Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(rG @ 2012 02 09, 09:57)
Tai va, aš lygiai taip pat pagalvojau, atsiranda kažkokios taisyklės, ne/užskaitymai ir t. t., t.y. bandoma įbrukti į kažkokius rėmus, aš čia ne piktai, alia šiandien jau nebeturėjau ką besakyt po tų komentarų  biggrin.gif

zaidimuose dalyvauti berysio. nes kitos, su bukesniu matymu, mato tik taisykles, o ne foto
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:04)
tai tuomet gal vertetu skelbiant tema parasyti, kada bus kabinejamasi,bandoma ibrukti i remus, o kada tiesiog priimama nuotrauka tokia, kokia ja mato autorius... Nes prisiminus tema apie kina, tai beveik nei viena nuotrauka neitiko  4u.gif

Nes tai visiškai ne tas pats. Ir labai aiškiai buvo tai apibrėžta. Bet ne visi tą jaučia ir antra - sakėm palaukim pavasario, nes sąlygų reikia cinematikui, bet ne, kai kurios traukė ir dėjo juodus rėmus reportažinių nuotraukų.
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 09, 11:03)
O gal žinok ne  mirksiukas.gif  nes nelabai atsimenu, kad ką būtum įdėjus, apart stikliukų. Fotografuok dėk ir susilauksi. Arba ne.


O tam, kad parasyti nuomone, reikia ideti kazkoki skaiciu nuotrauku ? Bet tu "akiu" (kaip buvai parasius pries pataisyma), buvau idejus dar nuotrauka...
ND padariau lyg ir uzskaityti buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 09 vasario 2012 - 10:09
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 09:56)
Del Maggie nuotrauka tik paklausiau.... Bet cia, man rodos variantas, kad grazu ir faina tik todel, kad ji senbuve ir ka beidetu, bus super  biggrin.gif
smile.gif

Whatever, tavo nika tai tik is burbejimu zinau. irgi pasiekimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 10:04)
Mano asmeniniu požiūriu, šioje temoje svarbiausia ne kas, o KAIP parodyta.

miau
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 09, 10:08)


I know...

miau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 02 09, 11:04)
jadryštvaijrūtos smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
NinaAtina, I know, good one..biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 09:56)
Tai tuomet tema netenka prasmes, nes uzsiemimas yra absoliuciai viskas - valgymas (t.y. fotografuotas maistas), drabuziu kruva (nes ja reikes skalbti), nufotografuotas kompiuteris, nes sedejimas prie jo - uzsiemimas... Tuomet tinka ir telikas, suo, kilimas, dantu sepetukas, vaiko vezimelis, gele vazone, suris su pelesiu, knyga ir t.t. Tai yra - tinka viskas... Tuomet tema netenka prasmes, nes tai - laisva tema..
apie koliaza as isvis nesakiau  mirksiukas.gif




parašyk taisykles pagal kokias nori žaist, ok??? kaip TU supranti tą užsiemimą?? ar supranti, kad ne visi vienodai supranta, kas yra užsiemimas? juk tame ir įdomumas, kaip kas pateiks pagal savo supratimą..

na ir gerai, lai fotografuoja tą rūbų krūvą, jei skaniai bus pateikta, labai gerai "sueis", tegul fotografuoja valgį.. kas kam svarbu, tas tą ir fotografuoja.. kažkam svarbu mezgimas, tai ir fotogafuoja siūlus, o mat jei valgio gaminimas kažkam itin super duper patinka, tai jau nebetinka užsiemimui, nes tamsta kažkį apbrėžimą susigalvojote, apie kurį niekas nežino..

kodėl fotografuoti teliką?? teliko nebūtina fotografuoti, juk tai tik daiktas.. bet įdomiai parodyti, kaip vyras žiūri teliką ant stalo kojas susikrovęs, visai manau įdomu turėtų būti.. kodėl fotografuoti dantų šepetuką? juk tai tik daiktas.. o fotografuoti, kaip susivėlęs , neatsibudęs žmogus iš ryto valosi dantis, manau visai įdomi nuotrauka būtų.. ir t.t. ir pan.

pvz, užsiemimą aš suprantu, kaip kažkokio veiksmo procesą.. o dauguma rodo nufotografuotus daiktus, ar jau užsiemimo proceso rezultatus- mezginius, piešinius... tai tas pats būtų, jei aš vaiko švarias rankas būčiau nufotografavusi, ir sakius- aij, jis čia rankas plovėsi, va švarios, jo toks užsiemimas buvo..

žodž dauguma fotografavo daiktus, bet ne užsiemimo procesą, ir visiem tai labai tiko, nors man tai atrodė ne į temą. bet aš patylėjau, nes apibrėžimo kaip ir kokio grižto nebuvo, tai tiesiog stebėjau žaidimą, kas kaip tą temą suprato, ir mėgavausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 11:06)
zaidimuose dalyvauti berysio. nes kitos, su bukesniu matymu, mato tik taisykles, o ne foto


o cia jau stipru....
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 09, 11:08)
Whatever, tavo nika tai tik is burbejimu zinau. irgi pasiekimas smile.gif


Gerai, viskas... Tyliu 4u.gif 4u.gif
nors tamstos nuotrauka irgi butu idomu pamatyti, nes kol kas neteko biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:04)
tai tuomet gal vertetu skelbiant tema parasyti, kada bus kabinejamasi,bandoma ibrukti i remus, o kada tiesiog priimama nuotrauka tokia, kokia ja mato autorius... Nes prisiminus tema apie kina, tai beveik nei viena nuotrauka neitiko  4u.gif


temą apie kiną, mes nusprendėm atidėti pavasariui, bet dauguma vis tiek krovė nuotraukas.. "cinematic" yra fotografijos žanras, ir taip, jis turi rėmus.. o tema "užsiemimai", mano manymu, jokių rėmų neturi
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 09, 10:08)
O tam, kad parasyti nuomone, reikia ideti kazkoki skaiciu nuotrauku ?  Bet tu "akiu" (kaip buvai parasius pries pataisyma), buvau idejus dar nuotrauka...
ND padariau lyg ir uzskaityti buvo...
Tipo Sm turi nueit iki Tavo lygio lygio?
Kai jau pagrindus įgysi, gali keliaut laukais padrikais plaukais. Kol kas apsimoka pabūt čia ir padirbėt jei nori išmokti fotografuoti mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 09 vasario 2012 - 10:23