Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(GiedreB @ 2012 02 08, 11:32)
Man įdomus augalas pirmoje nuotraukoje,  labai fotogeniškas, gražus ir žiemą, ir vasarą... Nesuprantu- matau jį dažnose nuotraukose, bet realiai jokioj pievoj nemačiau

Tai gal ne ten ieskojai - cia ne pievos zole, o krumas smile.gif

QUOTE(Ainoa @ 2012 02 08, 11:45)
Jurzoles man isvis dauguma nuotrauku patinka smile.gif net ir ta su dviraciu patiko, tiesa splavotos jau nemaciau, bet j/b visai mielai ziurejosi  ax.gif

Aciu, Ainoa, labai malonu girdeti 4u.gif

QUOTE(Ainoa @ 2012 02 08, 11:45)
o as noriu pastebejimu ir kritiko sia

Man visai patinka, spalviskai irgi. Tik tie karoliai kazkaip ne i tema.

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 08, 13:42)
Gerą diskusiją užvedėt apie internetinį bendravimą ir tiesioginį. Aš pritariu maggie, esu ir aš tokia pat virtualiam, kokia ir gyvenime, nematau tikslo veidmainiauti (per žiaurus žodis) nei internetiniam forume, nei bendraujant gyvai su žmonėmis.

Na veidmainiavimas veidmainiavimui nelygus... tarkim, bendrauji su kuo nors, mazai pazistamu (na baliuj kokiam, konferencijoj, dar kur nors), kalba tas zmogus visiskas nesamones, tai negi tu jam taip ir pasakai - ko cia nesamones kalbi? Netikiu smile.gif Bent jau as butent apie toki "veidmainiavima" kalbejau. Ir daug kas taip elgiasi realiam gyvenime, bet "atsipalaiduoja" virtualiam.

QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 14:02)
tie, kurie internete įsitikina, kad aš  ragana, susitikę šypsosi wink.gif todėl, kad aš galiu būti labai miela ragana, vot

Esu linkusi patiketi mirksiukas.gif

QUOTE(sayonara @ 2012 02 08, 14:15)
žinot, skambina prekybos agentai, iš kažkur iškasę mobilius, siūlo tai mobiliakus, tai triusikus iš Prancūzijos, tai dar ką nors. Tai va, aš visada pakeliu, mandagiau pasakau, kad tai mano darbinis telefonas, dabar darbo laikas ir darbo reikalais kalbėtis galiu, o ne darbo - ne. jei norit, sakau, skambinkit į asmeninį. Agentai mielai sutinka paskambinti į asmeninį telefoną po darbo valandų ir paprašo duoti numerį. O aš sakau, kad neduosiu. Jie sako (paprastai sutrikę): kodėl? Aš atsakau - nenoriu. Tai asmeninis numeris.

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 08 vasario 2012 - 20:02
QUOTE(NinaAtina @ 2012 02 08, 20:39)
Aciu,
Svajone piesti nuo vaikyste, ale igyvendinau tai tik neperseniausiai smile.gif Noreciau dazniau, bet dabar mazoji demesio reikalauja smile.gif

kaip faina. Mano vyras mėgsta piešti. Vaikystėje, gaila, niekas neskatino. Dabar kartais prisėda. Man tai gražu, tai, ką jis daro. Savo malonumui tik, netaikant į jokius menus. Elementarūs piešinukai. Bet faina žiūrėt, kai žmogus bent trumpam atsijungia ir daro tai, kas jam tikrai patinka.
Atsakyti
QUOTE(suprara @ 2012 02 08, 14:18)
Jurzole, man patiko tavo sakos ant blizgancio sniego

QUOTE(aroonele @ 2012 02 08, 15:06)
Jurzole, man pirmojoj augalas patiko, idomiai ziurisi, tie "plaukai"

Aciu 4u.gif

QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 02 08, 15:16)
oho, nejau pumpurai bandė skleistis? man spalvos gražios, šiltos tokios.

Dekui. Taip, pumpurai jau visai skleidesi, narcizai ir tie bande zydeti, nes buvo labai siltas sausis, o paskui atsalo ir pasnigo.

QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 16:03)
nu kodel? ok, si fs prisvilo, bet turi nemazhai darbu, kuriais gali pasidzidziuot. o ar galetum ta moteri perfotografuot? pabandyk dar karta? zinant visas klaidas, zinant modeli - esu isitikinus, kad gautusi 100x geriau.

drinks_cheers.gif noisy-B, nenukabink nosies 4u.gif Niekas gi negime viska mokedamas. Man va irgi su sakom nieko nesigauna, na bet bandau vis, kada nors gausis vis tiek... tikiuosi cool.gif

QUOTE(веро @ 2012 02 08, 17:14)
Jau nebezinau ka dar padaryt kad butu gerai. Niu atrodo viska darau teisingai, bet kodel nesigauna. Ar gali is esmes ne del mano kaltes nesigauti su WB?

Gal paguosiu pasakiusi, kad sita ND dariau ilgai ir nuobodziai, kol pagaliau gavosi teisingai? mirksiukas.gif Daryk sviesesnes nuotraukas, naudok ivairius objektus WB nustatyti (nebutinai tik balta lapa - gal geriau tiks pilkas, arba tualetinis popierius, ar dar kas). Gal nuo paties objekto pamegink nustatyti. Fona labai suziurek, geriau neutralus kad butu. Ir nufotografavusi baltuma su pipete PS patikrink, tada zinosi, gerai ar negerai.

QUOTE(gotte @ 2012 02 08, 17:38)
pavėluotai į pėdų/kojų temą (dariau tai temai, bet nespėjau apdirbti...

Man patinka.

QUOTE(NinaAtina @ 2012 02 08, 19:25)
Ateinu su savo uzsiemimais.

Man grazu. Tik remelis kazkoks keistas, lyg didesnis ant antros nuotraukos.

P.S. SM'as sivakar su manim nedraugauja, jau trecia karta zinute taisau, vis citatu remelius pametu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2012 02 08, 20:25)
PAtiko gottes pedutes  4u.gif

Ateinu su savo uzsiemimais. Skalpuokit biggrin.gif Jauciu kad nieko gero biggrin.gif

http://farm8.staticf..._5f51d1d57b.jpg[/img]

koks gražus piešinukas nuotraukoj, man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 02 08, 21:04)
kaip faina. Mano vyras mėgsta piešti. Vaikystėje, gaila, niekas neskatino. Dabar kartais prisėda. Man tai gražu, tai, ką jis daro. Savo malonumui tik, netaikant į jokius menus. Elementarūs piešinukai. Bet faina žiūrėt, kai žmogus bent trumpam atsijungia ir daro tai, kas jam tikrai patinka.


Nu as irgi tik savo malonumui smile.gif Noreciau dazniau nulekti pas dailes mokytoja, bet tenka atideti smile.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 21:04)

Man patinka.
Man grazu. Tik remelis kazkoks keistas, lyg didesnis ant antros nuotraukos.


Aciu 4u.gif
Jo remelis nelabai lygus, nes visaip deliojo ta koliaza, nukirsdavo vis man kokia dali. tai va palikau toki...

QUOTE(noisy-B @ 2012 02 08, 21:07)
koks gražus piešinukas nuotraukoj, man patinka smile.gif


Aciu 4u.gif
Piesiu sita sau namie pasikabinti, bet vyras sako kad nesiderina prie musu namu biggrin.gif Tai nezinau kur ji desim smile.gif

As vis susikaupiu kritikai, o jos man cia atsvirksciai biggrin.gif Nu bet gal dar sulauksiu
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 21:04)
Ir nufotografavusi baltuma su pipete PS patikrink, tada zinosi, gerai ar negerai.
Man patinka.


Kas ta pipetė? kur ją rasti? biggrin.gif

Sveikos,

sutinku su viskuo, ką rašot, tad nesikartosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 08 vasario 2012 - 21:40
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 08, 21:40)
Kas ta pipetė? kur ją rasti?  biggrin.gif

Eyedropper Tool. Pabaksnoji su pipete ant baltos spalvos ir pasiziuri RGB reiksmes. Turetu buti kuo arciau 255 ir kuo mazesnis skirtumas tarp R,G ir B (idealiu atveju - 0, ir ne daugiau 5).
Atsakyti
Sveikos, darbuojatės? ax.gif Sėkmės visoms!
Turiu klausimą-prašymą gal kas gali paskolinti pasibandyt nikonui heliosą? 4u.gif

O čia mano viena nuotrauka iš mano vykdomo 52 projekto

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 08, 21:04)

Gal paguosiu pasakiusi, kad sita ND dariau ilgai ir nuobodziai, kol pagaliau gavosi teisingai?  mirksiukas.gif Daryk sviesesnes nuotraukas, naudok ivairius objektus WB nustatyti (nebutinai tik balta lapa - gal geriau tiks pilkas, arba tualetinis popierius, ar dar kas). Gal nuo paties objekto pamegink nustatyti. Fona labai suziurek, geriau neutralus kad butu. Ir nufotografavusi baltuma su pipete PS patikrink, tada zinosi, gerai ar negerai.



Nu bandysim bandysim dar ir dar kol pagaliau gausis smile.gif Aciu kad paguodei mirksiukas.gif
Atsakyti
vakarui.

kovbojes 4fun (bandau su dukra nusifotkint, bet ji nemegsta, niekaip nepavyksta, o fotkiu neturim..)
user posted image

archyvas (juosta, mokinau sese manual focuso hehe)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 23:00)

kovbojes 4fun (bandau su dukra nusifotkint, bet ji nemegsta, niekaip nepavyksta, o fotkiu neturim..)


Įdomus variantas, šokoladiška biggrin.gif Akinukai? Atrodo nerealiai, žinok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 02 08, 23:00)
kovbojes 4fun (bandau su dukra nusifotkint, bet ji nemegsta, niekaip nepavyksta, o fotkiu neturim..)

Pirmoji man labai faina. Ir ideja, ir spalvos. Tokios cool mergickos atrodot mirksiukas.gif

Atnesu parodyti zieminio Amsterdamo, gal kam bus idomu. Labai retai buna pastaraisiais metais, kad ziema ant kanalu galima ciuozineti, bet sia savaite reikia tik noro... ir paciuzu smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 08 vasario 2012 - 23:19