau pagrindus  įgysi, gali keliaut laukais padrikais plaukais. Kol kas apsimoka pabūt čia ir padirbėt jei nori išmokti fotografuoti  mirksiukas.gif  4u.gif

Tu turi kazka asmenisko? Ar cia del zalios jaunosios ? biggrin.gif
Prie ko cia as ir mano lygis, niekaip nesuprantu g.gif g.gif

QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 11:24)
:* nuspejamas ejimas


Nu taip - ko gi tiketis daugiau is buku zmoniu biggrin.gif biggrin.gif Paprasti, kvaili ir stereotipiniai...
Bet smagu, kazkam tai bent jau irodo arba primena apie ju genialuma,svarbuma ir gebejima matyti toli ir i prieki 4u.gif
Atsakyti
Ui net nežinau kur įsiterpti, bet patinka man ši tema biggrin.gif O del brumbrumai foto, tai labai gera pamenu jos paskutinę, visai nesenai buvo idejus cool.gif Man patiko lotuliukas.gif Norėčiau pasakyt, kad mažiau ožiuotis ir žodžiuotis reiketų, o geriau kitaip energiją išliet (pvz parodyt kaip TU supranti uzsiėmimą), bet tada gal neįdomu būtų šioj temoj, nebutų aršių diskusijų rolleyes.gif Kartais patinka man moteriškas kolektyvas biggrin.gif
Atsakyti


Juržole, patiko užšalusi upė, dabar supratau, kadtu gyveni ne LT, tai va kur randi tų man patinkančių augalų smile.gif

Maggie, faina foto su dukryte, apdirbimas gal kiek neįprastas, bet įdomiai žiūrisi...

Paluri, labai patiko dukrytės "autoportretas", dabar darykir savo smile.gif

O Svajonės foto temai patiko vien tuo, kad tai ne rankdarbiu koliažas smile.gif Rankdarbiai gražiai nufotkinti gražu, bet jau norisi kažkaip kitaip interpretuotos temos, laukiau kol kokia senbuvė įkels ką nors kitaip smile.gif Mintis apie vyrą, susikrovusį kojas žiūrintį teliką , super smile.gif

Maggie dėkui už komentarus flickre, supratau, kad nieko gero tie mano apelsinai, tai čia nebekelsiu, eisiu ką nors dar bandyt paveiksluot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedreB: 09 vasario 2012 - 10:46
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:36)
Tu turi kazka asmenisko? Ar cia del zalios jaunosios ? biggrin.gif
Prie ko cia as ir mano lygis, niekaip nesuprantu  g.gif  g.gif
Nu taip - ko gi tiketis daugiau is buku zmoniu  biggrin.gif  biggrin.gif Paprasti, kvaili ir stereotipiniai...
Bet smagu, kazkam  tai bent jau irodo arba primena apie ju genialuma,svarbuma ir gebejima matyti toli ir i prieki 4u.gif

nu nei tau smagu, nei ka. kam cia apsimetinet. pasijautei izeista ir pradejai pulti
Atsakyti
na gi nesiožiuokite, merginos, jau perėjot prie asmeniškumų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 02 02, 15:12)
Naujas žaidimas. "UŽSIĖMIMAI" Fotografuokit tai, kas jums šiuo metu atima didžiausią laiko dalį arba tai, kuo užsiimat savaitgaliais, vakarais ir t.t...
Dvi savaitės, kaip visada. Naujai dalyvaujantiems žaidime, pasistenkit, pasiplanuokit, neskubėkit. Pristatykit tvarkingai foto.



Dabar del temos.... Nepatingejau surasti Yvettes zinutes ...
As suprantu tema taip, kad nuotraukoje turi atsispindeti fotografuojanciojo pomegis ar hobis... Ne seimos nariu..

brumbrumai, matai, vadinti nepazistamus zmones bukai mastanciais ir galvoti, kad tai "normalu", tai gali leisti ne kiekvienas... taip - tai nera malonu ir zeidzia, nes tai jau yra asmeniska. Ir neturi nieko bendro su kritika ar nuotrauka, ar mokymusi fotografuoti.. Kita vertus, man turetu buti px tavo nuomone, taciau neslepsiu - nustebino toks pareiskimas... Tiksliau nustebino tavo ribu nejautimas...Nei as, nei kitos, kurios pasake savo kazkokia tau neitikusia nuomone, "neganeme su tavim karviu", todel tiesiog tai yra klaikiai nemandagu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 09 vasario 2012 - 10:58
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 09, 10:44)
Ui net nežinau kur įsiterpti, bet patinka man ši tema  biggrin.gif O del brumbrumai foto, tai labai gera pamenu jos paskutinę, visai nesenai buvo idejus  cool.gif Man patiko  lotuliukas.gif  Norėčiau pasakyt, kad mažiau ožiuotis ir žodžiuotis reiketų, o geriau kitaip energiją išliet (pvz parodyt kaip TU supranti uzsiėmimą), bet tada gal neįdomu būtų šioj temoj, nebutų aršių diskusijų  rolleyes.gif Kartais patinka man moteriškas kolektyvas  biggrin.gif


jei nebūtų susižodžiavimų, nebūtų 25 ir daugiau skaitančių temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 11:49)
jei nebūtų susižodžiavimų, nebūtų 25 ir daugiau skaitančių temą smile.gif



ot cekavos esame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:48)
Dabar del temos.... Nepatingejau surasti Yvettes zinutes ...
As suprantu tema taip, kad nuotraukoje turi atsispindeti fotografuojanciojo pomegis ar hobis... Ne seimos nariu..


net jei taip, tai Svajonės atveju foto idealiai tinka temai, nes jos visą laiką atima vaiko auginimas, plius fototgrafija, tai jinai fotografijos pagalba parodė tai, kuo ištisai užsiima. ir, preziumuoju, tai mėgsta.

nu baikit vieną kartą pasaulį lipdyt vien pagal savo matymą. leiskit ir kitiems pasireikšti smile.gif Tu vienaip supratai, įstojai į savo supratimo autostradą ir varai dideliu greiču, o Svajonė painterpretavo savaip, rieda neasfaltuotu vieškeliu, kelia dulkes ir.. ir gerai.. tai ir yra KŪRYBA..

ar dabar čia principų karas nutiko, ir kol nebus išaiškintas vienintelis teisingas nugalėtojas ir jo tiesa paskelbta vienintele teisinga tiesa, bus kipišas temoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 09 vasario 2012 - 11:00
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 08:49)
jei nebūtų susižodžiavimų, nebūtų 25 ir daugiau skaitančių temą smile.gif


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti